Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Generál Mark Milley odvezen do GITMO
  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

 • JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny
  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

Plán sil světla: Planetární osvobození

V podstatě existují TŘI FÁZE V PLÁNECH SVĚTELNÝCH SIL PRO PLANETU ZEMI a její obyvatele:

1. Uvolnění kontroly a sevření Temných Sil oslabováním a odstraňováním jejich struktur moci a technologické kontroly, zvyšování povědomí mezi obyvatelstvem a příprava na Událost

2. Převzetí kontroly nad Temnými Silami odstartováním zásadních změn v oblasti správy věcí veřejných, financí, médií, zdravotnictví a vědy, a předvedení členů Kabaly před soud

3. Čištění a uzdravování planety a lidských bytostí, odhalování skryté historie planety Země, odhalování existence mimozemské inteligence a přivedení lidí zpět k plnému vědomí

[wp_ad_camp_2]

 

 

Kráčíme na konec fáze 1 a chystáme se začít fázi 2, která začne v době UDÁLOSTI. Událost bude předvedena událostí ZÁBLESKU, což bude velmi silný energetický puls, který bude poslán Pleromou přes Galaktické Centrální Slunce, a který bude každý do jisté míry cítit, samozřejmě, v závislosti na citlivosti každého člověka. Po příchodu tohoto záblesku na Zemi bude okamžitě vypnut současný finanční systém a zahájí se masové zatýkání všech členů Kabaly po celém světě. Toto bude vysíláno živě v televizi, aby všichni byli svědky. Když se prach z druhé fáze změn usadí a lidé pochopí, co se děje, a proč se to děje, přesuneme se do fáze 3, která je určena k vyčištění nepořádků, které byly vytvořeny nezodpovědnými a temnými zákony Kabaly, a k odhalení celé neposkvrněné pravdy všemu lidstvu. Po dokončení této fáze už nebude zapotřebí intenzivní pomoci ze strany Světelných Sil, a každý bude mít k dispozici možnosti, které nejlépe odpovídají jeho individuálním potřebám a přáním.

CO BYLO DOSUD DOSAŽENO (V BOJI S KABALOU)

V letech následujících po Smlouvě s Anchorem, která byla uzavřena v roce 1994, toho bylo dosaženo hodně. Ačkoli se věci na Zemi, kvůli zbývajícím temným silám, které se vymanily z Orionu a soustředily své síly do Sluneční soustavy a kolem Země, spíše zpočátku zhoršily, od přelomu století se Světelné Síly mohly postavit do protiofenzivy a postupně si podmanit a vyčistit hluboké podzemní a podmořské vojenské základny. To bylo částečně provedeno vlastními vládními důstojníky a vojáky Země, kteří jsou propojení se Světelnými Silami, částečně s hnutím Resistance a částečně s humanoidy z jiných hvězdných systémů. V důsledku toho bylo z planety odstraněno zhruba 500 milionů fyzických reptiliánů, mnohé lidské rukojmí byly osvobozeny a přivezeny do sfér Galaktické Konfederace k oživení a uzdravení, a úkryty, kam se Kabala chystá skrývat po vyvolání III. světové války, byly zdemolovány. Také mnoho menších základen temných sil na měsících a asteroidech ve sluneční soustavě převzaly Světelné Síly, a jejich technologie, které zesilovaly Závoj a pumpovaly energetické anomálie z okolního vesmíru, byly vyčištěny a více lidských rukojmí bylo osvobozeno.

[wp_ad_camp_2]

 

 

V roce 2010 většina fyzických implantátů, které byly podávány prostřednictvím vakcinačních programů, a násilná přeprogramování, byla odstraněna Hnutím Odporu z lidské populace pomocí použití speciální technologie, která mohla být provozována a řízena na dálku. Plazmové implantáty, které potlačují vyšší znalosti, nebyly dosud zcela odstraněny, ale jejich fungování bylo méně účinné. V následujících letech byly z plazmových a éterických rovin odstraněny miliardy nefyzických reptiliánů a dalších destruktivních entit.

Nejvíce senzační je to, že velká většina zlata držená v centrálních bankách a trezorech Kabaly byla Hnutím Odporu odstraněna a Kabale je ponechán pouze fiat měnový systém založený na vzduchu. To, co leží v současnosti v úložištích centrálních bank, jsou jen wolframové tyče potažené zlatem. Aby získali do svých rukou zpět alespoň nějaké to zlato, Kabala založila své obchody se zlatem v každém městě v západních zemích a zintenzivnila těžbu zlata.

Vnitřní civilizace na Zemi rozšířily své kontakty mezi sebou, s Hnutím Odporu a benevolentními mimozemšťany, aby oživily síť Agartha. Na povrchu planety byly vytvořeny skupiny na podporu Události, které napomohou vedoucímu vývoji správným směrem během a bezprostředně po Události, a vyzývají k oživení mnoho humanitárních, environmentálních, sociálních a kulturních projektů, které budou zřízeny a financovány.

[wp_ad_camp_2]

 

 

Začátkem roku 2015 byly odstraněny všechny fyzické topletové bomby skupiny Chimera.

V roce 2016 bylo dokončeno vyčištění všech plazmových bomb. Protože solární systém mimo oblast přímo obklopující naši planetu byl vyčištěn z přítomnosti destrutkivních bytostí, začal proces rozpadu Yaldabaoth (Pozn.př.: Yaldabaoth je tvůrcem viditelného světa, co můžeme nazývat Matrix). Prvním krokem byla Plejáďany vytvořená tachyonová membrána uvnitř oběžné dráhy Měsíce, které perfektně uřízly hlavu Yaldabaothu od jeho chapadel.

V důsledku masové meditace 26. února 2017 byly chapadla Yaldabaothu úplně rozpuštěna a žádná plazmová anomálie již nebyla nalezena mimo oblast přímo nad povrchem planety. Nyní se rozpadá hlava Yaldabaotha, která obsahuje zbývající plazmové bomby.

přeložil Pedro | zdroj: 9

Tak co myslíte, mají v ČNB taky jen wolfram potažený zlatem? Oni v americkém FEDu moc dobře vědí, proč se nebudou s Německem na téma repatriace německého zlata ani bavit. 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
18 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře