…..tak jak píšeme celé roky, vše začne krachem na burze. Vzkledm k tomu, že Čína až do 10.02.2020 všechno obchodování zastavila, můžeme čekat, že se vše semele v blízkých dnech….

11:54

Termín nevíme přesně, ale nyní na termínu nezáleží. Stačí vědět, že to přijde. Víme také, že je momentálně nedostatek elektrické energie v celé Evropě.

Jak sami můžete z níže uvedeného článku z burzovních novin v Němčině (prosím dejte do překladače, nemáme čas vše překládat) zjistit, chtějí lidem podsunout, že krach je vynikající příležitostí právě pro mladé lidi a máme se na to těši. Stačí Vám tohle vyjádření?????

No musejí to udělat jak říkají v Německu SALONFÄHIG neboli salónově povolené či podobně přeloženo z němčiny, možná také povolené, aby to lidé dokonce přivítali. No tak tomu se říká právě masáž otroků…..

[wp_ad_camp_2]

No pokud nemáte nakoupené jídlo a pitné zásoby, bylo by dobré to aspoň nyní udělat. Až banky nevydají peníze a karty po krachu si maximálně můžete strčit do „šlicu“ zastávkové popelnice, tak nebudete mít čím nákup zapatit a pokud nemáte natankované auto, asi zůstanete někde na cestě stát…..

Nezapomeňte, že veškeré úspory v bankách budou anulovány a rovněž tak veškeré dluhy budou anulovány. No tak se připravte…..

Zde je článek z německých burzovních novin, které Vám dělají doslova VELICE CHUTNOU nabídku krachu. Pro mladé lidi je to přece “ požehnání“. No tak tomuhle se směje i slepičí vajíčko…..

ha ha ha ha ha…..

Prosím rozkliknou a přeložit překladačem…..

Děkujeme za pochopení

Aktienmärkte: Der Segen eines Crashs – für die Jungen

[wp_ad_camp_2]

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.