Alexander Gauland oznámil svržení Angely Merkelové a sebe jmenoval do funkce spolkového kancléře.

Poté, co režim Merkelové  uvrhl Německo do politické a ekonomické krize,  způsobil obrovský nárůst chudoby a eliminoval podpisem Migrační dohody ústavní pořádek a protože koneckonců moc pochází od lidu, tak Alexander Gauland v neděli složil přísahu před Bundestagem. Alice Weidel, předsedkyně parlamentního klubu AfD přebírá funkci vicekancléřky.

Šéf AFD oznámil, že jedná v souladu s článkem 20 ústavy, odst. 4, který praví, že proti každému, kdo se zaváže k porušení ústavy, mají všichni Němci právo se vzepřít, pokud neexistují jiné způsoby jak situaci zvládnout.

[wp_ad_camp_2]

Alexander Gauland oznámil, že Angela Merkelová už není kancléřkou. Zatímco vláda a veřejné služby, policie a ozbrojené síly i nadále fungují normálně, a Angela Merkelová pracuje jako obvykle v úřadu spolkové kancléřky, tak Čína, Írán i Rusko oficiálně uznalo Alexandera Gaulanda právoplatným kancléřem Německa.

„Tento článek je samozřejmě úplná absurdita,“ přiznává autor. „Fake a aprílový žert!“ Před dvěma dny však Angela Merkelová vyzvala k nové prezidentské volbě ve Venezuele a zdůraznila, že obyvatelé Venezuely musí hájit své zájmy. “

„Pravda je, že není jasné, zda Merkelová tuší, že by Němci mohli udělat totéž proti ní,“ píše ironicky autor článku.

zdroj: 9
Já se ptám, jakým právem takzvané Západní demokracie, resp. vlády některých států zasahují do vnitřních záležitostí jiného suverénního státu?! Jsou na Západě lepšolidé a lidé ve Venezuele lidé druhé kategorie? Zdá se vám prohlášení že: „Šéf AfD se prohlásil novým spolkovým kancléřem“ jako absurdní? Proč se mnohým lidem nezdá absurdní příkaz tzv. západních j-elit směrem k Madurovi, aby vyhlásil nové volby? V jakém světě žijeme, že někteří se de facto prohlašují za PRVNÍ MEZI ROVNÝMI? Dle mého názoru je absurdní a nezákonné diktovat něco legitimnímu vůdci jiné suverénní země. I když bychom mohli polemizovat, jaký stát je doopravdy suverénní. Ale není se čemu divit. Náš „partner a velký vzor, země zaslíbená“ The USA Inc. jsem přinesly tuto módu – rozkazovat jiným státům. The USA Inc. s tím má zkušenosti na Ukrajině, kde sesadily a donutily uprchnout legitimního prezidenta Viktora Janukovyče do zahraničí.

[wp_ad_camp_2]

A pak narazíte na článek na webu „českého“ rozhlasu, jehož titulek hlásá: Současný režim není řešením. Česká vláda uznala Juana Guaidóa za prozatímního prezidenta Venezuely.“ Mluvčí americké ambasády v Praze, takzvaný ministr zahraničí, Tomáš Petříček, se na Twitteru chlubí tím, jak vláda ČR uznala Guaidóa za dočasného prezidenta. Jelikož se zjistilo, že tento chazarský poskok je členem řádu Svobodných zednářů a zastupuje ve Venezuele čistě zájmy korporace The USA Inc., nemusí být  člověk špičkový analytik, aby si domyslel, odkud vítr vane. Já budu opravdu velmi ráda, až se v naší vládě nebudou vyskytovat užiteční idioti, kteří plní zájmy cizích mocností. Tomáš Petříček je prokazatelně agent cizí mocnosti. A co na to BISka? Jí je to fuk? 
Svobodný zednář a loutka Juan Guaidó celý štěstím bez sebe děkuje vládě České republiky za podporu, které se dostává všem Venezuelanům, a že má jasnou cestu k dosažení záchrany demokracie a jejich základních práv.
Doufám, že Fulford má pravdu v tom, že tato komedie chazarům nevyjde.
Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.