…..za jeden den jsem dostal tolik dat a informací o události v Paříži, že je nestačím snad ani za týden přečíst. Rád bych zveřejnil ještě dovětek od Erika Steinera, který jsme obdrželi a dovětek můj. Něco na celé události hodně smrdí a….

00:05

…..tak ako som včera spomínal už sa dejú veci po požiari. Bohužial len potvrzdujú podivné veci, ktoré sa tvoria vôkol tohto činu!!!

Dnes večer má vystúpiť prezident Macron s vyhlásením k riešeniu hnutia Žlté vesty a opatreniam na stabilizáciu situácie. Spoločne s potvrdením jeho vystúpenia dnes večer o 20:00 sa vynárajú teórie, komu tento požiar pomohol?! Všetky spravodajské televízie dávajú skoro celý deň špeciálne vysielanie k včerajšiemu požiaru. Debaty sú naozaj zaujímavé, lebo zaznievajú počas debát, niekedy aj búrlivých diskusií, rôzne teórie. Už len tento fakt je sám o sebe veľmi zaujímavý, že sa verejne prezentujú rôzne názory (v dobe politického korektného vyjadrovania by sme to mohli nazvať konšpirácie!). Prezident však vyzýva k jednote a zjednoteniu. Čo má za týmito vyhláseniami byť je dosť otázne a zaznieva to aj v diskusiách. P rečo zrazu, takéto zjednocovanie má to iný význam? Pýtajú sa viacerý!

[wp_ad_camp_2]

Ďalším zaujímavý faktom je, že niektoré média už prehlasujú z veľkým dôrazom, že príčina je nehoda?!? Z dôrazom na fakt, že máme veriť úradom! Ani nie 24 po udalosti, ako je požiar a niekto chce presvedčiť ľudí, že nie je iný dôvod ako nehoda? Vyšetrovanie, ktoré zväčša trvá niekoľko dní a vyžaduje rôzne expertízy, je zrazu po ani nie 24 hodinách už niekomu jasné, že iné teórie nie sú zistené, ale nehoda je určitá?!? Niečo čo vytvára viacej otázok, ako odpovedí.
Najnovšia je informácia, že plánovaná akcia Žltých viest bude pre tento požiar a jeho dopad na Francúzov zrušená!!! Komu všetko nahráva a v akom krátkom čase už začína byť via a via isté. Počkajme si na ďalšie odhalenia, ktoré môžu priniesť aj ďalšie prekvapenia a zvraty.

Napsal Erik Steiner

[wp_ad_camp_2]

Potud Erik Steiner. Já dodávám následující velmi podobná a podezřelá fakta:

Katedrála hoří a MACRON se směje…. stejně jako starý BUSH u dvojčat.

Tímto způsobem nemůže reagovat normální člověk, pokud ho to přímo netěší!!!!!

Řekl bych, že je to velice podezřelé a není vyloučeno, že raději obětují Katedrálu, jenom aby zastavili žluté vesty. I to je možný důvod. Proč se tak P-REZIDENT MAKARON směje, baví se dobře? Co za jeho lišáckými úsměvy stojí? Uvidíme…..

 

 

 

Rád bych shrnul ta nejdůležitější data:

 1. Ve stejnou dobu kdy hořel Notre Dame, hořela v Jeruzalémě Al-Aqsa-Moschee. Velice zvláštní!!!!! tm dodává, že veškerá náboženství byla k vyvolání válek a nenávisti mezi lidmi. Není vyloučeno, že právě zde má vše skončit….
 2. velice zajímavá bytost se pohybuje těsně před požárem na ochozu Notre Dame:

  https://twitter.com/TipsyPianoBar/status/1117938596952993793?s=20

   

 3. Pokud jste někdy v Notre Dame byli, z každého rohu koukají na vás rohaté bytosti a celá katedrála je z venčí jimi poseta. Proč asi????

  https://www.google.cz/search?q=notre+dame&hl=cs&tbm=isch&tbs=rimg:CZ8_1hcVJLdkYIjhm-XH7pFIzv6ce5QrLcjtZHISmNYEAVc69BGn4xbaOS8qKMCsjgjKGYG13g-KpLIfD03jWOvizFyoSCWb5cfukUjO_1EYSOjnfgtiYLKhIJpx7lCstyO1kRXUbVGS2qcvsqEgkchKY1gQBVzhExr2BU2uZIyyoSCb0EafjFto5LERfrfx6EhTe5KhIJyoowKyOCMoYRyq-sA6mNvj4qEglgbXeD4qkshxG7VrXKxKDhSioSCcPTeNY6-LMXEX4FjjTFbDfC&tbo=u&sa=X&ved=2ahUKEwizooLnxdXhAhWnPOwKHVcJD28Q9C96BAgBEBg&biw=1237&bih=725&dpr=1.4

 4. Jaké bytosti jsou přitahovány do chrámu díky různým vyzývajícím skulptůrám na celém Notre Dame
 5. Není vyloučeno, že právě požár a pád věže je symbolický přechod od zla k dobru. Obrazně řečeno pád celé EU a přechod k novým dějinám bez diktatury…..

  A je nutné ještě dodat že tento den je velice zvláštní:

Napsal tm

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.