Teror, aký na nás spustili,už presahuje rámce fašistickej diktatúry. Akým právom nám stále vešajú na nos, že žijeme v demokracii? Vraj liberálnej! Áno, pod hlavičkou liberalizmu sa skrýva krutá diktatúra mocenských elít, ktorú naša zapredaná politická reprezentácia zavádza úspešne do praxe. Preto sa už naširoko udomácnil pojem „liberálny fašizmus.“ Podľa nich je to oxymoron, lebo vraj liberalizmus je sloboda. Vidíme však, aká – otroctvo, aké sme ešte nikdy v histórii nezažili. Nielen, že nás ekonomicky zotročili, nútia nás zadlžovať sa, a potom v exekúciách nás zbavujú osobného majetku. Zároveň nás otravujú zákernými jedmi, ničiacimi našu psychiku a naše zdravie.

Klamú, manipulujú, podvádzajú, a hlavne zastrašujú. Terorom strachu nás vydierajú. Už nemáme právo sa ani slobodne nadýchnuť, ani ísť večer sa poprechádzať, nieto ešte nebodaj zájsť do susednej dediny či najbližšieho mesta. Výbeh či právo na prácu máme povolené, len ak si necháme siahnuť na naše zdravie. Zámerne ruinujú našich podnikateľov a živnostníkov, aby následne ich firmy či firmičky zhrabli za babku zahraničné nadnárodné spoločnosti, aby nám Slovákom už nezostalo nič v rukách, len otročenie na cudzích pánov, ktorí plánujú a chystajú našu genocídu.

 

[wp_ad_camp_3]

 

Povinným masovým každo-týždenným šprtaním v nose poškodzujú naše nosné sliznice a otvárajú brány nielen pre koronavírus, ale aj ďalšie infekcie. Nebezpečnými západnými vakcínami (odmietajú niesť za ne zodpovednosť) s doteraz prejavenými krátkodobými následkami či ešte neprejavenými dlhodobými trvalými poškodeniami zdravia páchajú na nás zločin proti ľudskosti.

V tejto súvislosti desivým je zistenie Dr. Hervé Seligmanna, člena lekárskej fakulty infekčných a tropických chorôb na francúzskej univerzite Aix-Marseille, ktorý na základe údajov ministerstva zdravotníctva Izraela preukázal, že úmrtnosť na 100 000 obyvateľov nad 65 rokov zaočkovaných vakcínou spoločnosti Pfizer bola za sledované obdobie 40 násobne vyššia než úmrtnosť na Covid 19 na 100 000 nezaočkovaných. U mladších ročníkov ten nepriaznivý nepomer je ešte oveľa výraznejší – 260 násobný v neprospech zaočkovaných.

Keď náš excentrický psychopat spravil konečne jeden dobrý skutok zabezpečiac 2 mil. kusov vakcíny Sputnik V, slniečkársko-liberálne podhubie, vrátene liberálnej vládnej suity, v šialenom rusofóbnom amoku spustilo svoj harmatanec. Čo na tom, že je to najbezpečnejšia vakcína na trhu, po ktorej prahne celý rozumný svet, lebo aj pri mnohomiliónových aplikáciách sa nepreukázali žiadne škodlivé účinky?

Má však ideologický problém – je vraj hybridnou zbraňou v rukách našich slovanských bratov – Rusov. A tak etalón(ka) falošnosti, pokrytectva a farizejstva sa musela činiť, aby aspoň čiastočne napravila „pokazenú povesť“ Slovenska pred svojimi tútormi. S okázalými prejavmi vďačnosti prijala od Macrona danajský dar (či len darček) „až“ 15 000 ks vakcíny AstraZeneca, ktorú mnohí zavrhli a odmietajú pre jej preukázané nebezpečné vedľajšie účinky.

Tí však, čo sú zodpovední k sebe a svojim blízkym, si poradia. Určite sa zaočkovať nedajú žiadnou vakcínou. Aj keď nám úmyselne či z nedbalosti kladú prekážky na ceste k účinnej prevencii a liečbe ivermektínom, isoprinosinom, vitamínmi D3+C, zinkom, atď., predsa ľudia sú vynaliezaví a objavili veľmi účinný a lacný „liek“, ktorý sa síce nesmie verejne propagovať, ale, ako sa hovorí „kto hľadá – nájde“. Len tak zvíťazíme nad zákernosťou nadnárodných farmaceutických koncernov, ktoré nás trávia, vypúšťajú na nás všelijaké koronavírusy a iné jedy a svinstvá, len aby na našich chorobách nehorázne bohatli a nastoľovali nad nami svoj teror.

 

[wp_ad_camp_3]

 

A zrádzajú nás aj „vraj naše“ verejnoprávne média – televízia a rozhlas. Aké verejnoprávne, aké naše, keď zodpovedných občanov s vlasteneckým cítením a zmýšľaním k sebe nepúšťajú, pričom vlastizradné slniečka a liberálni zapredanci majú dvere dokorán otvorené? Čím nás kŕmia? Podpriemernou zábavou, kultúrnym bahnom a liberálnou propagandou! Prečo je ich programové zameranie tak nevyvážené a jednostranné v prospech tých, ktorí nám škodia?

Akým právom sa odklonili od pravdivého opisu reality, krásy umenia a láskavého humoru, od prezentácie ľudskej šľachetnosti, vlastenectva a hrdosti na všetky etapy našej histórie nikdy nekončiacich zápasov o národnú svojbytnosť?

Ale nezúfajme, ľady sa už pohli, špina a bahno úplne vyplávali na povrch. Zúria a robia jednu katastrofálnu chybu za druhou. Aj keď sa cítia byť na vrchole, ich pád je predo dvermi. Veď nemôžu byť konečnými víťazmi tí, ktorí vsadili na Zlo, Lož, zotročenie a primitivizmus.

Pripojte sa k nám, nadýchnite sa čerstvého vzduchu, dobrej nádeje a pookrejte na duši. Ste vítaní – https://longinus78.webnode.sk/

PK

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.