Joe Biden není prezidentem Spojených států amerických, a to i navzdory propagandistické mašinérii (mainstreamová média, demokraté, falešní republikáni a další), která se snaží zastrašit a vymýt Američanům mozky, aby uvěřili, že je.

Vím to, protože jsem byl nedávno ve Washingtonu DC a pracoval jsem s týmem generála Michaela Flynna (a dalšími) na zkoumání důkazů a prohlášení technických odborníků, kteří poskytli důkazy nejen o volebních podvodech, ale i o zradě a špionáži a kybernetických válečných útocích. Bez zveřejňování přílišného množství informací nebo identifikací osob, které by mohly být vystaveny nebezpečí, a s naprostou autoritou mohu říci, že materiály poskytnuté vojenským personálem, kryptology, právníky a analytiky dokazují nade vší pochybnost, že volby 3. listopadu 2020, byly zkorumpovaným podvodem a zločinem velezrady, stejně jako válečným aktem ze strany Číny.

 

[wp_ad_camp_3]

 

Několik týdnů jsem seděl s odborníky a viděl úžasné věci, dokumenty, videa a další materiály, které mě rozzuřily a zároveň se mi dělalo špatně. Vyslechl jsem technické génie, kteří poskytli svědectví a důkazy, které mi jasně ukázaly, že Barak Obama, John McCain, Mitt Romney, John Brennan a další spáchali velezradu a měli by být za své zločiny stíháni a okamžitě popraveni. Materiál, který jsme analyzovali, byl tak děsivý, že se nám celou tu dobu CIA – a s největší pravděpodobností i Mossad – nabourávali do telefonů, počítačů, nastražovali mikrofony a „medové pasti“ a vloupávali se do našich hotelových pokojů, kde hledali důkazy. Výsledkem bylo, že jsme byli každých pár dní přesouváni do různých hotelů a obklopeni ozbrojenými Navy SEALS, marshally Spojených států a vojáky speciálních jednotek.

V podstatě Prezidentské volby Joea Bidena byly výsledkem multidimenzionálního podvodu, který sestával z těchto hlavních větví:

1) Hlasování po mailu ospravedlněné čínským virem Covid-19.

2) Čínská komunistická strana koupila hlasovací zařízení Dominionu se softwarem, který manipuloval volební čísla na předem stanovené procento.

3) Falešné hlasovací lístky byly přeneseny do hlasovacího sčítání volebních průzkumů, aby odrážely falešné počítačové manipulace s čísly.

4) Klamaví demokraté, falešní republikáni a média hlavního proudu, která byla hysterická a posedlá odstraněním Donalda Trumpa všemi prostředky. Zdálo se, že i Nejvyšší soud hraje pasivně – agresivní roli, když se vzdává své ústavní povinnosti rozhodovat o sporech mezi státy – a nic není kontroverznějšího než důkaz zkorumpovaných voleb osobami ovládanými a podplacenými cizími státy.

Důsledkem těchto voleb samozřejmě je, že tyto národy a lidé podporující Joea Bidena se pokusí ovládnout, zmanipulovat a vymýt mozky, uvěznit nebo zničit každého, kdo podporoval Donalda Trumpa, a vymazat každý politický akt Donalda Trumpa. Vidíme to už na Bidenových exekutivních příkazech zastavit stavbu hraniční zdi, podrobit Ameriku Pařížské klimatické smlouvě, pomoci cizím lidem ilegálně napadnout Ameriku a udělit jim občanství, aby mohli volit, a morálně zničit Američany prostřednictvím fašistické transgender – homosexuální agendy s cílem indoktrinovat obyvatelstvo. Všechny tyto akce mohou samozřejmě zažehnout občanskou válku v Americe.

 

[wp_ad_camp_3]

 

V důsledku nepřekonatelných důkazů jasně vidíme, že zvolení Joe Bidena byl podvod, a v důsledku toho nemá žádnou zákonnou moc ani legitimitu; a proto žádné slovo, rozkaz, politika ani instrukce od Bidena nebo jeho zástupců nemají žádnou autoritu, moc ani legitimitu a neměly by být žádným způsobem přijímány ani dodržovány. Učinit to by byl jednoznačně akt velezrady.

Strategie, kterou bychom měli použít proti falešným a nebezpečným Bidenovým rozkazům, je následující:

Tento dokument použijte jako OZNÁMENÍ O PRÁVNÍ SLUŽBĚ, že všechny příkazy, politika a pokyny od Joe Bidenovy administrativy jsou protiprávní a neústavní vzhledem k nezpochybnitelným důkazům o podvodu a korupci.

Shromažďovat právní spisy a exponáty poskytnuté advokáty Sidney Powellovou, Rudym Giulianim, Patrickem Byrnem a Josephem Klineem jako důkaz tohoto podvodu a korupce a požadují, aby byl nejen uznán státními a federálními soudy a vládními agenturami jako věcný a přesný, ale aby skutečně nařizoval zamítnutí všech Bidenových nároků na prezidentskou autoritu zmíněnými soudy a vládními agenturami.

Prohlásit, že jakákoli politická nebo vládní osoba nebo agentura (hlavní představitelé, městské rady, dozorčí orgány, členové Kongresu, policie, soudci atd.), který neodmítá jako nezákonné všechny nároky a příkazy Bidenovy administrativy, porušuje ústavu, vzdal se své pravomoci a je spoluodpovědný za velezradu proti ústavě Spojených států, jakož i ústavám jednotlivých států.

Odeslat toto oznámení ověřenou poštou všem členům Kongresu, vojenským představitelům a státním a místním vládním činitelům; církvím a médiím.

„Pravda je nejlepší psychologická operace a přirozené antiseptikum na lži, a odmítnutí tyranů a jejich rozkazů je povinností svobodných lidí vůči Bohu i ostatním.“

–Scott Bennett

Přeložil pedro | Zdroj: American Media Periscope

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.