…..všechno lidem ukázali ve filmech dopředu a my jsme se snažili na všechno upozornit. Mnohdy za posměchu a hrubých a sprostých nadávek v diskuzi. Tak jak ukázali ve filmu pád dvojiček, v česku promítaný týden před událostí, tak mnoho dalších včetně Simpsonů. Schovali tam pro všechny pravdu….

19:55

To stejné udělali s dnešním vypuknutím viru, který má zklátit lidstvo, protože WWIII se jim nepodařilo vyvolat. Přečtěte si prosím krátký popis filmu a jste v dnešní době. Natočen byl ale 1995, čistě náhodou před 25 lety…..

James Cole (Bruce Willis) prožil převážnou většinu svého života v podzemí. Nyní, v roce 2025, žije v ponuré, tmavé, zasněžené přítomnosti. Začalo to už na konci dvacátého století, kdy během dvou let (1996 a 1997) zemřelo přičiněním neznámého bídáka, který vypustil do ovzduší nebezpečný vir, pět miliard obyvatel zeměkoule. Zůstalo jen jedno procento lidí, kteří se teď krčí jako krtci pod zemí. Hrstka lidí se s tím ale nehodlá jenom tak smířit, a proto vysílá do minulosti prostřednictvím stroje času „nedobrovolné dobrovolníky“ z řad vězňů. Jejich úkolem v podstatě není spasit svět a odvrátit neštěstí – co se stalo, nejde odestát. Mají jen pozorovat, sbírat vzorky a odhalit zdroj nákazy, původ všeho zla. Vědci už pak zajistí vše ostatní, vyvinou protilátku a zařídí, aby se lidstvo jednadvacátého století mohlo vrátit zpátky na povrch zemský.

Podrobnější data máte na stránce: https://cs.wikipedia.org/wiki/Dvan%C3%A1ct_opic

Twelve Monkeys / 12 Monkeys

A přečtěte si další vzkaz na následujícím obrázku:

Tak možná jste pochopili co Vám bylo naznačeno…..

Film najdete na youtube, pokud ho nezrušili, protože situace která se odehrává je naprosto podobná té dnešní…..

Napsal tm

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.