Jeden pedofilní kněz, který byl shledán vinným ze znásilnění třiceti dětí, kteří byli infikováni HIV, ale bylo mu odpuštěno Vatikánem, byl nalezen mrtvý před jeho kostelem. V uplynulém roce katolický kněz Jose Garcia Ataulfo ​​připustil, že znásilnil 30 mladých dívek ve věku 5 až 10 let ve městě Oaxaca, v jižním Mexiku.

[wp_ad_camp_2]

Ataulfo ​​byl očištěn církví z jakéhokoliv špatného jednání a nebyl vystaven žádnému trestnímu stíhání, přestože věděl, že byl infikován HIV, když sexuálně zneužíval všechny ty děti.

Jako součást „milostivého“ přístupu papeže Františka k duchovenstvu zneužívajícího děti, byl Ataulfo ​​přesídlen do jiného kostela, aby žádal modlitbou o odpuštění za své hříchy. Zdá se, že jeho vlastní minulost ho dohnala a jeho mrtvé tělo bylo nalezeno ukřižované před jeho novým kostelem ve venkovské oblasti Villa Alta.

Kněz ​byl nalezen přivázaný k dřevěnému trámu, který visel z velké větve stromu a byl nalezen členy jeho kongregace, kteří přišli na nedělní mši. Podle místní policie byl zbitý předtím, než byl ukřižován a jeho genitálie byly „odstraněny“ a umístěny do jeho úst. Také měl na hlavě vylitý horký silniční asfalt, který se zdá, že byl použit jako mučící nástroj a přitom byl stále naživu.

[wp_ad_camp_2]

Jeho roucho bylo odstraněno a spáleno na podlaze, a byl oblečený v hadrech a měl dřevěnou desku přibitou k jeho ruce, na níž byla vyryta slova: „Nejsem žádný boží muž. Jsem démon. Budu platit za své zločiny v pekle.“

Ataulfo připustil, že sexuálně zneužil více než dvacet dětí, z nichž mnohé byly domorodé mladé dívky z Oaxace (stát v jižním Mexiku) známý pro své početné domorodé obyvatelstvo. Matka jedné z obětí kněze napsala dopis papežovi do Vatikánu, aby to projednali. Avšak nepochodila, poněvadž Vatikán prohlásil, že „věc je uzavřena.“

Překlad: tereza. Zdroj: 1

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.