V Severnom Porýní-Vestfálsku a Porýní-Falcku sú od utorka 13.07. silné povodne. Doteraz prišlo o život najmenej 103 ľudí a najmenej 1300 ľudí je nezvestných. V okrese Ahreiler sa zrútili domy, v Euskirchene je hlásených 8 obetí, 200.000 ľudí je momentálne bez elektriny a hrozí pretrhnutie hrádze priehrady Steinbach. V Hagene je v nasadení armáda s tankmi. Aj v holandskom Limburgu je armáda v nasadení kôli povodniam. Súvisí s tým vražda obyvateľa Aachenu a zneužívanie detí?

Je veľmi zaujímavé, že v Satzvey neďaleko Euskirchenu je bunker, ktorý pravidelne monitorujú zamestnanci mesta Mechernich. Nachádza sa priamo pod školou a má 3 poschodia. V priestoroch školy sú dokonca vidieť rôzne núdzové východy. V bunkri sa nachádza všetko vybavenie ako je: dekontaminačná miestnosť s materálom, obrovská kuchyňa vrátane potravín, veľký generátor, riadiaca miestnosť. K dispozícii je tiež veľká, približne 5 x 5 m veľká miestnosť s trezorom s dvojtonovými oceľovými dverami. Použitie bunkra nie je známe.

Počas ďalších prieskumov sme si všimli, že v pohorí Eifel neďaleko Ahrweiler sa nachádza vládny bunker – v roku 1959 sa začali prísne tajné stavebné práce na vládnom bunkri nemeckej elity. Systém tunelov pod Ahrbergen bol dlhý 17.336 metrov. Bolo tu 897 pracovných miestností, 936 ubytovacích miestností a dokonca aj kadernícky salón. Na výstavbe a údržbe vládneho bunkra sa podieľalo okolo 20.000 ľudí. Útočisko tu našlo viac ako 3000 členov vlády. „Alternatívne sídlo ústavných orgánov Spolkovej republiky Nemecko v kríze a počas vojny“ – to je oficiálny názov bunkra. Podľa súčasných poznatkov je najdrahšou a jednou z najabsurdnejších investícií v histórii Nemecka.

[wp_ad_camp_2]

 

Poslanci v bunkri skutočne simulovali možné vojnové scenáre už v 60. rokoch. Je veľmi podozrivé, že v týchto oblastiach postihnutých povodňami sa nachádzajú dva takéto bunkrové systémy.

V tejto oblasti prebehlo niekoľko skenovacích letov a ak hrádza skutočne povolí, zasiahne to aj sklad armády tzv. Depot.

Silné záplavy sú okrem Nemecka aj v Belgicku, Švajčiarsku oblasti Zürichu, v Londýne, v Moskve, v Arizone, Haiti. V južnom Belgicku zanechali povodne 129 mŕtvych a tisíce nezvestných. S akými „náhodami“ a „klimatickými katastrofami“ to tu máme čo dočinenia?

Manipulácia počasia, robí sa to už celé roky. Búrky, hurikány, silné dažde, povodne, krupobitie.

Povodeň bola umelo generovaná vojenským systémom HAARP v Münsteri (69 km od Hagenu, 90 km od Wuppertalu). Potrebujú katastrofy, aby mohli oddôvodniť zásah armády vo vnútrozemí, zničenie úrody, hlad, výpadok prúdu. Armáda znamená Delta varianta. Sme vo vojne!

Preložila zuzka 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.