…..na stránky tadesca si koupila nějaká podvodná firma umístění reklamy. Děkuji za komentář Ferimu, kterému jsem v marném okénku odpověděl. Proto ihned uvádíme následující článek….

18:45

Podvod? Recenze a zkušenosti s Program Profit – Archoa Investments Limited

I když se digitálním měnám letos nedaří tolik, jako v loňském roce, tak podvodů s kryptoměnami stále přibývá. Podvodníci vsázejí na spamy, reklamní bannery a dokonce i na klasické dopisy, prostřednictvím kterých nabízejí zvýhodněný nákup kryptoměn. Aby si získali důvěru čtenářů, tak slibují rychlé a snadné zbohatnutí, což často dokládají fiktivními příběhy a falešnými recenzemi. Problém je ale v tom, že slibované kryptoměny ani po zaplacení neobdržíte. A získat peníze zpět je kvůli anonymitě podvodníků prakticky nemožné.

Vážení podvedení, PROSÍM VĚNUJTE POZORNOST TÉTO ZPRÁVĚ
Dnes 22.11.2018 jsem byl podat oznámení z dúvodu odhalení TČ nebo přestupku a jeho pachatele ve věci PODVOD S KRYPTOMĚNOU.
Šetření je dnešním dnem zahájeno a do 30 dnů musí vyšetřovatel učinit konečné rozhodnutí s konkrétním výsledkem.
Proto je teď velice důležité aby jste se připojili a v průběhu následujích 30 dní – nejlépe co nejdříve – šli na místní oddělení PČR ve vašem bydlišti a nahlásili co se Vám stalo.
Pokud naše škoda způsobená neznámým pachatelem překročí 5000,- Kč ( a to určitě překročí ), bude považováno toto jednání jako TRESTNÝ ČIN a je předpoklad, že vše převezme KRIMINÁLNÍ POLICIE.
Jen takto lze vypátrat a potrestat pachatele, který nás podvedl.
Pro podrobnější informace a případné rady mně neváhejte kontaktovat. [email protected]
Z. T.

Program Profit Gold recenze

Program Profit a Archoa Investments Limited

Řadu těchto podvodů má na svědomí záhadná společnost Archoa Investments Limited se sídlem na ostrově Svatý Vincenc a Grenadiny v Karibiku. O této společnosti nenajdete prakticky žádné zmínky. Dokonce i oficiální web společnosti je velmi neurčitý a ani z něj není jasné, čím se společnost zabývá. Bude to pravděpodobně tím, že tato firma je podle všeho smyšlená a vůbec neexistuje. To by také vysvětlovalo, proč ji nenajdete v žádném obchodním rejstříku.

Za podvodem Program Profit stojí Archoa InvestmentsPodvodníci z Archoa Investments mimochodem nepůsobí jen v Česku, ale například i v Polsku. Název společnosti totiž zmiňuje řada polských webů, které varují před podvodnými projekty. Jméno Archoa Investments se například objevilo v mnoha polsky psaných spamových emailech, které nabízely snadné zhodnocení investic.

„Nový výrobce peněz“ vám peníze nevyrobí

V Česku společnost Archoa okrádá důvěřivé lidi například pomocí kryptoměnových poukazů označovaných jako Program Profit (nebo také ProgramProfit). Firma provozuje také web novyvyrobcepenez.com, který nabízí vzdělávání v oblasti online investování. Za zmínku stojí, že webová stránka ani služba nemá žádné jméno (snad jen Education finance), takže je velmi obtížné dohledat reference a recenze.

Podvodný web Nový výrobce penězS podvodem může souviset i webová stránka Ekonomika, která pod záminkou snadného zhodnocení peněz láká k nákupu kryptoměn (dříve Bitcoin, dnes TRON). Webová stránka, podle které údajně vyděláte 30 000 Kč na každé investované pětikoruně, má totiž velmi podobnou adresu (novy-vyrobce-penez.com, money-web.eu či my-money-invest.eu). Obě domény byly navíc zaregistrovány na konci roku 2017 s pouhým čtyřdenním rozestupem. Autoři tohoto podvodu už několikrát ukázali, že jim nedělá problém lhát a vymýšlet neexistující osoby (Martin Jánský, Bernard Mohyla a Bernard Kováč), jen aby získali peníze důvěřivých čtenářů.

Startovací balíček TRON

Kryptoměny nejsou podvod, ale opatrnost je na místě

Kryptoměny nejsou podvod a skutečně fungují. Důkazem je třeba Bitcoin, který se používá už od roku 2009. Ano, někdy se stane, že dojde k vykradení kryptoměnové burzy, k manipulaci s cenami nebo k problémům v platební síti, ale krádeže, manipulace či technické problémy nejsou cizí ani klasickým měnám. Kryptoměny jsou zkrátka alternativou k tradičním měnám a mají své výhody i nevýhody. Pokud tedy někde uvidíte nabídku na nákup kryptoměn, tak se nemusí nutně jednat o podvod.

Existuje hned několik různým způsobů, jak koupit kryptoměny. Nejčastěji se digitální měny obchodují přes burzy a směnárny, ale existují i kryptoměnové automaty. Důležité je ovšem nakupovat u známých a důvěryhodných prodejců. Vůbec nejhorší je nakupovat přes neznámé zprostředkovatele, kteří slibují vysoké zhodnocení, zvýhodněné ceny a další výhody. Právě touto cestou to totiž podvodníci zkouší nejčastěji.

Přehled ověřených způsobů, jak nakoupit kryptoměny, naleznete zde.

Nevěřte ani webům, které nabízejí obchodní programy nebo ziskové strategie pro obchodování s kryptoměnami. I zde totiž platí, že čím lákavější je nabídka, tím vyšší je pravděpodobnost, že se jedná o podvod. Neexistuje žádná záruka, že nákupem kryptoměn můžete jen vydělat. Je to stejné riziko, jako investice do akcií či komodit. Kryptoměny ovšem v posledních letech zažívají skutečný boom, v roce 2017 předvedly neuvěřitelný růst a proto jsou mezi investory tak populární.

Štítky: 

tm dodává:

přečtěte si prosím na níže uvedených stránkách komentáře. Stojí za to…..

Zdroj: http://kryptoarena.cz/podvod-recenze-a-zkusenosti-s-program-profit-archoa-investments-limited/

202 KOMENTÁŘŮ

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.