Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

  • Přejeme všem krásné dny
    Přejeme všem krásné dny

    Přejeme všem krásné dny

  • Lidé bez duše se nemohou probudit
    Lidé bez duše se nemohou probudit

    Lidé bez duše se nemohou probudit

  • Za Ficovým odletem do Moskvy by měla být výměna názorů se Zelenským za zavřenými dveřmi
    Za Ficovým odletem do Moskvy by měla být výměna názorů se Zelenským za zavřenými dveřmi

    Za Ficovým odletem do Moskvy by měla být výměna názorů se Zelenským za zavřenými dveřmi

  • Změna paradigmatu: Řím a Izrael se hroutí, zatímco Osmanská říše ožívá
    Změna paradigmatu: Řím a Izrael se hroutí, zatímco Osmanská říše ožívá

    Změna paradigmatu: Řím a Izrael se hroutí, zatímco Osmanská říše ožívá

Související zprávy

  • Mezinárodní iniciativa informuje politiky o rizicích mRNA vakcín
    Mezinárodní iniciativa informuje politiky o rizicích mRNA vakcín

    Mezinárodní iniciativa informuje politiky o rizicích mRNA vakcín

  • DMSO je zázrak podobný ivermektinu
    DMSO je zázrak podobný ivermektinu

    DMSO je zázrak podobný ivermektinu

  • Japonsko označilo mRNA vakcínu proti COVID-19 za nejsmrtelnější lék v historii lidstva
    Japonsko označilo mRNA vakcínu proti COVID-19 za nejsmrtelnější lék v historii lidstva

    Japonsko označilo mRNA vakcínu proti COVID-19 za nejsmrtelnější lék v historii lidstva

  • Další dobrá zpráva pro naše čtenáře a čtenářky
    Další dobrá zpráva pro naše čtenáře a čtenářky

    Další dobrá zpráva pro naše čtenáře a čtenářky

Pomáhá čaj z borovicového jehličí proti přenosu látek z vakcín? Přečtěte si o suraminu, kyselině šikimové a jak si vyrobit vlastní extrakt

Vyloučení odpovědnosti: Data uvedená v tomto článku a podcastu slouží pouze pro informativní účely. Nejsou určena k diagnostice nebo léčbě jakékoli nemoci a v souvislosti s těmito daty neexistují žádné doplňky ani produkty na prodej.

Rozšiřují se zprávy o tom, že čaj z borovicového jehličí může poskytnout řešení proti přenosu látek z vakcíny na covid. Jedná se o to, že údajně očkovaní lidé šíří škodlivé částice nebo látky z vakcín na ostatní v jejich okolí. Podívejte se na tento článek z blogu „Ambassador Love.“

V článku je uvedeno:

Existuje potenciální protijed na aktuální nákazu spike proteinem, nazývá se suramin. Suramin je obsažen v borovicovém jehličí v lesích po celém světě. Má inhibiční účinky na složky koagulační kaskády (sled dějů vedoucích ke srážení krve, pozn. překl.) a na nevhodnou replikaci a modifikaci RNA a DNA. Nadměrná srážlivost krve způsobuje krevní sraženiny, malé sraženiny, mrtvice a neobvykle silné menstruační cykly. Čaj z jehličí je jedním z nejsilnějších antioxidantů, které existují, a je známo, že léčí rakovinu, záněty, stres a deprese, bolesti a infekce dýchacích cest. Borovicový čaj také zabíjí parazity. 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Níže najdete kompletní video, ve kterých jsou vysvětleny dva způsoby extrakce. Obě metody jsou jednoduché, levné a nenáročné na technologii, lze je použít téměř kdekoli.

Čerstvé jehličí z vhodných stromů se po staletí používalo jako zdroj vitaminu C a dalších fytochemikálií. Domorodí Američané jej používali k léčbě infekcí dýchacích cest a jiných onemocnění. Vitamin C je známý lék na onemocnění zvané kurděje, které vzniká v důsledku nedostatku tohoto vitaminu. Borovicové jehličí obsahuje mnoho dalších látek, které tlumí shlukování krevních destiček. Může tak zabránit tvorbě krevních sraženin, které vedou k mrtvici, infarktu a plicní embolii (viz publikované vědecké zdroje níže).

Domorodé obyvatelstvo celého světa po tisíce let používalo borové jehličí jako potravinu i lék. Mnoho lidí nyní věří, že jehličí může působit jako ochrana před spike proteiny, což jsou vyrobené biologické zbraně nacházející se ve vakcínách na covid, a také před „vylučovanými“ částicemi z covid vakcíny, která, jak se zdá, je biologickou zbraní určenou k redukci světové populace.

Dr. Judy Mikovits tvrdí, že globalisté si dobře uvědomují, že čaj z jehličí je protijedem na covidové depopulační zbraně a tajně jej používají, aby se chránili před morem, který na svět vypustili.

Podrobná data o souvislostech borového jehličí a covidu

Jelikož jsem vědec, který publikuje a věnuje se laboratornímu výzkumu, rozhodl jsem se, že prozkoumám hlouběji tuto problematiku a využiji svých znalostí a zkušeností. Vaření čerstvého borovicového jehličí za účelem přípravy čaje je metoda získávání výtažku, která se běžně používá ve vědě o potravinách i v tradiční čínské medicíně.

Voda působí jako rozpouštědlo a díky působení tepla a času se některé fytochemikálie z jehličí extrahují do vody, čímž vznikne čaj z jehličí (takto se připravuje jakýkoli čaj).

Zabýval jsem se dvěma základními otázkami:

1) Jaké molekuly se nacházejí v jehličí a jak fungují na zastavení srážení krve nebo na ochranu neočkovaných před látkami, které vylučují naočkovaní?
2) Jaký je nejlepší postup získávání těchto molekul z jehličí? Existuje technologicky nenáročný způsob extrakce, který zvládne téměř každý a který je možné použít, i když nemáme přístup do laboratoře?

Díky výzkumu jsem zjistil, že jehličí neobsahuje pouze suramin, velkou molekulu, která je propagována pro své nejrůznější léčivé účinky, ale také kyselinu šikimovou.

Kyselina šikimová je základem pro lék Tamiflu. Její molekula byla nalezena v čínské léčivé bylině badyáníku pravém a používá se při epidemiích.

Představte si, jak jsem byl překvapený, když jsem zjistil, že jehličí obsahuje kyselinu šikimovou, stejnou molekulu, která se nachází v badyáníku a používá se v tradiční čínské medicíně k léčbě morů a onemocnění dýchacích cest.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zpravodajský server The Boston Herald publikoval v roce 2010 článek o výzkumu extrakčních technik pro získávání kyseliny šikimové z jehličí za účelem poskytnutí této suroviny farmaceutickému průmyslu na výrobu antivirotik, léků proti chřipce a protipandemických léků na předpis. Zde uvádíme výňatek z tohoto článku:

Vědci z University of Maine v Oronu tvrdí, že našli nový a relativně snadný způsob, jak extrahovat kyselinu šikimovou, klíčovou složku léku Tamiflu, z borovicového jehličí.

Profesor chemie Ray Fort Jr. uvádí, že kyselinu šikimovou lze extrahovat z jehličí bílé borovice, červené borovice a dalších jehličnatých stromů jednoduše vařením jehličí ve vodě.

Extrahovaná kyselina by však mohla být cenná, protože Tamiflu je celosvětově nejrozšířenější antivirotikum k léčbě prasečí chřipky, ptačí chřipky a sezónní chřipky. Hlavním zdrojem kyseliny šikimové je nyní badyán, neobvyklý plod ve tvaru hvězdy, který roste na malých stromech původem z Číny.

Výzkum byl financován z různých zdrojů včetně Maine Technology Institute, amerického ministerstva zemědělství, National Science Foundation a univerzitního oddělení chemie.

Jedna studie publikovaná v ResearchGate (databáze abstraktů a vědeckých článků, pozn. překl.) potvrzuje, že kyselina šikimová tlumí shlukování krevních destiček, což znamená, že pomáhá zastavit tvorbu krevních sraženin: Obsahová analýza kyseliny šikimové v jehličí Pinus Massoniana a omezení shlukovací schopnosti krevních destiček.

Výňatek ze studie:

Kyselina šikimová separovaná pomocí techniky HPLC vykazovala u králíků inhibiční účinek na shlukování krevních destiček v závislosti na dávce, který byl vyvolaný adenosindifosfátem a kolagenem. Vzhledem k relativně vysokému obsahu kyseliny šikimové a její schopnosti tlumit shlukování krevních destiček lze jehličí borovice Pinus Massoniana použít jako možný zdroj kyseliny šikimové.

… bylo dosaženo asi 6% výtěžku kyseliny šikimové z jehličí Pinus Massoniana, což je možná dosud nejvyšší výtěžek ze všech druhů borovic (Chen et al. 2014). Vzhledem k tomu, že borové jehličí je levné a snadno dostupné v severní Asii, Severní Americe a Evropě, je zde dobrá možnost jej využít pro výrobu léků narozdíl od méně dostupných druhů badyánu.

Tato studie zjistila, že obsah kyseliny šikimové v jehličí je asi o třetinu nižší než v badyánu:
Jehličí Pinus Massoniana = 5,71% kyseliny šikimové
Badyáník pravý = 8,95% kyseliny šikimové

Víme tedy, že borové jehličí, které je v Severní Americe, Číně a Evropě naprosto běžné, je zdrojem kyseliny šikimové, „zázračné“ molekuly, která může být neuvěřitelně užitečná k zastavení tvorby krevních sraženin a na ochranu lidí před respiračními infekcemi.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Další výzkum mě přivedl ke studii, která v souvislosti s výzkumem neuronových sítí hovoří o podmínkách získávání vysoce účinného extraktu z borového jehličí: 17 podmínek extrakce kyseliny šikimové z borového jehličí.

Tato studie nabízí následující návod na efektivní extrakci:

Použijte přibližně 75% alkoholu (například vodky) a 25% vody
Použijte ultrazvukový čisticí stroj s nádobou z nerezové oceli
Nastavte teplotu na 65 °C.
Na každých 10 gramů jehličí použijte 280 ml extrakčního roztoku
K extrakci ultrazvukem použijte dobu 25 minut

Tento hotový „čaj“ by měl být přefiltrován přes kávový filtr nebo jiný papírový filtr, aby se odstranily velké částice. Výsledná kapalina bude obsahovat kyselinu šikimovou, suramin, pigmenty a různé terpeny, bude zpravidla vykazovat určité zabarvení a bude mít poměrně štiplavou chuť.

Podívejte se na toto video, jak jsem pomocí ultrazvukového čisticího stroje vytvořil vodní extrakt z rozmarýnu:

https://www.brighteon.com/c61b0f84-3f4d-4a76-b2a9-2a3b7a72cf1c

Jak extrahovat kyselinu šikimovou pomocí běžného kávovaru

Nejzajímavější objev tohoto výzkumu byl vědecký článek, který popisuje použití běžného kávovaru k vysoce efektivní extrakci kyseliny šikimové z plodu badyáníku pravého.

Článek byl publikován ve Science Direct: Celková kvantifikace a extrakce kyseliny šikimové z badyánu (llicium verum) pomocí NMR v pevné fázi a vodných roztoků hydroxidu rozpouštějících celulózu.

Dále byl článek publikován v Organic Letters v roce 2015 a také se nachází na webových stránkách University of Oregon ve formátu PDF. (Tento odkaz může být v některých prohlížečích problematický, protože obsahuje mezery v adrese URL).

Výňatek z abstraktu této studie: 

ABSTRAKT: Byl vyvinut nový, praktický, rychlý a vysoce výnosný proces tlakové extrakce pomocí horké vody (PHWE) multigramového množství kyseliny šikimové z badyánu (Illicium verum) za použití nemodifikovaného domácího kávovaru. Tato provozně jednoduchá a levná metoda umožňuje efektivní a přímou izolaci kyseliny šikimové a jednoduchou přípravu řady jejích syntetických derivátů.

Jinými slovy, tlaková komora kávovaru se využije k tepelné a tlakové extrakci kyseliny šikimové z badyánu.

Podle mých zkušeností může být badyán nahrazen čerstvě namletými borovicovými jehličkami (zelenými, ne hnědými) a dosáhneme podobného výsledku. Chcete-li docílit efektivnější extrakce, nejprve jehličí rozemelte v levném mlýnku na byliny.

Mám v úmyslu výsledky tohoto výzkumu rozšířit ve své vlastní laboratoři, ale myslel jsem si, že bych se o ně měl co nejdříve veřejně podělit kvůli smrtelné hrozbě, kterou pro lidstvo v současné době představují vakcíny na covid.

Autoři studie dále potvrzují, že kyselina šikimová působí jako antivirová molekula, která také zabraňuje replikaci viru v těle:

Bylo také prokázáno, že deriváty kyseliny šikimové vykazují užitečnou biologickou aktivitu. Nejdůležitější je, že známé antivirové léčivo oseltamivir (Tamiflu), které působí jako inhibitor virové neuraminidázy, se používá k léčbě sezónní chřipky a bylo zavedeno během propuknutí chřipky H1N1.

Dále bylo prokázáno, že fluorované obdoby kyseliny šikimové inhibují Plasmodium falciparum (parazit způsobující malárii, pozn. překl.) a byly testovány jako antimalarické léky. Kromě toho derivát kyseliny šikimové – zeylenon vykazuje protirakovinné, antivirové a antibiotické účinky a kyselina triacetylšikimová vykazuje antikoagulační a antitrombotickou aktivitu.

Všimněte si klíčového pojmu „antikoagulační“ ve větě výše.

Studie, která byla provedena v Tasmánii, záměrně hledala nízkonákladovou a technologicky nenáročnou metodu extrakce kyseliny šikimové z běžných rostlin (borovicového jehličí):

Levná a rychlá tlaková extrakce horkou vodou (PHWE)… je prvním příkladem laboratorního použití jednoduchého kávovaru pro extrakci přírodních produktů (jiných než kofein) z rostlinného materiálu.

Snažili jsme se konkrétně využít relativně levné, nekomplikované a komerčně dostupné zařízení k dosažení extrakce multigramového množství badyánu. Vzhledem k tomu, že čerpadlo v kávovaru na espresso umožňuje nepřetržitý tok vody při teplotách až 96 °C a při tlaku většinou 9 barů, jsme si mysleli, že takový systém bude vhodný pro naše účely.

Tato myšlenka je ve své jednoduchosti skutečně geniální. Autoři studie byli schopni extrahovat a poté vyčistit krystaly kyseliny šikimové pomocí relativně jednoduchého procesu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Což může znamenat, že „lék“ na covid je volně dostupný a roste na mnoha kontinentech.

Výsledkem je, že možný „lék“ na covid, nebo alespoň obrana proti šíření a přenosu covidu je, jak se zdá, již poskytnuta matkou přírodou a je snadno dostupná na vícero kontinentech.

Nemusíme se spoléhat na patentované, kontrolované farmaceutické a zničující vakcíny, které jsou zjevně navrženy tak, aby šířily nemoci a dosáhly hromadného snížení celosvětové populace. Lidé, kteří chtějí přežít covidový vakcinační holocaust, mohou jednoduše sklízet a zpracovávat borovicové jehličí a pomocí kávovaru vyrábět svůj vlastní lék.

Samozřejmě bychom uvítali další výzkum této metody. Dbejte prosím níže uvedených bezpečnostních opatření. Nicméně je zřejmé, že vedoucí vědecké a lékařské skupiny ztratily veškerou důvěryhodnost nebo zájem o ochranu lidstva a nyní záměrně pracují na vyhlazení miliard lidí. Čekat na to, až tento průmysl začne zkoumat běžné léčivé rostliny, je bláznovství. Na takový výzkum nikdy nebudou finanční prostředky, protože jeho výsledky nepovedou ke zvýšení zisků Big Pharmy.

Přesto pro ty, kdo mají přístup ke správným typům borovicového jehličí, se tento jednoduchý přírodní prostředek může nakonec ukázat jako „zázračná“ léčba, která zachrání život jak před covidem, tak před covidovou vakcínou (jehličí by však neměly užívat těhotné ženy, viz níže).

Upozorňujeme, že neprodáváme borovicové jehličí ani výtažky z jehličí, takže regulační orgány, které chtějí tento článek zakázat, budou muset obtěžovat někoho jiného. Tato data nabízíme tak, jak jsou, bez záruky, naléhavě na pomoc lidstvu a se záměrem zachránit životy před smrtící vakcínou.

Zde si můžete poslechnout celý můj podcast, dozvíte se v něm ještě více o tomto vzrušujícím tématu a o možných prostředcích proti covidovým vakcínám: Brighteon.com/7c129e86-7e2b-47a7-bc74-dd19621e4042

Bezpečnostní opatření při používání borovicového jehličí

Než začnete konzumovat čaj nebo extrakt z rostlin, ujistěte se, že víte, jaké rostliny používáte. Ne všechny borovice jsou vhodné a některé jehličnany, například tisy, jsou toxické.

Je všeobecně známo, že když dobytek konzumuje čerstvé jehličí jako zdroj potravy, dochází u něj ke spontánním potratům, takže těhotné ženy nebo ženy plánující otěhotnění by se měly z preventivních důvodů vyhýbat konzumaci čaje z jehličí. Všichni ti „osvícení“ vědečtí pitomci z Ameriky a z celého světa zapomněli, že otěhotnět mohou pouze ženy, takže toto konkrétní opatření se zjevně nevztahuje na muže. Pokud si myslíte, že muži mohou otěhotnět, možná jste již utrpěli kognitivní poškození vakcínami covid a měli byste vyhledat okamžitou lékařskou péči.

Spontánní potraty pravděpodobně vyvolávají také blahočet ztepilý (Norfolk Island Pine) a borovice těžká neboli borovice žlutá (Pinus ponderosa) a je bezpečnější se jim vyhnout.
Neznáme úplné složení různých druhů borovic, takže nemůžeme s klidným svědomím nikomu říci, aby pil čaj z jehličí. Pokud se pro konzumaci rozhodnete, dejte na zdravý rozum a proveďte veškerá nezbytná opatření, spolupracujte s kvalifikovaným naturopatem a navrhněte postup, který je kompatibilní s vaší vlastní biologií a konkrétními zdravotními cíli.

Uvědomte si také, že čaj z jehličí může mít neočekávané interakce s léky na předpis, z nichž většina je sama o sobě toxická.

Chystáme se prověřit tento proces extrakce v laboratoři CWC pomocí kávovaru a přístroje QMS.

Dobrou zprávou je, že se zdá, že běžní lidé mohou získat kyselinu šikimovou z jehličí pomocí běžného kávovaru. Nebo pro důkladnější extrakci širokého spektra terpenů mohou lidé použít ultrazvukovou čističku (viz moje video výše).

Nyní zahajuji projekt, který je zamýšlen jako služba veřejnosti. V mé soukromé laboratoři budeme provádět extrakci kyseliny šikimové, ale místo badyánu použijeme borovicové jehličí:

Nakupujeme standardy kyseliny šikimové a zkoumáme metodu HPLC / metodu MS pro kvantifikaci kyseliny šikimové.

Nakupujeme jednoduchý mlýnek na byliny a čistý nový kávovar pro testování extrakce.

Po dokončení výzkumu plánujeme vydat video z naší laboratoře, které vám ukáže výsledky našich pokusů o extrakci.

Pravděpodobně budeme používat jehličí z borovice kadidlové (Pinus taeda, angl. Loblolly Pine), protože to je běžný druh v centrální oblasti Texasu. Nevím, kolik kyseliny šikimové tento druh borovice obsahuje.

Přeložila hanka | Zdroj: Natural News

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
59 Komentáře
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Evelyn
Evelyn
16.5.2021 17:18

A jak poznám tu správnou borovici?