…..opět při startu „určitých“ raket se vytvořily po planetě Zemi na nebi divné mysteriózní útvary….

06:54

[wp_ad_camp_2]

Byly pozorovány na nebi v Rakousku, Česku, Polsku, Rumunsku, Maďarsku, Americe a na jiných kontinentech. Skoro ve stejnou dobu. Před několika týdny jsme právě o tom stejném fenoménu na tadescu.cz psali.

Nejedná se o nic jiného než o utajené, lidem neznámé staré technologie teleportačních kanálů vytvořených na (v) planetě Zemi. Těmito teleportačními kanály se mohou přemístit vystřelené nebo letící objekty, během několika vteřin, na velké vzdálenosti.

Uveďme si příklad:

Rakety budou hromadně vystřeleny třeba v Rusku. Na přelet přes půl světa by potřebovaly několik desítek minut a vystavovaly by se možnému nebezpečí sestřelu protiraketovou obranou.

Vytvořením teleportačních kanálů s kuželovitým vírem uprostřed (jak můžete vidět na obrázcích níže) se přelet od startu rakety, do naprogramovanné destinace zkrátí na několik vteřin. Po vystřelení raketa vletí do předem připraveného kanálu a ihned vystupuje v destinaci určené operátorem.

Systémy teleportačních kanálů jsou buď předprogramované operátory na zemi, nebo novější systémy střel mají aktivaci naprogramovanou po výstřelu rakety v hlavici, která je automaticky otevře i s destinačním teleportem a čas dosažení cíle se zkrátí na několik vteřin.

Automatické otevíráním teleportu pro raketu je aktivováno zrychlením hlavice rakety.

[wp_ad_camp_2]

Občané po celé Evropě se diví zajímavým úkazům na nebi, které si lidé domestifikovaní školou a nesmyslnou výukou, neumějí ani v nejmenším představit.

Podívejte se nyní na úkazy, které byly po celém světě zaznamenány. Jednalo se o testy, které by mohly být v době ohrožení třeba Ruska nebo celé Evropy použity na úspěšné razantní tažení proti agresorovi, ať je jím kdokoliv.

Raketa krátce po startu aktivuje nad sebou teleportační kanál, který je otevřen zároveň s cílovým teleportačním kanálem v destinací úderu.  Jak jsem psal, od startu do cíle dělí raketu jen několik vteřin. Proto nemohou jakákoliv zařízení protiraketové obrany, ať laserové nebo raketové, ohrozit střelu. Vždy doletí do cíle s naprostou přesností…..

A zde se nacházejí možné destinace úderu. Útvary vypadají vždy podobně…..

[wp_ad_camp_2]

 

  

Proš se dělaly testy po celém světě je naproto jasné. Situace se na planetě Zemi vyhrotila a bylo nutné staletému agresorovi ukázat „silná ramena“. Zasvědcení lidé za velkou louží vědí, co je může čekat a s čím musejí počítat…..

Pravděpodobně je to vzkaz američanům, jak se také zmínil pan Pjakin ve svých videích otázka odpověď, kdy bylo řečeno, že Prezident Putin neukázal všechny své zbraně. Proti těmto zbraním NENÍ ŽÁDNÉ MOŽNÉ OBRANY!!!!!

Budeme pevně věřit, ža agresivní státy zchladí svoji horkou hlavu, získají pokoru, odvolají svoje vojáky z Evropy domů a nebudou museti býti tyto technologie použity…..

Napsal tm

[wp_ad_camp_2]

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.