…..mnoha policistům ve státní správě  se najednou otevřeli oči a to právě může být důvod, vyhlášení výjimečného stavu ve Francii….

13:27

Jak sami můžete na následujícím videu vidět, policie se dává na stranu žlutých vest. Makaron ztrácí půdu pod nohama a snaží se tedy udělat opatření, která mu zaručí aspoň na krátkou dobu jeho pozici. To si ale jenom myslí. Jsou to největší protesty ve Francii za celá desetiletí a frantíci se nám hodně rozlobili. Volají po jeho odstoupení. Makron neví, že po úmrtí nejstaršího Busche Prescota se dostaly na veřejnost data, která mohou všechno činění politiků, nejen v USA ale také v EU, naprosto zkompromitovat. Připravujeme článek.

https://youtu.be/XaFFffWY1DM

Dole pod videem jsou vynikající komentáře, ale pouze v Němčině. Kdo ovládá jazyk, doporučuji si přečíst. Lidé se probouzí. To stejné ve francouzském originálním videu. Je vidět, že frantíci se nedají. Občané si začali uvědomovat, že síla je když se všichni spojí, jen tak se dá zvrátit chod zvrácených politických garnitur. Proto začala EU křičet a rychle připravovat armádu EU, ve které by bylo mnoho obohacujících lidí z jihu, některé zlé jazyky tvrdí, že většina armády…..

Oproti tomu u nás v novinách datují lidi o pravém opaku. „NOVINÁŘI“ zapomněli napsat, že na mnoha místech přijely francouzské policejní vozy, ze kterých vyskakovali lidé v civilním oblečení a zamíchali se mezi demonstranty. Tato verbež potom začala rabovat obchody, převracet a podpalovat auta, vytloukat skříně obchůdků a dělat jiná zvěrstva. Je jasné, kdo to zorganizoval a koho tam Makaron poslal. Přesně podle hesla: zloděj utíká a křičí chyťte zloděje.  Cíl je jenom jeden: Makaron chce ve Francii vyhlásit stav nouze!!!!! (VÝJÍMEČNÝ STAV) Obyčejní lidé ve žlutých vestách se od zmíněných činů distancují…..

Je nutné na závěr upozornit a zdůraznit, že prezident EMANUEL MACRON je jedním z hlavních účastníků, kteří mají za úkol vyvolat WWIII.

 

 

Samotní policisté ve Francii přiznávají, že je jich málo a dostávají strach.

https://youtu.be/UztI8cXuhMk

 

https://youtu.be/UztI8cXuhMk

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.