V podstatě existují TŘI FÁZE V PLÁNECH SVĚTELNÝCH SIL PRO PLANETU ZEMI a její obyvatele:

1. Uvolnění kontroly a sevření Temných Sil oslabováním a odstraňováním jejich struktur moci a technologické kontroly, zvyšování povědomí mezi obyvatelstvem a příprava na Událost

2. Převzetí kontroly nad Temnými Silami odstartováním zásadních změn v oblasti správy věcí veřejných, financí, médií, zdravotnictví a vědy, a předvedení členů Kabaly před soud

3. Čištění a uzdravování planety a lidských bytostí, odhalování skryté historie planety Země, odhalování existence mimozemské inteligence a přivedení lidí zpět k plnému vědomí

 

 

Kráčíme na konec fáze 1 a chystáme se začít fázi 2, která začne v době UDÁLOSTI. Událost bude předvedena událostí ZÁBLESKU, což bude velmi silný energetický puls, který bude poslán Pleromou přes Galaktické Centrální Slunce, a který bude každý do jisté míry cítit, samozřejmě, v závislosti na citlivosti každého člověka. Po příchodu tohoto záblesku na Zemi bude okamžitě vypnut současný finanční systém a zahájí se masové zatýkání všech členů Kabaly po celém světě. Toto bude vysíláno živě v televizi, aby všichni byli svědky. Když se prach z druhé fáze změn usadí a lidé pochopí, co se děje, a proč se to děje, přesuneme se do fáze 3, která je určena k vyčištění nepořádků, které byly vytvořeny nezodpovědnými a temnými zákony Kabaly, a k odhalení celé neposkvrněné pravdy všemu lidstvu. Po dokončení této fáze už nebude zapotřebí intenzivní pomoci ze strany Světelných Sil, a každý bude mít k dispozici možnosti, které nejlépe odpovídají jeho individuálním potřebám a přáním.

CO BYLO DOSUD DOSAŽENO (V BOJI S KABALOU)

V letech následujících po Smlouvě s Anchorem, která byla uzavřena v roce 1994, toho bylo dosaženo hodně. Ačkoli se věci na Zemi, kvůli zbývajícím temným silám, které se vymanily z Orionu a soustředily své síly do Sluneční soustavy a kolem Země, spíše zpočátku zhoršily, od přelomu století se Světelné Síly mohly postavit do protiofenzivy a postupně si podmanit a vyčistit hluboké podzemní a podmořské vojenské základny. To bylo částečně provedeno vlastními vládními důstojníky a vojáky Země, kteří jsou propojení se Světelnými Silami, částečně s hnutím Resistance a částečně s humanoidy z jiných hvězdných systémů. V důsledku toho bylo z planety odstraněno zhruba 500 milionů fyzických reptiliánů, mnohé lidské rukojmí byly osvobozeny a přivezeny do sfér Galaktické Konfederace k oživení a uzdravení, a úkryty, kam se Kabala chystá skrývat po vyvolání III. světové války, byly zdemolovány. Také mnoho menších základen temných sil na měsících a asteroidech ve sluneční soustavě převzaly Světelné Síly, a jejich technologie, které zesilovaly Závoj a pumpovaly energetické anomálie z okolního vesmíru, byly vyčištěny a více lidských rukojmí bylo osvobozeno.

 

 

V roce 2010 většina fyzických implantátů, které byly podávány prostřednictvím vakcinačních programů, a násilná přeprogramování, byla odstraněna Hnutím Odporu z lidské populace pomocí použití speciální technologie, která mohla být provozována a řízena na dálku. Plazmové implantáty, které potlačují vyšší znalosti, nebyly dosud zcela odstraněny, ale jejich fungování bylo méně účinné. V následujících letech byly z plazmových a éterických rovin odstraněny miliardy nefyzických reptiliánů a dalších destruktivních entit.

Nejvíce senzační je to, že velká většina zlata držená v centrálních bankách a trezorech Kabaly byla Hnutím Odporu odstraněna a Kabale je ponechán pouze fiat měnový systém založený na vzduchu. To, co leží v současnosti v úložištích centrálních bank, jsou jen wolframové tyče potažené zlatem. Aby získali do svých rukou zpět alespoň nějaké to zlato, Kabala založila své obchody se zlatem v každém městě v západních zemích a zintenzivnila těžbu zlata.

Vnitřní civilizace na Zemi rozšířily své kontakty mezi sebou, s Hnutím Odporu a benevolentními mimozemšťany, aby oživily síť Agartha. Na povrchu planety byly vytvořeny skupiny na podporu Události, které napomohou vedoucímu vývoji správným směrem během a bezprostředně po Události, a vyzývají k oživení mnoho humanitárních, environmentálních, sociálních a kulturních projektů, které budou zřízeny a financovány.

 

 

Začátkem roku 2015 byly odstraněny všechny fyzické topletové bomby skupiny Chimera.

V roce 2016 bylo dokončeno vyčištění všech plazmových bomb. Protože solární systém mimo oblast přímo obklopující naši planetu byl vyčištěn z přítomnosti destrutkivních bytostí, začal proces rozpadu Yaldabaoth (Pozn.př.: Yaldabaoth je tvůrcem viditelného světa, co můžeme nazývat Matrix). Prvním krokem byla Plejáďany vytvořená tachyonová membrána uvnitř oběžné dráhy Měsíce, které perfektně uřízly hlavu Yaldabaothu od jeho chapadel.

V důsledku masové meditace 26. února 2017 byly chapadla Yaldabaothu úplně rozpuštěna a žádná plazmová anomálie již nebyla nalezena mimo oblast přímo nad povrchem planety. Nyní se rozpadá hlava Yaldabaotha, která obsahuje zbývající plazmové bomby.

přeložil Pedro | zdroj: 9

Tak co myslíte, mají v ČNB taky jen wolfram potažený zlatem? Oni v americkém FEDu moc dobře vědí, proč se nebudou s Německem na téma repatriace německého zlata ani bavit. 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.