Pokud jste na tom podobně jako já a daňový úřad vám ukradne značnou část vašeho ročního příjmu, doufáte, že tyto peníze budou použity na zlepšení situace v zemi, modernizaci naší armády, pomoc chudým a vysídleným veteránům a opravu zchátralé infrastruktury země, a ne na to, aby federální vláda použila vaše peníze na financování zástupné války ve prospěch země, která je známá tím, že ukrývá sexuální obchodníky s dětmi. Souběh důkazů však jasně ilustruje, že americké daně tajně financují žoldáky, kteří chrání dětské predátory a adrenochromové farmy na Ukrajině.

Jak jsme včera informovali, konstitucionalistická frakce americké armády zatkla 2. dubna ředitelku Úřadu pro rozpočet a řízení Shalandu Youngovou poté, co získala důkaz, že tajně převedla 17 miliard dolarů ukrajinskému ministerstvu obrany. Zdroje JAG mezitím sdělily Real Raw News, že Youngová, která je nyní na Guantánamu, se v reakci na otázky, kdo jí dal pokyn k povolení výplaty a jak Zelenskyj plánoval peníze utratit, odvolala na svůj pátý dodatek o mlčenlivosti. Ačkoli nechtěla mluvit a Bílé klobouky mohly pouze spekulovat o tom, jak ukrajinské ministerstvo obrany využije peněžní infuzi, zdroje z ruské FSB neboli Federální bezpečnostní služby mají praktické poznatky o tom, jak Zelenskyj utrácí tyto nevratné mince.

Agent FSB Andrej Zacharov řekl agentuře Real Raw News, že 4. dubna ukrajinské ministerstvo obrany vydalo mezinárodní výzvu do zbraně, v níž nabízí žoldnéřům a vojákům z povolání podle zkušeností od 3 000 do 10 000 dolarů měsíčně, aby přísahali věrnost Vladimiru Zelenskému a bránili Ukrajinu před „ruskými útočníky“.

Zelenskyj se musí spoléhat na zahraniční bojovníky, protože ruské síly zdecimovaly a demoralizovaly původní ukrajinský vojenský aparát, řekl Zacharov.

„Prase Zelenskyj zbohatlo na obchodování s dětmi a na Adrenochromu, ale na najímání polovojenských jednotek by své bohatství nepoužil. Mnoho ukrajinských oligarchů a vládních úředníků je dnes miliardáři díky kriminálním podnikům na Ukrajině řízeným Západem, ale země je chudá. Pokud mu vaše zločinecká vláda tajně poskytla 17 miliard dolarů, jsou to peníze, za které si najímá pomoc zvenčí, aby chránil zločinecké podniky,“ řekl Zacharov.

Dodal, že ukrajinské ministerstvo obrany používá zastaralou formu komunikace – krátkovlnné rádio – k oslovení žoldáků hledajících práci, aby zůstali nenápadní. Vysílá zakódované zprávy na mezinárodním rádiu Ukrajina, které je slyšet po celém světě prostřednictvím retranslačních stanic, jako je WMRI v Miami. Vysílání obsahuje informace o tom, jak kontaktovat ministerstvo obrany a zajistit přepravu do Kyjeva.

FSB podle Zacharova zachytila a dešifrovala několik takových vysílání.

„Samozřejmě sledujeme všechna vysílání z Ukrajiny. Naši experti našli v rozhlasových relacích vloženou zásadní zprávu, která uvádí telefonní číslo a e-mailovou adresu, kde lze získat informace o tom, jak se dostat na Ukrajinu a koho kontaktovat, až tam budete,“ dodal.

Nedokázal však vysvětlit, jak žoldáci vědí, že poslouchají Radio Ukraine International a dešifrují skrytou zprávu.

„Pokud na to přijdeme, řeknu vám to. Možná používají i současné komunikační metody, jako je internet a vyhazovací telefony, ale z nějakého důvodu používají i krátké vlny,“ řekl Zacharov.

Den poté, co se do éteru dostala první zakódovaná zpráva, vstoupila přes Rumunsko na Ukrajinu karavana 500 albánských žoldnéřů, což potvrdili pozorovatelé na místě a satelitní snímky FSB. Od té doby dorazil na Ukrajinu tucet karavan přes Polsko, Moldávii, Maďarsko a Slovensko, uvedl Zacharov.

„Odhadujeme, že se zatím jedná o 7-10 tisíc mužů,“ vysvětlil.

Dne 9. dubna se ruská rozvědka dozvěděla, že z maďarského města Nyíregyháza pochoduje směrem k Ukrajině kolona o síle 800 mužů. FSB do formace nasadila tajné agenty, uvedl Zacharov. Po překročení hranice se s nimi setkal ukrajinský úředník a odvezl je do Kyjeva, kde po prověření slíbili věrnost Ukrajině a dostali americké zbraně a úkol.

„Naši muži měli zfalšované pověřovací listiny. Byl jim nabídnut ekvivalent 5 000 amerických dolarů měsíčně a bylo jim řečeno, že v případě jejich smrti bude jejich rodinám vyplacena paušální částka 500 000 dolarů za ztrátu. Někteří žoldáci dostali více, někteří méně. Naši špioni nebyli požádáni, aby šli do první linie,“ řekl Zacharov.

Místo toho jim rozkaz podepsaný generálem Serhiem Šaptalou nařizoval, aby střežili sklad poblíž Pisochynu na severu střední Ukrajiny. V této budově bylo podle Zacharova 135 unesených dětí, které vykazovaly známky hladu a dehydratace. Oba ruští agenti se cítili morálně nuceni jednat, ale čelili ohromné přesile – kromě nich měl sklad střežit také tucet skutečných žoldáků.

Přesto obrátili své zbraně proti žoldákům a zahájili palbu, přičemž jich sedm zabili, než padli v boji.

„S velkým smutkem se jim to nepodařilo. Když jsme se dozvěděli o smrti, poslali jsme Spetznas, aby tu verbež zničili a děti zachránili, ale když tam dorazili, sklad byl opuštěný a děti pryč,“ řekl Zacharov. „Vaše země dala Zelenskému 100 miliard dolarů na zbraně a on má teď 17 miliard dolarů na to, aby si najal spoustu lidí, kteří budou bojovat na jeho účet. To je tragické.“

Na závěr řekl, že ruský prezident Vladimir Putin se bude snažit lovit a zabíjet vojáky štěstěny bojující za Zelenského.

„Kvůli vaší zločinecké vládě je čištění Ukrajiny od moru velmi těžká práce,“ řekl.

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.