…..uplynula nějaká doba od varování a upozornění na situaci, která se před několika dny odehrála. Varovali jsme Vás mnoho měsíců dopředu, na přelomu roku 2021 a 2022. Nevím, kdy to přesně bylo….

***** **** ***** ****

Mělo se jednat o útok pod falešnou vlajkou s uvolněním radiace. Dnes je však uvolnění radiace skutečné.

Za tímto účelem se snažili odstřelovat jadernou elektrárnu v Záporoží. Naštěstí se to nepovedlo. Do karet jim nahrála eliminace ochuzené radioaktivní munice určená pro tanky a děla.

Psali jsme varování o jodových tabletkách, ve kterých bude místo chemického jódu to, co byste tam asi nečekali a to experimentální genová vakcína. Nestačili v podstatě těmi svými jedy naočkovat potřebné množství lidí, a proto byla zvolena už před několika lety popisovaná nouzová alternativní cesta.

Znovu bych všechny rád upozornil na velmi důležitý orgán v těle a tím je štítná žláza. Sám název ŠTÍT popisuje tuhle žlázu jako ochranu. Ochrana, která je pro tělo velmi důležitá.

Štítná žláza

Pokud nemáte zdravou štítnou žlázu, nikdy nemůžete mít svoji ideální váhu. Bez dostatku biologického jódu se štítná žláza oslabí, nastává hyperfunkce nebo hypofunkce. To znamená, že člověk je buď hodně štíhlý a ačkoliv jí a jí jak jen může, pořád nemůže přibrat. Většinou však nastává ten druhý případ, že má člověk nadváhu, kterou nemůže shodit, protože to nezávisí pouze na jeho životosprávě, ale také na nemocné štítné žláze.

Pokud jste moc hubení nebo záhadně obézní (oplácaní), musíte si kromě čistých jater zajistit i zdravou štítnou žlázu.

Štítná žláza se opravuje biologickým jódem. Chemický jód naopak štítnou žlázu likviduje a vytlačuje z těla biologický. Také ji poškozují umělé hormony.

Proto NIKDY nejezte: Kuřata z obchodů nacpaná hormony a antibiotiky, kupujte jedině domácí, jakékoliv výrobky ze soji (soja likviduje hormonální systém), to znamená i tofu a podobné blemcy. Dávejte si velký pozor na sůl, často je s přidaným chemickým jódem. Místo toho kupujte himálajskou sůl a solte pouze s ní. Za zmínku stojí i fakt, že se jodidovaná sůl bohužel přidává i do pekařských výrobků v obchodech.

To bylo jen pro zdůraznění důležitosti vaší žlázy.

Z tohoto důvodu Vás všechny varujeme před zbytečností použití chemického jódu. Pokud se rozhodnete dodávat tělu jód, tak jedině biologický.

Dostal jsem několik mejlů o zvýšené radiaci v ČR. Kolem Ostravy někdo naměřil 0,55 mikroSV, v Brně to bylo kolem 0,45 mikroSV a na Vysočině u Žďáru nad Sázavou 0,77 mikroSV (norma je do 0,2).

Nenechte se vyděsit jakoukoliv zprávou z MSM popřípadě jakýmikoli rádoby alternativními weby a zachovejte klid.

V případě potřeby si najděte dodavatele biojódu a používejte každé ráno na lačný žaludek.

Jsou to jedny z posledních zoufalých akcí a pokusů pro „záchranu“ DS, který se jim určitě nepovede.

Velmi zajímavý je článek: Podivné: Od výbuchu munice je mapa radioaktivity EU mimo provoz

Může jít o náhodu nebo technickou závadu. Každopádně jedna z online map Evropské unie, která informuje občany o možném nebezpečí radioaktivního záření, je již několik dní mimo provoz. Dne 13. května došlo v Chmelnyckém k obrovskému výbuchu, po němž bylo naměřeno, že radiační pozadí se na místě zvýšilo až o 40 procent. Po intenzivním šetření můžeme potvrdit zdvojnásobení radiace v Polsku.

Seltsam: Seit Munitionsexplosion ist eine Radioaktivitäts-Landkarte der EU außer Betrieb

Napsal tm

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.