Stejně jako v případě aféry Pizzagate z konce roku 2016, i tento „nový“ případ je rozvětven na všechny strany a opět nechybí pokusy o diskreditaci nezávislé investigativy a snaha odvádět pozornost jinam. Připravte se, půjde vám z toho všeho hlava kolem.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Před měsícem objevila skupina hlídkujících veteránů Veterans On Patrol, vedená přiznaným neveteránem Lewisem Arthurem (celým jménem Michael Lewis Arthur Meyer) v divočině u arizonského města Tucson podezřele vypadající tábor s podzemním bunkrem, jenž šlo otevřít jen zvenčí. Vevnitř a poblíž byly panenky, šminky, barva na vlasy a podobně. V blízkém okolí pak tzv. „rape trees“, tedy stromy opatřené řemeny a provazy, jaké běžně používají mexičtí pašeráci na znásilňovaní svých ženských obětí. Jenže ne všechny byly vhodné pro dospělé, byl tam minimálně jeden strom rozpětím připevněné výbavy mnohem lépe se hodící pro znásilňování dětí.

Zametání stop

Znepokojení veteráni svůj objev zaznamenali na kameru, zveřejnili na sociální síti a uvědomili místní policii. Tím si ovšem sami zadělali na problémy. Policie sice přijela místo jako prozkoumat, moc práce si s tím však nedala. Brzy vyhlásila, že neobjevila žádné usvědčující důkazy protiprávního jednání. Oblast prý využívali jako svůj tábor místní bezdomovci, kteří také mají právo na sado-maso hrátky (s trpaslíky?). Strážci zákona postavili ke vstupu hlídku, aby cementárna Cemex s hlavním sídlem v Mexiku, které pozemek patří, mohla nerušeně zahladit stopy svými buldozery a navíc obvinila vůdce veteránů z neoprávněného vstupu.

Jestli vám toto jednání připadá zvláštní, možná vám přijde pochopitelnější, když se dozvíte, že místní velitel policie, jistý Chris Magnus, před rokem čelil spolu se třiceti kolegy obvinění ze sexuálního zneužívaní nezletilé prostitutky Jasmine Abuslinové (jinak dcery policejního dispečera) z období, když ještě působil v kalifornském Richmondu. Podezření se sice v jeho případě nepotvrdilo, dotyčná ale ve stejné věci vysoudila milion dolarů od města Oakland (teď má za sebou plastiku tváře a nové tetovaní na krku ve tvaru pyramidy).

Na místo veteránského nálezu se záhy dostavila jiná skupina (Veterans For Child Rescue), vedená bývalým mariňákem Craigem Randallem „Sawmanem“ Sawyerem. Nejdříve se také podivovali znásilňovacím stromům, brzy však Sawyer vyjádřil podporu místní policii a jal se zpochybňovat důvěryhodnost šéfa veteránů, jež tábor u pašerácké stezky objevili. Sawyer shodou okolností v minulosti dělal ochranku Hillary Clintonové, Johnovi MaCainovi a Donaldovi Rumsfeldovi při jejich návštěvách vojnových zón v Iráku.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Na stranu Sawyera, policie a medií středního proudu se pak přidalo překvapivě mnoho youtubových bloggerů (o Alexovi Jonesovi ani nemluvě), kteří do té doby hájili pravdivost aféry Pizzagate a existenci satanistického rituálního zneužívání (SRA) dětí vysoce postavenými politiky a magnáty showbyzu. Sawyer tak vypadá jako dezinformátor povolaný dezinterpretovat objevené indicie a odvádět pozornost útoky na původce nepohodlného objevu. Verzi Veterans on Patrol včetně nálezu zakrváceného nože na místě a ještě páchnoucí (prý ve skutečnosti dětské) lebky nedaleko v poušti ale potvrdil člen organizace Oath Keepers, který poukázal na to, že některé kosti v blízkosti lebky byly rozděleny mačetou, sekerou nebo podobným předmětem.

Pizza tady, pizza tam

Mimochodem, v Tucsonu silně rezonuje případ tamní šestileté dívky Isabel Celisové, která v roce 2012 v noci beze stopy zmizela ze svého pokoje. Pravě před rokem ten samý šéf policie Magnus oznámil, že nenáhodně našli její pozůstatky v oblasti Pima County, odmítl však prozradit jakékoli detaily, jelikož by prý mohli ohrozit probíhající vyšetřovaní. Nicméně je s podivem, kolik pizza souvislostí se v souvislosti s děním v Tucsonu objevuje. Tak třeba rok po zmizení Celisové arizonská síť pizzerií Peter Piper Pizza uspořádala charitativní akci na podporu jejího nalezení. Jenže už v roce 2010 dva teenageři zveřejnili videoblog s názvem Peter Piper Pedophiles, kde se zmiňují o oblíbenosti této sítě mezi devianty. Přímo v Tucsonu pak jsou minimálně tři provozovny Sauce Pizza & Wine s logem ve tvaru červené spirály.

Pedofilní spirální symboliku (o které jsme již psali třeba tady) pak mají, jak upozornil Youtube blogger SGTreport, také místní základní školy a předškolní zařízení – Coyote Trail Elementary School, Amphitheater Public Schools, Civano Nursery a Mis Manos Montessori School. Na stránce zmiňované sítě Sauce lze najít i seznam 9 soutěžících v „Bitvě o těsto“ z loňského roku, mezi kterými je i starosta Tucsonu Jonathan Rothschild se svojí pizzou The Rothschild.

Na zapojení neziskovky Casa de los Ninos, které starosta předtím předsedal, do pašování dětí poukázal anonym CieZIZCC již 12. března loňského roku. Zároveň tuto informaci označil za Tuscongate a předpovídal razii a zbavení starosty funkce (termín Tucsongate se ještě předtím, koncem února 2017, objevil ve stejné souvislosti na stránce Voat, spolu s podezřelými restauracemi). Rothschild každopádně s městskou radou Tucsonu bez vědomí obyvatel zavedl 20. února 2013 rezolucí č. 22006 stanné právo, přičemž s okamžitou platností podřídili civilní autority nedaleké základně vojenského letectví Davis-Monthan. Na této základně se ve velkém testují drony a jen o několik dnů později, 6. března 2013, tehdejší prezident USA Barack Obama odhalil občanům své země, že má právo je nepilotovanými drony zabíjet. Jak upozornil blogger Urban Moving, zaměstnanec této základny Jesse Ryan Swaffar vyfasoval 100 let po nalezení obrovského množství záznamů sexuálního zneužívaní v jeho počítači. Ještě něco, základna se nalézá v Pima County, tedy oblasti, kde byly nalezeny pozůstatky Celisové.

 

[wp_ad_camp_2]

Za každou levárnou hledej Sorose (a ďábla)

Firma Cemex, které pozemek se znásilňujícími stromy patří, je mezi sponzory Nadace Clintonových a získala od ní sedmimilionovou zákazku na Haiti po ničivém zemětřesení. Je nad rámec tohoto článku postihnout nelichotivý obraz této společnosti, jejíž představitelé se zapletli i s drogovými kartely, proto přikládáme názorné video Anonymous DK. Kromě jiných pozoruhodných informací se z něj dovíte, že neblaze proslulý levičácký miliardář a bývaly arizátor George Soros, nyní sponzorující hnutí Antifa, má v téhle cementárně akcie v hodnotě přes 40 milionů dolarů.

 

Celá tahle věc má ale ještě jeden přehlíženy rozměr, jenž jsem již naznačil slovním spojením satanistické rituální zneužívání. Podle odborníků je právě tohle sexuální zneužívání dětí nejsadističtější. Kromě toho, že Clintonovi se angažovali v případu, kdy se zástupci baptistické církve v Idahu pokusili vyvést z Haiti přesně 33 „osiřelých“ dětí bez souhlasu tamější vlády, přičemž některé z nich měli alespoň jednoho rodiče naživu, sami na ostrově absolvovali rychlokurs vúdú. Saul Alinsky, společný levičácký guru Sorose a Clintonové (napsala o něm dokonce dizertační práci), ve své knize označil Lucifera za „prvního rebela vůči establishmentu“. Dcera Clintonových Chelsea, která je ve správní řadě deníku The Daily Beast, zase popřála na Twitteru do nového roku vše dobré Církvi Satanově. Její matka Hillary pak letos v dubnu získala čestné členství ve spolku čarodějnic The Wing.

Rád bych na tomhle místě poděkoval stránce Antisa za pomoc v nelehké práci.

Milan Pullmann

 

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.