…..tobogán se po celé EU razantně rozjíždí a čím blíže jsme datu 10 a 11.12.2018, kdy se má podepsat UN-migrační pakt v Marockém Marrakeshi, tím více roste odpor proti přijetí….

00:05

…..dnes je jisté, že PAKT nepodepíší Rakousko, Maďarsko, Polsko, Bulharsko, Česko a Estonsko. Dle včerejšího hlasovaní na Slovensku, ani Slovensko. Norsko, Dánsko a Chorvatsko asi budou následovat. Itálie, Švédsko a Velká británie ještě váhají. Izrael, Čína Japonsko a Jižní Kórea nepodepíší také. USA a Austrálie jsou dávno rozhodnuti a naprosto nesouhlasí s PAKTEM. Chápete proč USA z OSN vystoupilo.

Jsou známé skutečnosti kdo navrhl a stojí za tímto zrůdným „PAKTEM ZRŮDNOSTI“ promiňte, ale jinak se to nedá napsat. Je to MADAMME MERKELOVÁ jako MATKA VIZIONÁŘKA tohoto zrůdného výmyslu a její podpindosnice kterou málokdo zná  Louise Arbour. Ona vypracovala a také byla matkou PAKTU na základě příkazu MADAMME MERKELOVÉ. Stačí se podívat jak vypadá a víme odkud vítr vane….

Dvě kreatury, které za peníze daňových poplatníků chtějí likvidovat celé národy. Mimo jiné Louise Arbour podporuje arabismus, arabskou ligu a hlavně nenávidí Židy. A jsme doma.
A nyní se ptáte proč to udělala? Odpověď je jasná. Aby zlegalizovala svoje zločiny způsobené migrací proti NĚMECKÉMU NÁRODU A CELÉ EU.
Původně všem bylo řečeno, že podepsaná smlouva není závazná, ale ve skutečnosti to byl podvod stejného ražení, který nyní prosazuje jejich podpindosník Lajčák. Hovoří stejnými slovy, které má z OSN přikázané. Dalším krokem, je donucovací akt, který má všechny národy k tomuto aktu donutit a tak legalizovat zlo, podvod, migraci, zločiny na lidech znásilňováním (protože v jejich zemi to zločin není). Nemějte obavu, nepovede se jim to, protože je to proti zdravému rozumu a lidé se probudili…..

Hned od počátku bylo naplánováno OKLAMAT VEŘEJNOST, oficiálně mluvit o nezávaznosti PODPISU, (PŘESNĚ TAK JAK TO DĚLÁ DNES ZLOČINEC jednající proti ústavě, TŘEBA PODPINDOSNÍK LAJČÁK naprogramovaný OSN) ale stanovit!!!!!>>>>

VYMAHATELNOU ODPOVĚDNOST

Prosím rozumějte tomu jako POVINNOST PLNĚNÍ PŘI PODPISU!!!!!

Jak říkali staří indiáni, slovo se mluví a voda teče. Z toho plyne, nevěřte jim ani dobrý den. Hned jak otevřou hubu, ani ještě nepromluvili a už lžou.

Pro zájemce hovořící německy, můžete se podívat na odkaz ZDE:

https://philosophia-perennis.com/2018/11/21/diese-frau-ist-neben-merkel-fuer-den-un-migrationspakt-verantwortlich/

A také zde:

https://www.journalistenwatch.com/2018/11/22/merkel-un-migrationspakt/

A dnes na denním pořádku v Německu odehrávající se praktiky šária. Záběry jsou z Berlína z jedné rodiny:

 

Máme skutečně zájem na takové kultuře????? ????? ?????

tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.