…..přesně na den byla MADAMME ANGELA HITLER MERKEL pozvaná na sezení do Kremlu kvůli skončení platnosti Versailleské smlouvy….

14:54

Smlouva platila 99 let a 1 rok byl přidán na možný přechod do jiného systému. Uskutečnilo se to díky nynějšímu vládci v Německu?????

Tak jak se situace vyvíjí, dostala pravděpodobně MADAMME ANGELA HITLER MERKEL v nějaké zemi azyl. Protože odcestovala z ruska někam do jižních států. To ale v podstatě nic nemění na situaci. Madamme už totiž nemá co říci a co poroučet. Dnes po celém Německu rolují vojenské transportéry a tanky (údajně na nějaké velké cvičení NATO)

[wp_ad_camp_2]

Není ovšem vyloučeno, že tentokráte má NATO  zabránit občanské válkce, která je v této zemi Deep State připravena. Uvidíme, jak se celá situace vyvine.

Versailleská mírové smlouva, kvůli které byla MADAMME ANGELA HITLER MERKEL pozvána na kobereček, také dle Putina byla krutá a nečestná. Němci zaplatili v přepočtu za 100 let 100 tisíc tun zlata. Poslední platba byla uskutečněna relativně nedávno a to 3. října 2010.

Na následujícím videu si můžete vše poslechnout v ruštině s anglickými titulky a zapnout si můžete i české titulky na spodní liště na Youtube….

 

Svět se pohnul do zcela jiného koutu, než lidé očekávali. Konec smlouvy bude mít vliv na celou Evropu, jak jsme již psali…..

napsal tm

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.