Biofyzik Andreas Kalcker vyvinul 100% efektívnu liečbu na COVID-19 a všetky jej mutácie. Viac ako 13 rokov pracoval na výskume látky nazývanej oxid chloričitý. V roku 1987 NASA označila túto látku ako univerzálny protijed.  Medzi prvými, ktorí podstúpili jeho liečbu na COVID-19 bola armáda, polícia a politici v Bolívii. Všetci sa uzdravili do čtyoch dňoch. Nísledne bol prijatý zákon, pomocou ktorého uzákonili túto látku ako celonárodné liečivo. Vďaka tomu klesla miera úmrtí zo 100 denne takmer na nulu. Klinická štúdia potom potvrdila účinnosť tejto liečby proti COVID-19.

[wp_ad_camp_2]

Momentálne viac ako 5000 lekárov v 25 krajinách používajú na záchranu životov oxid chloričitý (alebo skrátene CDS). 

Andreas Kalcker však narazil na niečo ohromujúce: v okamihu, keď vyšlo najavo, že jeho liečba lieči ľudí z Covidu, bol masívne cenzurovaný. Boli odstránené všetky jeho stránky na sociálnych sieťach, jeho vedecký účet na webe ResearchGate.net bol odstránený. Jeho kniha bola odstránená z Amazonu a bol očierňovaný na celom internete. Je zrejmé, že tento liek proti COVID-19 musia skryt za každú cenu.

Ďalšia na rade?

Látka, molekula obsiahnutá v semene černušky siatej (Nigella sativa), známej aj ako čierny kmín, môže zabrániť vaskulárnemu (cievnemu) poškodeniu vyvolanému spike proteínom, uvádza sa v novom výskume TU.

Výskum publikovaný v časopise Vascular Pharmacology ukazuje, že molekula nachádzajúca sa v Nigella sativa sa viaže na receptory ACE2 v pľúcach a potenciálne bráni časticiam spike proteínu vo vyvolaní zápalu a poškodení ciev. Molekula sa skúma na možný vývoj liečiva.

Vedci z Indie skúmali účinky nigellidínu, indazolového alkaloidu, pomocou molekulárnej väzby na rôzne proteíny viažuce angiotenzín, ako aj špičkového glykoproteínu. Zistili, že nigellidín sa „silno viaže“ na spike proteín v oblasti aktívneho miesta, čo môže naopak brániť jeho väzbe na povrchy receptorov ACE2.

Nigellidín môže modulovať infekciu „cytokínovú búrku“ pomocou mnohých mechanizmov

V súvisiacej štúdii, ktorá bola zverejnená minulý rok v časopise Europe PMC, sa vedci dozvedeli, že nigellidín môže potenciálne inhibovať (zastavovať) infekciu niekoľkými spôsobmi.

Na začiatku bolo zistené, že niektorí ľudia môžu trpieť „cytokínovými búrkami“, pri ktorých ich imunitný systém nadmerne reaguje a spôsobuje väčšie škody alebo dokonca smrť.

Nigellidín je tiež hepato- a reno-ochranný, čo znamená, že môže pomôcť chrániť pred poškodením pečene a obličiek.

Okrem toho sa zistilo, že nigellidín má jedinečné imunomodulačné a protizápalové vlastnosti, ako aj dostatočne silný antioxidačný potenciál na inhibíciu niektorých patogénnych proteínov.

Spolu s nigelicínom sa nigellidín nachádza v semene Nigella sativa. Obe tieto zložky vo svojich sulfátovaných formách sú mimoriadne biologicky dostupné a spolu s tymochinónom a ditymochinónom, dvoma ďalšími zložkami čierneho semena, vykazujú silné antioxidačné, antibakteriálne, antihypertenzívne, protizápalové a imunomodulačné účinky, ktoré môžu byť užitočné pri ďalších klinických výskumoch.

Čierne semeno je tiež považované za metabolického ochrancu, ktorý pomáha zlepšovať hladinu lipidov a cukru v krvi. Ďalšie štúdie zistili, že caradením Nigella sativa do nášho jedálničku významne zlepšuje parametre metabolizmu cukru v krvi, ako aj glykovaný hemoglobín.

Zdroje: 4,5, preklad a úprava: anna

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.