„Neviem, či budem môcť dnes v noci spať.“ – Šokujúce výsledky live diskusie CORONA OČKOVANIE: VEĽKÁ AUTOPSIA zanechali čitateľov Wochenblicku v šoku. Aj Dr. Dagmar Belakowitschová (FPÖ) tiež s hrôzou sledovala zverejnenie výsledkov. Teraz v tejto súvislosti kladie parlamentnú otázku. Lekárka chce vedieť: Čo sa nachádza v rakúskych vakcínach? Sú pred podaním kontrolované? Nachádzajú sa kovové časti aj v rakúskych vakcínach?

Belakowitschová: Vláda je vinná z poškodzovania obyvateľstva

Aj lekárka a politička strany FPÖ bola tiež ohromená nálezmi z veľkej pitvy: „Keď som videla tieto veľké lymfocytové hniezda, celé moje telo sa stiahlo. Bez odôvodnenia vo všetkých orgánoch, v koži, slinách, v maternici… Keď mám 40 vzoriek a mám v nich všetky inak veľmi zriedkavé choroby, musím si položiť otázku, z čoho to vzniklo?“

Prof. Dr. Burkhardt, patológ opísal svoje patologické objavy takto: „To je amok lymfocytov vo všetkých orgánoch a tkanive.“

Belakowitschová teraz žiada od vlády dlho očakávané vysvetlenie: „Vyskytuje sa to vo všetkých orgánoch, vyskytuje sa to v intenzite a aké príznaky sa tam objavujú, nad tým sa musíte pozastaviť! Ak národná vláda nezačne konečne poctivo informovať, bude vinná za poškodenie obyvateľstva!“

Desivé zistenia: Youtube vymazal video

„Otrasné!“, „šokujúce!“ – Wochenblick live: CORONA VAKCÍNY VEĽKÁ AUTOPSIA šokuje výsledkami pitvy mŕtvych po podaní vakcíny. Youtube zareagoval svojím obvyklým spôsobom a po necelom dni video od OVALmedia vymazal. Ale viac ako pol milióna ľudí videlo vysielanie z oddelenia patológie v Reutlingene a hovorí o ňom. A aj v rakúskom parlamente sa bude musieť Kurz a spol. zaoberať čoskoro otázkou teraz už dokázaných vedľajších účinkov očkovania. „Je šialené, že sa o tom nedočítate v žiadnych mainstreamových médiách. O kontaminácii vakcín v Japonsku som predtým čítala len v časopise Wochenblick“ hovorí Dagmar Belakowitschová. Politička a poslankyňa FPÖ chce teraz v parlamente položiť zopár otázok. Chce vedieť, ako a či boli vakcíny testované na prítomnosť kovových častíc. Keďže v živom vysielaní VEĽKÁ AUTOPSIA boli ukázané aj kovové časti zo vzoriek vakcín z Rakúska! Chce vedieť, aké sú vedľajšie účinky. Chce, aby lekári boli povinní hlásiť vedľajšie účinky. Len to by bol čestný prístup vlády!

[wp_ad_camp_2]

 

Neverím na náhody

Patológovia na konferencii vyslovili podozrenie, že okrem samotnej experimentálnej mRNA vakcíny môžu mať na cievy neblahé účinky aj kovové častice.

A Belakowitschová, ktorá má lekársky titul, je výsledkami šokovaná: „Je to kumulácia! Infarkty, autoimúnne ochorenia. tie existovali vždy. Ale v tomto množstve. Už len to, že všetkých 40 pitiev ukázalo také devastujúce abnormality v tkanivách. To je jednoducho príliš veľa! Neverím na náhody.“

Ako u pacientov s AIDS a zvyšky kovov v očkovaných telách po pitve

Kovové častice, ktoré sa zistili v Covid vakcínach vo všetkých možných podobách jednoduchými technickými prostriedkami, sú znepokojujúce. A skutočnosť, že Japonsko je jedinou krajinou, ktorá začala vyšetrovanie, je o to závažnejšia. Vakcína, o ktorú sa jedná, pochádzala v tom čase zo Španielska. Spoločnosť Moderna neskôr kontamináciu priznala – ako uviedol Wochenblick. Ale krajiny EU zrejme necítia povinnosť kontrolovať svoje vakcíny.

Patológovia našli okrem neuveriteľného hromadenia sa autoimúnnych chorôb a srdcových chorôb, devastujúcich zmien tkaniva v telách očkovaných ľudí aj zvyšky kovov. Kritickí patológovia a lekári preto analyzovali vakcíny, ktoré sú v obehu v Rakúsku a v Nemecku. Vo vakcínach Moderny, Biontech / Pfizer a Johnson and Johnson našli alarmujúce kovové častice.

Smrť po očkovaní: 40 mŕtvych tiel na obdukcii!

Odvážni výskumníci tvoria históriu, bez podpory mainstreamových médií, bez vládneho financovania:

Prof. Dr. Arne Burkhardt: dlhoročné pedagogické pôsobenie na univerzitách v Hamburgu, Berne a Tübingene, hosťujúce profesorské pobyty v Japonsku, USA, Kórei, Švédsku, Malajzii a Turecku. 18 rokov viedol Ústav patológiev Reutlingene a pracoval ako patológ. Publikoval viac ako 150 článkov v odborných časopisoch a príručiek. K tomu certifikoval aj patologické ústavy.

Prof. Dr. Walter Lang: viedol 27 rokov ním založený súkromný ústav patológie, ktorý sa špecializoval na transplantačnú patológiu, extragynekologickú cytológiu, nádory štítnej žľazy, pľúcnu patológiu. Vykonával konzultačnú diagnostiku pre 12 veľkých pľúcnych kliník. V rokoch 2010-2020 viedol patológiu na pľúcnej klinike v Herneri.

Prof. Dr. Werner Bergholz: bývalý profesor elektrotechniky so zameraním na riadenie kvality a rizík na Jakobsovej univerzite v Brémach. Predtým pracoval Bergholz 17 rokov v spoločnosti Siemens v oblasti riadenia výroby čipov.

Ťažkosti v patológii covid vakcín: hanba, pitvám často bránia príbuzní, očkovanie sa často vykonáva tajne a neoznamuje sa, nové klinické obrazy Covid vakcín patológovia často nevedia rozpoznať.

Po odporúčaní STIKOm sú hlásené aj prvé úmrtia detí. Prof. Dr. Bergholz opisuje, že od nedávneho odporúčania očkovania pre deti vo veku 12-17 rokov už boli zaznamenané prvé úmrtia u detí. V Inštitúte Paula Ehrlicha bolo zaznamenané jedno úmrtie a veľký počet závažných vedľajších účinkov. V EMA ich je ešte viac. Bergholz očakáva približne desaťkrát viac závažných vedľajších účinkov ako pri bežných vakcínach.

Podozrenie na vedľajšie účinky vyplývajúce z pitvy:

– Autoimúnne ochorenia spôsobujú, že telo útočí samo na seba

– Jasné známky zníženej obranyschopnosti

– Vyčerpanie: vzorce ochorenia čiastočne pripomínajú pacientov s AIDS

– Zrýchlenie rastu rakoviny

– Poškodenie ciev prejavujúce sa opuchom v dôsledku preťaženia lymfocytmi

– Zápal ciev a perivaskulitída

– Zhlukovanie červených krviniek

– Zápal srdcového svalu

– Zápalové ložiská tvoriace sa po očkovaní

Predbežné zhrnutie: Očkovanie je ako „ruská ruleta“. Vedci zdôrazňujú, že ide o predbežné výsledky. Ale keďže sú už tak šokujúce, mali by sa šíriť, aby sa ľudia prebudili. Pretože výsledky sú zničujúce. Burkhardt varuje, že tí, ktorí stratia svalové vlákna vo veku 21 rokov, ich už nebudú mať do konca života.

Najmä športovcom chýbali svalové vlákna. V očkovacej látke Biontech/Pfizer našli patológovia častice veľké do 0,5 milimetra. Boli nájdené v rôznych šaržiach Biontech/Pfizeru. Sú to morgelloni, čipy alebo dokonca oxid grafénu? Výskumníci sa neodvažujú špekulovať – znepokojujúce sú obrázky, ktoré hovoria za seba.

Právnik Holger Fischer požaduje predovšetkým nové štandardy pre lekárov, ktorí vykonávajú očkovanie. Najmä preto, že v súčasnosti sú známe časté zmeny lymfocytov a D-dimérov, je potrebné zmeniť tieto štandardy pre lekárov. Podľa jeho názoru musia mať povinnosť kontrolovať známe vedľajšie účinky pred a po očkovaní. Vakcíny by sa ale museli stiahnuť z trhu a EMA by musela stiahnuť ich schválenie.

Je to šialenstvo a po týchto jednoduchých zisteniach: „Toto nie je raketová veda! Mali sme jednoduchý mikroskop s tmavým poľom a v týchto vakcínach sme našli látky, ktoré tam nepatria. Nesmieme očkovať deti takouto experimentálnou látkou.“

Následují 4  fotky z analýzy vakcín. Jde o kovové částice ve vakcínách.

Na této fotce je tkáň mrtvého člověka. Ty hnědé fleky obsahují kov.

Obrázky, které dokazují, že po očkování je něco špatně.

Ide o záchranu ľudstva

„Väčšina ľudí ešte ani nevie, ako veľmi sú chorí,“ vysvetľuje právnik Holger Fischer z Corona-výboru. (Corona Ausschuss) Je dôležité zachrániť to, čo sa ešte zachrániť dá. Viviane Fischerová: „Choďte na diagnostiku, zistite si D-diméry, ak od očkovania trpíte bolesťami hlavy.“ Podľa nej je dôležité, aby jednotlivci zostali v bezpečí a prijali protiopatrenia, ak už utrpeli vedľajšie účinky. Výzva lekárom: Nahláste svoje pozorovania Corona výboru! Pretože sa hľadajú ďalší svedkovia, ktorí by vyvodili právnu zodpovednosť voči politikom, médiám a spoločnostiam.

Preložila zuzka

Zdroje:

https://www.wochenblick.at/die-grosse-autopsie-politikerin-fordert-sofortige-pruefung-der-corona-impfstoffe/

https://www.wochenblick.at/wochenblick-berichtet-live-corona-impfung-die-grosse-autopsie-stream/

https://www.wochenblick.at/live-teil-ii-corona-impfung-die-grosse-autopsie-corona-ausschuss/

Smazané video z YouTube: ZDE nebo ZDE

Další zajímavé video: Covid injekce pod mikroskopem – neznámé částečky v krvi očkovaných: https://nastub.cz/w/2c1ae50c

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.