;

…..všechno lidem ukázali ve filmech dopředu a my jsme se snažili na všechno upozornit. Mnohdy za posměchu a hrubých a sprostých nadávek v diskuzi. Tak jak ukázali ve filmu pád dvojiček, v česku promítaný týden před událostí, tak mnoho dalších včetně Simpsonů. Schovali tam pro všechny pravdu….

19:55

To stejné udělali s dnešním vypuknutím viru, který má zklátit lidstvo, protože WWIII se jim nepodařilo vyvolat. Přečtěte si prosím krátký popis filmu a jste v dnešní době. Natočen byl ale 1995, čistě náhodou před 25 lety…..

James Cole (Bruce Willis) prožil převážnou většinu svého života v podzemí. Nyní, v roce 2025, žije v ponuré, tmavé, zasněžené přítomnosti. Začalo to už na konci dvacátého století, kdy během dvou let (1996 a 1997) zemřelo přičiněním neznámého bídáka, který vypustil do ovzduší nebezpečný vir, pět miliard obyvatel zeměkoule. Zůstalo jen jedno procento lidí, kteří se teď krčí jako krtci pod zemí. Hrstka lidí se s tím ale nehodlá jenom tak smířit, a proto vysílá do minulosti prostřednictvím stroje času „nedobrovolné dobrovolníky“ z řad vězňů. Jejich úkolem v podstatě není spasit svět a odvrátit neštěstí – co se stalo, nejde odestát. Mají jen pozorovat, sbírat vzorky a odhalit zdroj nákazy, původ všeho zla. Vědci už pak zajistí vše ostatní, vyvinou protilátku a zařídí, aby se lidstvo jednadvacátého století mohlo vrátit zpátky na povrch zemský.

Podrobnější data máte na stránce: https://cs.wikipedia.org/wiki/Dvan%C3%A1ct_opic

Twelve Monkeys / 12 Monkeys

A přečtěte si další vzkaz na následujícím obrázku:

Tak možná jste pochopili co Vám bylo naznačeno…..

Film najdete na youtube, pokud ho nezrušili, protože situace která se odehrává je naprosto podobná té dnešní…..

Napsal tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.