Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 26.08.2019

Americký vojensko – průmyslový komplex podniká vážné kroky proti sionistům a připravuje mnohé z nich vyhostit do židovské autonomní zóny na Sibiři, tvrdí zdroje Pentagonu. Zatímco Pentagon a jeho spojenci se nemohou dočkat převzetí kontroly nad sionisty, a dokonce i centrální bankéři a vůdci G7, kteří se minulý týden sešli v Jackson Hole, ve státě Wyoming, USA a v Biarritzu ve Francii, připouštějí, že je nutný posun paradigmatu v globálni ekonomice. Tyto kroky souvisejí s rozhovory o globálním finančním resetu, který by ukončil sionistickou kontrolu nad soukromými centrálními bankami, tvrdí zdroje.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Celá řada hlavounů establishmentu nyní veřejně požaduje finanční reset. Patří mezi ně šéfka MMF Christine Lagardová, ruský prezident Vladimir Putin, čínský prezident Si-Tinping, časopis Economist vlastněný Rothschildy a další. Všichni vyzvali k nahrazení amerického dolaru novou mezinárodní měnou. Taková měna už ze své podstaty, by vypadla z pod sionistické kontroly, protože zájmy světové ekonomiky a zájmy americké, sionisty kontrolované Korporace USA, Inc., jsou v konfliktu.

„Obchodní válka je hlavní fronta pro globální měnový reset,“ potvrzují zdroje Pentagonu. Americký prezident Donald Trump vyzval generální ředitele JPMorgan Chase Bank, Bank of America, Citigroup a další, aby získal podporu pro jeho postoj v obchodní válce. Zrušení veškerých dluhů na kreditních kartách v Kanadě společností JPMorgan Chase, zhroucení Deutsche Bank, odhalení podvodů General Electric, devalvace yuanu a dolar podložený zlatem, byly součástí probíhajících složitých jednání o novém systému, dodávají zdroje.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Ať Trump burácí a vyzývá jak chce, čísla jasně ukazují, že nový systém bude snižovat moc Spojeným státům. Spojené státy americké dnes představují pouze 10% světového obchodu, ale podle Bank of England používá americký dolar jako bezpečný přístav přes 70 % globálního HDP. Z toho je zřejmé, že v každém případě globální měnový reset by Korporaci USA Inc. odebral obrovskou moc.

Trump minulý týden připustil, že by v této záležitosti mohl „vyhlásit národní výjimečný stav,“ protože „po mnoho let jsme ztráceli téměř bilion dolarů ročně.“

Toto je úřadování amerického prezidenta, kdy byl velmi blízko veřejnému vyhlášení bankrotu. Ostatní Trumpovy příkazy a akce poukazují na existenciální krizi. Pokusil se převzít Grónsko a jeho zdroje, účtovat spojencům plné náklady na vojenské základny USA „plus 50%“ a uvalit cla na všechno čínské, to vše kvůli tomuto hrozícímu bankrotu, souhlasí více zdrojů.

 

[wp_ad_camp_2]

Americká armáda se připravuje na probíhající velké změny tím, že armáda přebírá jednotlivé vojenské složky, zatímco námořnictvo převezme kontrolu nad různými zpravodajskými agenturami, tvrdí zdroje Pentagonu. To znamená, že novým vedoucím všech zpravodajských agentur v USA je podle zdrojů Pentagonu bývalý námořní viceadmirál Joe Maguire, tedy je novým ředitelem národní zpravodajské služby. Maguire převezme úřad po vyhazovu „agenta Deep State a ex-senátora Dan Coatse, ale také bývalého ředitele CIA John Brennana.“

Americká vojenská vláda de facto „vyhlásila válku židovské mafii v jejich nejsmutnější den, Tisha B’av,“ tvrdí zdroje. Dokumenty související s vydíráním pedofilů a Jeffrey Epsteinem byly rozpečetěny 9. srpna a on byl „zasebevražděný“ 10. srpna, aby se urychlilo stíhání ostatních lidí, protože všechny důkazy jsou nyní přípustné bez jakéhokoliv soudního napadení,“ tvrdí zdroje Pentagonu.

 

[wp_ad_camp_2]

„První chrám, který byl zničen v roce 586 př. n.l., druhý chrám zničen v roce 70 n.l., vyhoštění z Anglie roku 1290, vyhoštění ze Španělska roku 1492 a nyní ukončení sionismu na Tisha B’av může vést k nuceným přesunům do židovské autonomní oblasti na ruském Dálném východě, protože židé dostávají karmickou spravedlnost za jejich staletí trvající proradné činnosti proti gojímům (ne-židům),“ prohlašují zdroje Pentagonu.

Zdroje dodávají: „Epstein je zjevně vojenským operativcem, jehož odhalení mohlo být ukončení operací a vydírání Mossadu na Západě, sionistických parazitů, megaskupiny AIPAC a celé izraelské páté kolony.“

„Během vítězného kola pro satanisty a sionisty Epstein „zemřel“ po 66 letech, 6 měsících, 22 dnech = 66,6 let v 6 hodin ráno v den židovského smutku,“ pokračují zdroje.

 

[wp_ad_camp_2]

„Dne 10. srpna se koná také 70. výročí Ministerstva obrany, které zkoumalo ostrov Epsteina pomocí multispektrálních satelitů, s cílem stíhat vražednou pedofilii a další hrozivé zločiny,“ říkají dále zdroje.

Zdroje také sdělily: „Trump chytře přinutil Bibiho (izraelského premiéra Benjamina Netanjahua), aby zakázal vstup muslimským kongresmankám Ilhan Omarové a Rašidě Tlaibové, a odhlalil tak Izrael jako despotický stát, ukončil nadstranickou podporu a zároveň posílil bojkot, omezení investic a sankce. Bibi, válečný zločinec z 11. září a 11. března, nyní vypadá jako Trumpův lokaj, který nemusí znovu vyhrát volby.“

Trump prohlásil, že jak čínský prezident Si Tinping, tak i předseda Výboru FEDu Jerome Powell jsou „nepřátelé,“ a to jasně ukazuje, že bankrot USA povede jak k protisionistickým, tak k protičínským reakcím. Skutečný problém však není tak jednoduchý.

 

[wp_ad_camp_2]

Guvernér Bank of England, Mark Carney, to vysvětlil ve velmi zajímavém projevu k jeho kolegům – centrálním bankéřům minulý týden. Podle Carneyho jsou v Mezinárodním měnovém a finančním systému (IMFS) „hluboké nedostatky“ způsobené převážně „destabilizační asymetrií v jádru IMFS“ – americkým dolarem. USA nyní představují 10% světového obchodu a 15% světového HDP, ale „dolar slouží jako měnová kotva v zemích představující dvě třetiny světového HDP.“

Rozvíjející se tržní ekonomiky (Emerging market economies = EME), které jsou do značné míry vyloučeny z řízení IMFS, nyní tvoří 60% světového HDP a do roku 2030 budou činit 75%. Jejich vyloučení z kontroly finančního systému zpomaluje ekonomický růst „80 % světové ekonomiky.

 

[wp_ad_camp_2]

Zajímavé je, že Carneyova analýza přišla v době, kdy Ministerstvo financí USA vydalo následující prohlášení:

„Ministr financí… musí zvážit, zda země manipulují směnným kurzem mezi jejich měnou a americkým dolarem za účelem zabránění účinné úpravě platební bilance nebo získání nespravedlivé konkurenční výhody v mezinárodním obchodu. Ministr Mnuchin pod záštitou prezidenta Trumpa dnes určil, že Čína je manipulátor měny.“

Prezident Trump na Twitteru zveřejnil: „Naše země hloupě ztratila za mnoho let s Čínou biliony dolarů. Nepotřebujeme Čínu a upřímně řečeno, bez ní by bylo mnohem lépe. “Rovněž tweetnul: „Otázkou je, proč platíme mnohem více na úrocích než Německo a některé další země? “Odpověď je samozřejmě taková, že americký dolar v současné podobě není pro americké hospodářství dobrý.

Navrhovaným řešením Carneyho je nahrazení dolaru „librou,“ kryptoměnou ovládanou jeho bývalými šéfy kabaly. Skutečným řešením je ovšem to, co tento korespondent říká už roky: USA musí vydat novou měnu oddělenou od současného amerického dolaru, který není měnou USA (jde o měnu Korporace USA Inc., nikoliv o měnu Republiky USA, která byla lidem ukradena, pozn. př.).

 

[wp_ad_camp_2]

Zdroj ve Výboru třinácti pokrevních linií, které řídí starý systém, říká: „Ve velkém schématu věcí se pohybujeme velmi rychle; nazývá se to zrychlení v investičním bankovnictví. “Zdroj z jisté evropské královské rodiny říká, že se aktivně zvažuje založení budoucí plánovací agentury. Měla by hlasovací strukturu založenou na současné světové realitě, ne na světě, který existoval po druhé světové válce, kdy vznikl systém, který nyní používáme, říká zdroj.

Svět je jako obří tanker s velkou setrvačností a kinetickou energií, a jeho otočení trvá dlouho, i když má nového kapitána, který chce změnit směr. Proto, i když ke změnám dochází velmi rychle tradičními opatřeními, celkový pokrok se zdá být tak pomalý. Bude však zajímavé sledovat, co se stane k 31. září nebo kolem tohoto datumu, kdy Korporace USA musí uhradit platby mezinárodním věřitelům. Tento dopisovatel není investorem zajišťovacího fondu (hedge fund), ale pokud by byl, na podzim by vsadil na volatilitu (velkou proměnlivost).

 

[wp_ad_camp_2]

Pokud Západ do té doby neudělá nic rozhodujícího, vsaďte se, že se Asiaté po čínském novém roce 2020 dají do pohybu. Pokud ano, pamatujte, že Číňané jsou velmi opatrní, ale když už se dají do pohybu, tak pořádně.

přeložila tereza | zdroj: benjaminfulford.net

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.