Dne 1. října 2022 Dr. Diana Wojtkowiaková předala oznámení deseti představitelům polské vlády, včetně generálního prokurátora a předsedy Rady ministrů, který zveřejnila i jako otevřený dopis všem polským občanům.

Ve svém sdělení vládních představitelů uvědomila o jejich pokusu legalizovat zločin genocidy vůči polským občanům. Pokus se podle ní má realizovat prostřednictvím návrhu nového zákona, který jde schvalovat parlament.

Kdo je Dr. Diana Wojtkowiaková a co obsahuje její dopis vládě

Doktorka Diana Wojtkowiaková má magisterský titul z chemie a doktorát z molekulární biologie. Dvacet let vedla výzkum v oblasti molekulární biologie a biotechnologie.

Podrobnější biografii si můžete přečíst v dopise pro portál The Exposé , který byl před časem zveřejněn k jejímu výzkumu torzních polí.

V preambuli jejího otevřeného dopisu se uvádí:

„Už to nejsou telekomunikační společnosti se svými 5G sítěmi, ani farmaceutický kartel, ale „naše“ vláda, která rázně přebírá štafetu vylidňování polského národa, který vláda vnímá jako svého nepřítele.

Připravuje se zákon „UD-432“ o ochraně obyvatelstva a živelných pohromách, který během vládou vyhlášeném stavu živelné pohromy nařizuje neomezené lékařské úkony pod hrozbou trestu odnětí svobody a možností ztráty osobního majetku bez náhrady.

Níže je uvedeno mé obvinění vůči osobám odpovědným za předmětný zákon, které jsem poslala na deset vládních adres, ze kterých mi přišlo potvrzení o doručení.“

Místopředseda vlády Jarosław Kaczyński, ministr vnitra Mariusz Kamiński a náměstek ministra vnitra Maciej Wąsik představili 14. června 2022 podrobnosti návrhu zákona o civilní ochraně a stavu přírodní katastrofy.

„Nové postupy jsou vytvořeny tak, aby stát mohl v krizi rozhodnout rázně, efektivně a nebyrokraticky. Cílem je co nejrychleji poskytnout ochranu a pomoc obětem různých mimořádných situací,“ řekl ministr Kamiński.

dokumentu zveřejněném 30. října 2022 v časopise European Studies Journal bylo zjištěno, že návrh zákona obsahuje řadu významných právních problémů:

„Bohužel je třeba konstatovat, že návrh zákona o civilní ochraně a stavu živelných pohrom, který předložilo Ministerstvo vnitra a správy Polska, nesplňuje základní legislativní normy a část navrhovaných řešení je neslučitelná s Ústavou Polské republiky.“ (Zdroj: Ireneusz T. Dziubek & Tatiana Manasterska, 2022. “Návrh zákona o civilní ochraně a stavu přírodních katastrof jako prolegomén k novému pohledu na krizový management,” European Research Studies Journal, European Research Studies Journal, roč.

Dr. Wojtwiaková ve svém dopise ohledně nového zákona poukazuje na to, že navrhovaný zákon o civilní ochraně a stavu přírodní katastrofy, UD-432, počítá s prosazováním blíže nespecifikovaných očkování a lékařských úkonů pod hrozbou pokuty a uvěznění.

„Na rozdíl od svého názvu zákon nechrání obyvatelstvo, ale je nástrojem zotročování a zabíjení. Je součástí série zákonů zavedených v posledních letech, které přizpůsobují polskou legislativu požadavkům globalistických organizací,“ uvádí Dr. Wojtwiaková.

Návrh nového zákona ignoruje škody způsobené během pandemie

Než se připravuje nový zákon, škody způsobené pandemickými omezeními a očkováním proti covidu se ignorují. Dr. Wojtkowiaková napsala, že stejně jako narostly necovidová úmrtí od začátku „pandemie“, stejně rostl i počet úmrtí po každé očkovací vlně.

„Omezením léčení chronických nemocných pacientů a používáním léčebných postupů, které zhoršují zdraví, polské zdravotnictví zabilo během pandemie Covid-19 odhadem více než 200 000 polských občanů.“

Podle Dr. Wojtkowiakové je to však jen začátek.

„Pokud bude zákon UD-432 přijat, legalizuje povinné vstřikování čehokoli toxického pro všechny občany. Jedná se o proceduru plánovanou globalistickými skupinami, konkrétně německými organizacemi, které kontrolují jim podřízenou polskou vládu a parlament.“

Dále poznamenala, že všechny složky covidových vakcín stále nejsou známy. Neexistují žádné polské instituce ani instituce Evropské unie, které by analyzovaly obsah vakcíny.

„Testy provádí výrobce, který je zároveň soudcem ve svém vlastním případě, což znamená úplné a bezohledné bezpráví.

Farmaceutický kartel je realizátorem plánů globalistů. Jsou jednou ze skupin bojujících o budoucí moc nad světem. Od 50. let 20. století nejsou farmaceutické produkty určené k léčbě lidí, ale k tomu, aby u lidí vytvořily závislost na kartelu, který se obohacuje o velkou část našich domácích rozpočtů.

Nejde však ani tak o zisk, jako spíše o moc, která pohání činy psychopatů, ze kterých se rekrutují globalisté.“

Cizozorodé látky jsou dnes obsaženy již v mnoha lécích

Dr. Wojtkowiaková zmínila také informace, které lze nalézt na internetu a které ukazují různé „podivné látky a předměty nacházející se ve vakcínách a injekčních lécích“. Sama testovala vakcíny, infuzní tekutiny, inzulín i injekční heparin.

Jak uvádí:

„Můj blízký člověk dostal injekci právě s tímto heparinem obsahujícím grafen, utrpěl rozsáhlou zánětlivou reakci a následně ho postihlo zanícené, bolavé břicho.

Studovala jsem vakcíny obsahující grafen, železo, měď a rtuť, které by tam neměly být, protože se berou údajně dobrovolně, přičemž každý ví, že jde o lékařský experiment. Vysoce toxický grafen obsahují také léky pro nemocniční a domácí léčbu.

Zde je obludná statistika: z osmi léčivých přípravků, které jsem studovala, sedm obsahovalo grafen.“

Ale to je jen špička ledovce, dodala s tím, že není její povinností testovat tyto produkty.

„Národní institut pro léčiva, Registrační úřad pro léky (URPL), Úřad pro kontrolu nemocí (Sanepid) a další polské instituce se sofistikovaným aparátem a financované hromadou peněz by měly zkoumat složení léků,“ napsala Dr. Wojtkowiaková.

Všimla si, že po injekčním vstříknutí se grafen v těle rychle hromadí a způsobuje poškození plic, jater a ledvin. Aktivují se také prionům podobné proteiny a onemocnění , které zhoršují průběh stávajících chorob a urychlují nástup smrti, zejména u starších lidí.

„Takže umírají na své již existující nemoci nebo na neočekávaná ucpání cév způsobená amyloidními vlákny tvořenými aktivovanými prionovými proteiny. Asi tucet lidí v mé širší rodině a v rodinách mých přátel zemřelo kvůli vakcíně.

Není pochyb o tom, že zákon UD-432 slouží k legalizaci zločinu genocidy spáchané vládou Polské republiky na jejích vlastních občanech za účasti farmaceutického kartelu.“

Závěr

Doktorka Wojtkowiaková poukázala na to, že ignorance není obrana, protože vládu nyní upozornila na „smrtelné účinky používání pseudoléků vyrobených globálním farmaceutickým kartelem“.

Kromě toho napsala, že „v Polsku nevědomí, že byl porušen zákon, neosvobozuje žalovaného od trestu. Ani poslanecká imunita poslanců parlamentu nechrání před zločinem genocidy“.

„Vyzývám, abychom hledali autory tohoto zákona, pokud jde o jejich propojení se zahraničními firmami a zpravodajskými službami, a abychom je brali na trestněprávní odpovědnost za pokus o útok na občanská práva, nejlépe ještě před tím, než bude přijat zákon.“

Úplné znění dopisu Dr. Wojtkowiakové si můžete přečíst ZDE (anglický překlad od Piotra Beina) nebo originál v polštině ZDE .

Autor: Rhoda Wilson, Zdroj: expose-news.com

Překlad: infokuryr.cz

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.