Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 28.01.2019

Bitva o planetu Zemi se stále zintenzivňuje, protože satanská vládnoucí Kabala na Západě je zahnána do úzkých, nebezpečná a doslova bojuje za svůj život. Kabalisti nyní zoufale bojují o to, aby zůstali u moci ukradením ropných rezerv Venezuely. Oni vědí, že jsou odsouzeni, pokud ztratí kontrolu nad finančním systémem a tím pádem i jejich schopnost najímat ochranu. Stále více a více informátorů potvrzuje, že skutečně mučí a vraždí děti a pokouší se zabít většinu populace na Zemi.

Například britské noviny The Guardian nyní potvrzují to, o čem již dlouho píšeme, že HIV / AIDS byl úmyslně šířen v pokusu o vylidnění Afriky. ODKAZ

Už před lety jsme přinesli zprávu, že doktor Michael Meiring nám řekl, že on spolu s průkopníkem očkování proti obrně Dr. Jonasem Salkem, se podíleli na šíření HIV tím, že ho vložili do očkovacích látek proti obrně, které byly podány 2 milionům Afričanů! Počáteční ukazatele vývoje a šíření HIV / AIDS v Africe odpovídají přesně geografii kampaně pro očkování proti obrně. Dostaneme se k tomu ještě podrobněji, ale ujišťujeme vás, že ebola, SARS, ptačí chřipka apod. byly také úmyslně šířeny jako součást agendy na snížení počtu obyvatel Země. (pozn.pr.: Já si myslím, že i v ČR je to s výskytem údajné ptačí chřipky a dalších nemocí jinak, než nám tvrdí systém.)

 

[wp_ad_camp_2]

 

Slyšíme od dalších informátorů, kteří popisují, jak členové západní vládnoucí elity obětují děti jako součást svého uctívání Baala, jinak známého jako Moloch, Set, Satan apod. Budeme informovat o několika příšerných odhaleních níže, ale nejprve se podívejme na pokračující globální boj o moc.

V nejnovějších manévrech se satanská chazarská mafie snaží zachovat svou kontrolu nad finančním systémem založeným na petrodolaru tím, že zabaví ropné zásoby Venezuely. Samozvaný Satanista Leo Zagami vyzývá všechny svobodné zednáře, aby podpořili „opozičního vůdce svobodného zednáře Juan Guaida“ jako prezidenta bojujícího za „zednářství a křesťanství“ proti komunistickému papeži Francisovi a „komunistickým jezuitům.“

Venezuela má 303 miliardy barelů ropy, největší světové zásoby ropy (pozn.př.: Pro některé asi překvapení, že největší zásoby nemá Saudská Arábie ani Rusko), a její úsilí o odstranění její ropy ze systému petrodolaru je skutečným důvodem chazarské mafie pokusu o svržení prezidenta Nicolase Madura.

Ve skutečnosti selhání svržení Madura může být pro chazarskou mafii událost typu „pád berlínské zdi.“ Jak vysvětlují zdroje Pentagonu, „úder neoconů proti Madurovi selže, protože americká armáda, Vatikán, Mexiko, Jihoafrická republika, Rusko, Čína, Írán, Turecko, Indie, Kuba, Nikaragua, Bolívie a jiné národy se nepřidají.“ Také „Brazílie a Kolumbie odmítají napadnout, nebo dovolit využívat jejich základny. Též neexistuje žádné uznání rádoby prezidenta, loutky Guaida ze strany OSN a dokonce hlasování v Organizaci amerických států se nezdařilo (16 z 34), a tato loutka nezískala dostatek hlasů.“ Je třeba poznamenat, že Rusko vyslalo jaderné bombardéry na ochranu Venezuely a elitní bodyguardy (tělesné strážce) na ochranu Madura.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Celá tato operace byla mimochodem vedena odsouzeným zločincem v aféře ÍránGate (za doby Regana, pozn.př.) Elliottem Abramsem, senátorem Marco Rubiem a izraelským zločincem, satanistou Benjaminem Netanjahuem.

Tento krok proti Venezuele přichází poté, kdy nedemokratická EU uštědřila ránu chazarskému petrodolaru tím, že označila Saudskou Arábii za zemi financující terorismus. Toto oznámení EU je účelové, aby se vyhnuli chazarským sankcím proti Íránu.

To nás přivádí k zatčení finanční ředitelky Huawei v Kanadě, Meng Wanzhou „za spáchání podvodů“ lhaním americkým bankám o vazbách své společnosti na telekomunikační firmu podnikající v Íránu, a tím „porušila sankce proti Íránu.“ Sionistický otrok, kanadský předseda vlády, Justin Trudeau byl nucen vyhodit kanadského velvyslance v Číně, protože velvyslanec řekl pravdu, když mimo jiné uvedl, že Kanada ani nepodporuje „íránské sankce“, kvůli kterým byla údajně uvalena vazba.

Vidíte, že i tato akce je ve skutečnosti o kontrole mezinárodního finančního systému. Číňané prostřednictvím společnosti Huawei totiž budují mezinárodní platební systém, který je nezávislý na chazarském systému SWIFT, a to je skutečný důvod, o co v tomto boji běží. Takže žádné „íránské sankce.“

Zdroje Pentagonu mají vysvětlení ohledně shutdownu, když říkají: „Trump zastavil přerušení činnosti vlády pouze do 15. února, aby mohl přednést řeč o stavu Unie, ukázat Nejvyšší soud jako nemilosrdný, zaplatit velké poroty a potvrdit soudce, a generálního prokurátora Williama Barra, zatímco FBI může pomoci k více soudním příkazům a poté vyhlásit stav nouze.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zdá se, že si americká armáda myslí, že Trump je jejich zachráncem, pokud využije nouzový stav a oznámí Jubileum a velkou kampaň k záchraně planety, podobně jako čínský projekt OBOR (Nová hedvábná stezka). Pak to, co skutečně dělá je, že se snaží zachovat bankrot americké korporátní vlády.

Mluvíme-li o bankrotu, zdroje Pentagonu si povšimly, že: „Neschopnost dostat záchranné finanční prostředky od rozlobených daňových poplatníků v Kalifornii způsobila, že Rothschildův agent Roger Kimmel odstoupil z výboru společnosti Pacific Gas a Electricity.“ Doufejme, že konkurzní řízení odhalí použití energetických zbraní, které podporují zavádění genocidní Agendy 21.

V každém případě, i přes nepokoje v USA a útok na Venezuelu jde svět dobrým směrem, zatímco USA pomalu odvolávají svá vojenská tažení ve světě. Posledním krokem na této frontě bylo dosažení mírové dohody v Afghánistánu. A zdá se, že i dlouho trvající partyzánská válka na Filipínách končí.

Světový mír je předpokladem restartu finančního systému, takže jsou to velmi dobrá znamení.

Dalším dobrým znamením je zvýšení počtu zasvěcených informátorů z prostředí satanských kultů, kteří přišli s odhalením těchto kultů, jejichž jsou součástí. Níže jsou dvě taková odhalení. První pochází od informátora z královské rodiny v Evropě, který nedávno kontaktoval tohoto spisovatele. Zde je to, co sdělil:

„Satan je okultní název – nikoliv člověk anebo věc. Satanské elementy jsou kultem, který přináší do falešné reality svou neobvyklou víru. Když tato falešná realita skončí, Satan prostě neexistuje; ve fyzice se to nazývá paradigmatickým posunem. Podíval jsem se na toto celé téma ve forenzní archeologii Chazarů; datuje se do babylonských kultů Baala ​​a lidských obětí, většinou dětí. To se transformovalo v to, co dnes známe jako Katolická církev – velmi podobný kvazi-krvavý rituál – kult Baala. Tam také vede původ Jezuitů. Uveďme důkazy o incidentu ve Fukušimě, když se jezuita (Černý papež Peter Hans Kolvenbach) prohlásil za satana. Je to vysoký černý církevní titul, více než papež. Jsou to psychopati a zločinci, nic jiného.

 

[wp_ad_camp_2]

 

„Chtěl bych si zachovat nadhled, abych se z toho nezbláznil. Ale přihodila se i další neobvyklá epizoda, když jsem přezkoumal nějaké důkazy o výše uvedeném. V Austrálii se odehrál satanský rituál, který navštívila i policie, kde těhotná žena byla rozříznuta od hrudní kosti až po třísla a její dítě vyříznuto a snědeno. Pak řadě zdrogovaných dětí byla sťata hlava a nastaly krví nasáklé sexuální orgie. I útok na Světové obchodní centrum 11. září byl obětí.

„Během let došlo k několika podobným událostem, zatímco jsem se musel zabývat scénáři s velkým přínosem – zkoumat tento finanční systém. Dalším malým střípkem v této celé záležitosti byl urychlovač v CERN, který vrátil zprávu „Tekel“. Jedná se o starou babylonskou frázi „Meme tekel Parsin“, neboli „psaní je na zdi“ a pochází od Nebuchadnezaru. Rozumím tomu, když se to dozvěděli satanské prvky nejvyšší úrovně různých vládnoucích tříd po celém světě, spráskly ruce, protože finanční systémy, který je chrání a udržuje, končí.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Další odhalení jsme přečetli v jedné diskuzi na chatu:

„Pocházím z bohaté rodiny v automobilovém průmyslu, ale byli jsme vyhoštěni, protože nejsem jejich druh. Nebojte se, mám dostatečné finanční prostředky na zbytek života, nebo dokud se nezabiji. Ale předtím bych vám chtěl vysvětlit, kdo má zájem, jak mohou bohatí pedofilové nakupovat jednotlivé děti nebo dokonce skupiny dětí. Mezi nabízené služby patří také zničení důkazů, ochrana ze strany policie, sexuální výchova dítěte před nákupem a doprava po celé Evropě. Je to pedo-Amazon pro horní třídu. Hlavní úložiště funguje v kantonu mé rodiny. Bellize je místem, kde najdete centrum pedo-zločineckých organizací. Řídí ho někteří Židé a další. Díky vám všem jsem se dozvěděl pravdu o Židech.“

Ti, které tato osoba označuje jako „Židé“, samozřejmě nejsou skuteční Židé, ale členy kultu Baal, kteří předstírají, že jsou Židé. Také se maskují jako muslimové, jako např. v saudské královské rodině, nebo křesťané, stejně jako v rodině Bushů atd. Jejich čas končí.

přeložila tereza | zdroj: web Benjamina Fulforda

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.