Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 01.07.2019

Nyní, když se v zásadě dosáhlo mírové dohody na Korejském poloostrově, bude americká armáda, která právě převzala předsednictví G20, tlačit na skutečnou mírovou dohodu na Blízkém východě. Mír je také dojednáván i v jiných problémových místech, jako je Ukrajina a Indie / Pákistán. To vše se děje v době, kdy USA a Čína volají po příměří v obchodní válce a začínají vyjednávat o tom, co předložila čínská vláda, tedy „nový model globální spolupráce.“

„Dialog musí být veden na základě rovnosti a vzájemného respektu. Je třeba se zabývat legitimními obavami obou stran,“ popsal situaci oficiální čínský zpravodajský web Xinhua.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jednání budou zahrnovat diskuse o zřízení budoucí agentury pro plánování, která bude fungovat v souladu s čínskou iniciativou Novodobé hedvábné stezky (Belt and Road Initiative) podpořenou několika biliony dolarů, uvedly zdroje v britské královské rodině.

Další velkou událostí minulého týdne byla dohoda mezi Brity a Rusy o tom, jak bude fungovat post-Unijní Evropa (Evropa po EU), shodují se britské a ruské zdroje. Tato dohoda se projevila oficiálním návratem Ruska do Parlamentního shromáždění Rady Evropy (PACE). Tato skupina 47 demokracií je starší a větší než 28 zemí EU a zahrnuje významné aktéry jako Turecko a Rusko.

Vzhledem k tomu, že Rusko bylo vyloučeno po připojení Krymského poloostrova, znamená to také faktické uznání rozdělení Ukrajiny.

Skutečnost, že německá kancléřka Angela Merkelová se na veřejnosti záhadně dvakrát třásla, zajímalo by nás, jestli nebyla zasažena nějakou elektromagnetickou zbraní, aby ji donutili vzdát se německem ovládané EU.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jisté je, že Německo souhlasilo s opětovným přijetím Ruska do PACE. Pravděpodobně bude také souhlasit s Brexitem bez dohody.

Zdroje Pentagonu také říkají, že finanční „černá labuť“ (mimořádná situace) se připravuje tak, aby ukončila fiat dluhový finanční systém a nahradila jej kvantovým finančním systémem (QFS), podloženým košem zboží v reálném světě. „Obchodní války, problémy s Deutsche Bank, Brexit bez dohody a napětí v Íránu mají za cíl způsobit selhání akciových trhů a ukončit fiat měnový systém, a spustit QFS,“ uvedly zdroje.

Nemusíte mít zasvěcený zdroj Pentagonu, abyste si uvědomili, že současný systém je matematicky odsouzen k zániku. Za prvé, množství peněz obchodovaných denně na počítačích finančního systémem je doslova tisíckrát větší než základní aktiva v reálném světě, kterými mají být údajně podloženy. V současné době je 80% obchodování na burze prováděno počítačovými programy, což znamená, že umělá inteligence již kontroluje většinu budoucích rozhodovacích procesů kótovaných společností. To má skutečné efekty.

Především vytváří inflační bublinu, která vedla k poklesu cen japonských komerčních nemovitostí o 95% poté, co jejich bublina praskla.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Například penzijní fondy v USA předpokládají, že jejich investice budou mít meziroční návratnost ve výši 7,15%. I když se však akciový trh každoročně zvyšuje o více než toto procento, reálná ekonomika roste nejvýše o 2%. Vzhledem k tomu, že ceny akcií neodrážejí realitu, bude to znamenat, že všechny penzijní fondy zkrachují v reálném světě a lidé budou trpět ve stáří chudobou, pokud bude současný systém pokračovat. Inflace aktiv také znamená, že například v USA si 74% lidí nemůže dovolit koupit dům.

Spouštěčem nového šoku ve stylu banky Lehman, budou tentokrát zhruba 3 biliony haldy finančního odpadu (hypotéky, půjčky, dluhopisy atd.), jak uvedla centrální banka centrálních bank – BIS. „To, co je dnes dobré, nemusí být zítra dobré. Měnová politika nemůže být motorem růstu,“ přiznává BIS ve své poslední zprávě.

Jinými slovy, dokonce i BIS si uvědomuje, že na realitě založená, meritokraticky řízená agentura pro budoucí plánování by udělala lepší práci při řízení ekonomiky, než využívání umělých inteligencí k distribuci fiat peněz a vytváření finančních bublin.

Přijetí neúspěchu finančními oligarchy je samozřejmě důvodem, proč v těchto dnech probíhá tolik zběsilého obchodování v reálném světě.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Největší komoditou v reálném světě zůstává ropa a tady mají Spojené státy stále nejsilnější karty. Tento tweet od amerického prezidenta Donalda Trumpa to pěkně uvádí: „Čína získá 91% své ropy z úžiny, Japonsko 62% a mnoho dalších zemí podobně. Proč tedy chráníme lodní trasy pro jiné země (mnoho let) za nulovou kompenzaci? Všechny tyto země by měly chránit své vlastní lodě.“

Zdroje Pentagonu říkají, že tento tweet již způsobil, že Čína, Japonsko a Indie posílaly ponorky „hlídat Perský záliv a lovit izraelské ponorky.“

Samozřejmě to byl Pentagon, který stál za tweetem. „S Markem Esperem jako ministrem obrany a Markem Milleyem, šéfem sboru náčelníků štábů, se zdá, že armáda nyní řídí Pentagon poté, co mariňáci otočili s generály Jimem Mattisem a Johnem Kellym, uvedly zdroje Pentagonu. To znamená, že Mariňáci vytvořili bezpečné předmostí proti chazarské mafii a nyní armáda přebírá více světských, ale důležitých administrativních úkolů.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jak jsme zmínili v horní části tohoto článku, americká armáda nyní fakticky převzala vedení skupiny G20. To proto, že jejich kolonie – Saudská Arábie – převzala oficiálně vedení G20 od Japonska. To znamená, že americká armáda bude koordinovat agendu prostřednictvím falešného (jen mluvčí) korunního prince Mohammeda bin Salmana (MbS).

Pentagon je samozřejmě rozzlobený z toho, že byl radikálně sionisty manipulován do invaze do Iráku a je rozhodnut, že už se nenechá manipulovat do boje s Íránem. Zdroje Pentagonu poznamenávají, že „na zasedání G20 nebyla žádná koalice proti Íránu, ale naopak, Indie zrušila kontrakt v hodnotě 500 milionů dolarů na nákup protitankových raket z Izraele.“

Skutečnost, že Trump byl umístěn mezi MbS (Salmanem) a tureckým prezidentem Erdoganem na fotografii skupiny G20, měla ukázat, že Turecko spolu se Saúdskou Arábií budou v nadcházejícím roce spolupracovat na míru v regionu, říkají zdroje Pentagonu.

Rusko bude spolupracovat s Tureckem, Egyptem, Saudskou „Amerikou“ a Íránem, aby donutilo Izraelce přijmout skutečný mír. Minulý týden Izrael dostal varování, když jeho GPS systémy Rusové vyřadili, což znemožnilo Izraelcům použití většiny jejich zbraňových systémů.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Izraelský lid se také konečně začíná probouzet. Bývalý izraelský premiér Ehud Barak minulý týden oznámil svůj návrat do politiky a řekl: „Není čas být stranou… Netanjahův režim, se svými radikálními mesiášskými fanatiky a zkorumpovaným vedením, musí být svržen.

Vzhledem k tomu, že Barak býval vojenským velitelem premiéra Benjamina Netanjahua, z osobní zkušenosti ví, jaký je nebezpečný fanatik. Tím, že odkazuje na „radikální mesiášské fanatiky“, potvrdil, co tento dopisovatel dlouho prohlašoval, a to, že Izrael je řízen fanatiky, kteří se snaží nastartovat umělý Armageddon.

Prezident Joko Widodo byl v Indonésii oficiálně potvrzen jako vítěz voleb v zemi tím, že získal 55,5 procenta všech hlasů, čímž ukončil chazarské pokusy ukořistit zlato této země. Jak velvyslanec Červeného draka skvěle předpověděl, „555 porazí 666.“

Samozřejmě jen proto, že Satanisté ztrácejí, neznamená, že válka je v každém případě u konce. Zprávy z Itálie – starostové, lékaři a sociální pracovníci prodávající děti sexuálním predátorům jsou jen špičkou ledovce. Jen v USA každý rok zmizí více než 40 000 dětí.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Tito lidé, soustředěni na vrcholu západní mocenské struktury, doslova bojují za svůj život. Vědí, co se s nimi stane, pokud veřejnost zjistí, co dělají svým dětem.

Budou také tvrdě bojovat, aby ochránili svůj systém dluhového otroctví. Minulý týden například nově zvolený kazašský prezident Kassym-Jomart Tokayev oznámil, že místo toho, aby zachránil banky, odepíše dluhy lidí. Bylo nepravděpodobné, že by to byla náhoda, ale nastaly velké výbuchy, co zničily vojenskou základnu v době tohoto oznámení. Představte si, jak budou Chazaři reagovat na celosvětové jubileum (odepsání dluhů).

Boj proti high-tech oligarchům řídící Google, Facebook a další, bude také velmi tvrdý. Abychom pomohli vyhrát tento boj, bude brzy vypsána odměna na hlavy hlavních akcionářů a top managementu, říkají zdroje tajné společnosti. Je to proto, že právní kroky jednotlivých vlád nestačí k tomu, aby tyto nadnárodní zločinecké podniky stály v pozoru. Musí být zastaveni od zkreslování pravdy a její nahrazování falešnou realitou řízenou umělou inteligencí.

přeložila tereza | zdroj: benjaminfulford.net

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.