AKTUALIZACE 17:54 Originální texty v pdf a překlad

COVID PLÁN EURÓPSKEJ KOMISIE NA VAKCINÁCIU OBYVATEĽSTVA EÚ Z ROKU 2018 ODHALENÝ!!!
SKONČIA ZODPOVEDNÍ VO VӒZENÍ???

Na základe dokumentu „Plán realizácie postupu Európskou komisiou na posilnenie spolupráce proti chorobám preventívne liečené vakcínou“ (https://ec.europa.eu/…admap_en.pdf ) odhaľujeme plán Európskej komisie na vytváranie spoločnej vakcinačnej karty – pasu pre občanov Európskej únie.

Tento plán realizácie vakcinačného pasu je zverejnený a vypracovaný v roku 2018 a siaha až po rok 2022. Ak si porovnáme časovú os tohto plánu Európskej komisie a porovnáme to s tým čo sa tu momentálne odohráva, zisťujeme že plán realizácie z roku 2018 sa v skutočnosti napĺňa tak, ako je uvedené v jednotlivých článkoch časovej osi. Z plánu realizácie vyplýva že na občanoch Slovenskej republiky je testovaná poslušnosť a odolnosť. Do akej miery sú občania schopní si nechať zasahovať a obmedzovať svoje práva a slobody. Keď u nás prebehne úspešne testovanie a vakcinácia, bude zrejme to isté realizované vo všetkých štátoch Európskej únie. Tým bude naplnený plán realizácie vakcinačných pasov.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Je zrejmé, že vláda Igora Matoviča je súčinná v realizácii plánu vakcinačného pasu a zastrašovaním pripravuje občanov na nepovinne povinnú vakcináciu . Igor Matovič si myslí že ak on nevie po anglicky, tak iní sú tiež ako on obmedzení a nevzdelaní plagiátori a túto zradu zverejnenú v anglickom jazyku neodhalia. Sú obmedzované základné ľudské práva a slobody a obmedzili aj poskytovanú zdravotnú starostlivosť na minimum, čím zapríčinili smrť našich chorých spoluobčanov.

Pre tieto skutky vyzývame právnické a lekárske kapacity, aby sa zastali našich spoluobčanov, ktorí boli takto obmedzení na osobnej slobode naposledy v priebehu II. svetovej vojny, v ktorej mnohí zomreli v koncentračných táboroch. OKAMŽITE ŽIADAME KOMPETENTNÝCH O STANOVISKO K UVEDENÝM SKUTOČNOSTIAM. PRESTAŇTE HRAŤ DIVADLO KEĎ SCENÁR A RÉŽIA JE JASNÁ. NEROBTE Z ĽUDÍ KOMPARZISTOV VÁŠHO VYMYSLENÉHO PRÍBEHU. NETVÁRTE SA AKO ZÁCHRANCOVIA SVETA A OBČANOV, STE IBA SPOLUPÁCHATEĽMI TEJTO ZRADY VOČI OBČANOM. NEHRAJTE SA NA POLOBOHOV KEĎ STE OBYČANÍ DIABLI.

Vyzývam občanov, aby začali konať, aby vzali zodpovednosť do vlastných rúk a vzopreli sa proti tomuto sprisahaniu, nakoľko nami volení verejní činitelia zneužili svoju právomoc.

soubor je česky tady

https://tadesco.org/wp-content/uploads/2020/11/Plan-realizacie-vakcinacie-SK-preklad.docx

soubor je v angličtině tady

https://tadesco.org/wp-content/uploads/2020/11/Plan-realizacie-vakcinacie-EN-2019-2022_roadmap_en.pdf

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.