…..tobogán se po celé EU razantně rozjíždí a čím blíže jsme datu 10 a 11.12.2018, kdy se má podepsat UN-migrační pakt v Marockém Marrakeshi, tím více roste odpor proti přijetí….

00:05

…..dnes je jisté, že PAKT nepodepíší Rakousko, Maďarsko, Polsko, Bulharsko, Česko a Estonsko. Dle včerejšího hlasovaní na Slovensku, ani Slovensko. Norsko, Dánsko a Chorvatsko asi budou následovat. Itálie, Švédsko a Velká británie ještě váhají. Izrael, Čína Japonsko a Jižní Kórea nepodepíší také. USA a Austrálie jsou dávno rozhodnuti a naprosto nesouhlasí s PAKTEM. Chápete proč USA z OSN vystoupilo.

Jsou známé skutečnosti kdo navrhl a stojí za tímto zrůdným „PAKTEM ZRŮDNOSTI“ promiňte, ale jinak se to nedá napsat. Je to MADAMME MERKELOVÁ jako MATKA VIZIONÁŘKA tohoto zrůdného výmyslu a její podpindosnice kterou málokdo zná  Louise Arbour. Ona vypracovala a také byla matkou PAKTU na základě příkazu MADAMME MERKELOVÉ. Stačí se podívat jak vypadá a víme odkud vítr vane….

Dvě kreatury, které za peníze daňových poplatníků chtějí likvidovat celé národy. Mimo jiné Louise Arbour podporuje arabismus, arabskou ligu a hlavně nenávidí Židy. A jsme doma.
A nyní se ptáte proč to udělala? Odpověď je jasná. Aby zlegalizovala svoje zločiny způsobené migrací proti NĚMECKÉMU NÁRODU A CELÉ EU.
Původně všem bylo řečeno, že podepsaná smlouva není závazná, ale ve skutečnosti to byl podvod stejného ražení, který nyní prosazuje jejich podpindosník Lajčák. Hovoří stejnými slovy, které má z OSN přikázané. Dalším krokem, je donucovací akt, který má všechny národy k tomuto aktu donutit a tak legalizovat zlo, podvod, migraci, zločiny na lidech znásilňováním (protože v jejich zemi to zločin není). Nemějte obavu, nepovede se jim to, protože je to proti zdravému rozumu a lidé se probudili…..

Hned od počátku bylo naplánováno OKLAMAT VEŘEJNOST, oficiálně mluvit o nezávaznosti PODPISU, (PŘESNĚ TAK JAK TO DĚLÁ DNES ZLOČINEC jednající proti ústavě, TŘEBA PODPINDOSNÍK LAJČÁK naprogramovaný OSN) ale stanovit!!!!!>>>>

VYMAHATELNOU ODPOVĚDNOST

Prosím rozumějte tomu jako POVINNOST PLNĚNÍ PŘI PODPISU!!!!!

Jak říkali staří indiáni, slovo se mluví a voda teče. Z toho plyne, nevěřte jim ani dobrý den. Hned jak otevřou hubu, ani ještě nepromluvili a už lžou.

Pro zájemce hovořící německy, můžete se podívat na odkaz ZDE:

https://philosophia-perennis.com/2018/11/21/diese-frau-ist-neben-merkel-fuer-den-un-migrationspakt-verantwortlich/

A také zde:

https://www.journalistenwatch.com/2018/11/22/merkel-un-migrationspakt/

A dnes na denním pořádku v Německu odehrávající se praktiky šária. Záběry jsou z Berlína z jedné rodiny:

 

Máme skutečně zájem na takové kultuře????? ????? ?????

tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.