…..jak můžeme pozorovat, v zemi, kde se nacházejí přicházející odborníci MUDR, JUDR, PUDR, DR, CSC, ING, GYNEKOLOGOVÉ A ATOMOVÍ FYZICI, není už bezpečno ani na vlakové dráze. Asi si nějak pomýlili povolání zdatní inženýři a při výpočtech udělali chybičku….

05:54

Utajení teroristického útoku na vlak v Bavorsku se dařilo tajit jen několik týdnů. Nyní vyšlo najevo, že v místě kde se vlak pohybuje rychlostí 300 km/h se skupina arabských teroristů pokusila lanem, které bylo nataženo mezi kůly či stožáry přes koleje způsobit katastrofu.

[wp_ad_camp_2]

Vlaku s několika sty cestujícími se podařilo o chloupek ujít fatální katastrofě. Místo nálezu napnutého lana přes koleje a dřevenými klíny upevněnými na kolejích se pokoušela skupina arabských teroristů  vlak vykolejit.

Atentát se měl uskutečnit 07.10.2018 na trase z Norimbergu do Mnichova u Allesbergu, který se nachází ve vzdálenosti asi 25 km od Norimbergu. Naštěstí pro cestující a posádku jim přímo ďábelský plán nevyšel.

Na místě byly nalezeny papíry, kdy teroristicá arabská skupina vyhrožuje dalšími atentáty po Německu. Rozborem byla zjištěna autentičnost psaného, že se skutečně jedná o pravé údaje arabských teroristů, potvrdila policie.

tm dodává: co to může být jenom za lidi, prostě něco takového nemohu pochopit…..

http://www.pi-news.net/2018/10/drahtseilakt-araber-planten-toedlichen-anschlag-auf-ice-in-bayern/

http://www.nordbayern.de/region/roth/lka-bestatigt-versuchten-anschlag-auf-ice-bei-allersberg-1.8246067

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.