Vědci se zase šťourají v něčem, k čemu by neměl mít nikdo přístup. Znamenalo by to naprosté odevzdání svobodné vůle. Ovládat lidské tělo na dálku lze i pomocí očipování. Což by měli podstoupit všichni, kdyby se zaváděl Nový světový řád. To znamená naprostou kontrolu nad populací. Kdyby jsem se tohohle měla někdy dožít, tak se raději nechám zastřelit…..

raja

[wp_ad_camp_1]

Vědci objevili způsob, jak tajně ovládnout mozky lidských bytostí a kontrolovat jejich končetiny, aniž by k tomu daly svolení.

Tým, vedený profesorem fyziky Arnsem Prallem z University of Buffalo College of Arts and Sciences, našel způsob, jak to udělat, aby jejich testované subjekty zamrzly na místě a zcela ztratily kontrolu nad svými tělesnými funkcemi. Docílil toho pomocí nové techniky zvané „magnetotermální stimulace.“

Bgr.com hlásí: Není to tak jednoduchý proces – vyžaduje to implantaci speciálně vytvořených řetězců DNA a nanočástic, které se připojí k specifickým neuronům – ale po dokončení této minimálně invazivní procedury může být mozek dálkově řízen střídavým magnetickým polem.

Když jsou tyto magnetické vstupy aplikovány, částečky se zahřívají, což způsobuje, že neurony se aktivují.

Studie, která byla zveřejněna v nejnovějším vydání časopisu eLife experimenty, zahrnovala experimenty prováděné na myších.

[wp_ad_camp_1]

Pomocí nové techniky vědci dokázali ovládat pohyb zvířat. Mohli jim tak dávat různé povely, které u myší způsobovaly například ztuhnutí, znemožnění pohybu končetin, otáčení se nebo dokonce běh.

Svatým grálem snílků jako je Elon Musk je, že jednoho dne budeme schopni ladit naše mozky tak, abychom byli schopni vyloučit poruchy nálad a vytvořili z nás dokonalejší tvory.

Tento převratný výzkum by mohl být velmi důležitým krokem k onomu cíly.

 

přeložila: raja

zdroj: 1

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.