Oficiální vládní zprávy potvrzující, že v důsledku očkování vakcínou Covid-19 zemřelo během šesti měsíců od zavedení vakcíny osmkrát více lidí, než kolik jich zemřelo na Covid-19 během osmnácti měsíců. Toto jsou mimořádně znepokojivé zprávy a důkazem toho, že nabízené vakcíny Covid-19 měly být staženy z veřejného užívání už téměř před dvěma lety.

Podle oficiálních údajů NHS, bylo od března 2020 do 25. srpna 2021, tedy po dobu 18 měsíců, v anglických nemocnicích zaznamenáno 90 147 úmrtí na Covid do 28 dnů od pozitivního testu. (NHS – Státní zdravotní služba – pozn.př.)

Z toho 86 315 zemřelo na jiná závažná již existující onemocnění včetně demence, chronického onemocnění ledvin, chronického plicního onemocnění, chronického neurologického onemocnění a srdečního onemocnění. Byli však přidáni do statistik ke Covidu z důvodu obdržení pozitivního testu do 28 dnů do úmrtí.

Na základě údajů organizace Public Health Scotland se zdá, že nejčastějším již existujícím onemocněním osob, které zemřely s pozitivním výsledkem testu na Covid-19 byla demence, následovaná srdečním onemocněním a chronickým onemocněním dýchacích cest.

Když si uvědomíte, že testování bylo v nemocnicích povinné, přestože nebylo zakotveno v zákoně, a že se používal PCR test, který je známý tím, že produkuje falešně pozitivní výsledky, není těžké pochopit, jak se vládě podařilo do statistik úmrtí Covid-19 zamíchat desítky tisíc lidí, kteří ve skutečnosti zemřeli z jiných příčin.

Naštěstí nás údaje NHS informují, že v období od března 2020 do srpna 2021 v anglických nemocnicích skutečně zemřelo pouze 3 832 lidí na Covid-19 do 28 dnů od pozitivního výsledku testu.

V tomto období byly podány desítky žádostí o svobodný přístup k informacím na Public Health England (PHE), nyní známou jako UK Health Security Agency (UKHSA), s žádostí o informaci, kolik lidí zemřelo do 28 dnů po očkování vakcínou Covid-19, ale PHE pokaždé tvrdila, že „požadované informace nemá k dispozici“.

Po měsících snahy o utajení údajů však Úřad pro národní statistiku zveřejnil zprávu, která obsahovala údaje o úmrtích podle stavu očkování.

Tyto údaje však mohly být ve skutečnosti zveřejněny náhodou.

Zpráva, kterou ONS zveřejnil 13. září 2021, uvedla veřejnost v omyl, že k většině úmrtí na Covid-19 dochází u neočkované populace. Datové parametry použité ve zprávě – 2. leden 2021 až 2. červenec 2021 – zahrnují obrovskou spoustu úmrtí, k nimž došlo během druhé údajné vlny Covid-19 v lednu 2021, kdy nebyl očkován téměř nikdo.

Údaje uvedené ve zprávě měly veřejnost zmanipulovat k tomu, že očkování proti Covidu-19 je fantastickou prevencí úmrtí. Zveřejněním těchto čísel však omylem odhalili, že v Anglii v období od 2. ledna do 2. července 2021 zemřelo do 21 dnů po očkování vakcínou proti Covidu 30305 osob.

Dalších 123 796 osob zemřelo rovněž 21 dní nebo o něco později po podání vakcíny proti Covidu-19, ale přesné parametry ostatních úmrtí není možné zjistit. Z údajů však vyplývá, že očkování vakcínou proti Covidu-19 se podílelo na 70 % všech úmrtí nepočítající onemocnění COVIDEM v prvních šesti měsících roku 2021.

Zprávy, které od té doby zveřejnila vláda Spojeného království bohužel ukazují, že se situace jen zhoršila.

Nejnovější soubor dat zveřejněný 21. února 2023 totiž potvrzuje, že očkování proti COVIDu zvyšuje riziko úmrtí člověka až o 276 %. Míra úmrtnosti na 100 000 osob je nejnižší naopak mezi neočkovanými.

Zdroj: The Exposé

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.