Pouhé dny před srpnovým zatměním slunce se v Sutton Hall v Británii objevil obrovský kruh v obilí nesoucí důležitou zprávu pro lidstvo.

[wp_ad_camp_1]

Kruh byl objeven 17. srpna 2017 v Sutton Hall nedaleko jižního letiště v Londýně.

Collective-evolution.com uvádí: Z vědeckého hlediska je elektromagnetické pole nad oblastí, kde se kruh vyskytuje, obvykle elektrostaticky nabito. Vzácně se na těchto místech také nalézá forma elektromagnetické energie zvaná „ionizovaný plazmový vír“, kterému se jinak říká kulový blesk.

Podívejme se na to z blízka a zapojme svoji představivost. Tento konkrétní obrazec svým vzhledem celkově připomíná „věž rozhlasového vysílání“ v jehož vrchní části se nachází něco, co připomíná „satelit“. Tento „satelit“ se podobá obvyklým symbolům pro zatmění slunce. Což je zajímavé, vzhledem k tomu, že za pár dní, konkrétně 21. srpna 2017, budeme v Americe svědky velkého solárního zatmění.

Dalším zajímavým aspektem tohoto obrazce jsou sestavy četných symbolů, které se zdají být uspořádány ve třech samostatných sloupcích se sedmi „krabicemi“. Co znamenají tyto symboly? To ještě nevíme.

Dolní základna této rozhlasové věže směřuje k londýnskému letišti Southend (jak je naznačeno pomocí bílé přerušované čáry):

[wp_ad_camp_1]

 

Nakonec, víme, co tento kruh v obilí znamená? Ještě ne, ale některé jeho aspekty jsou jistě zajímavé. Stejně tak jeho načasování. S blížícím se zatměním může zkrátka sloužit jako připomínka toho, abychom si na zítřejší zatmění udělali čas a byli přítomni.

 

[wp_ad_camp_1]

přeložila: raja

zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.