…..je smutné co všechno umějí vymyslet temné síly na západ od Francie. Putin v autě neseděl, zabili „jenom“ jeho nejoblíbenějšího řidiče. Obrázek si udělejte sami….

08:54

Čelná zrážka Putinovho prezidentského auta, vodič neprežil. Išlo o nevydarený atentát?

 

Na Kutuzovovej triede v Moskve došlo k zrážke čierneho Mercedesu s prezidentským BMW, ktorý riadil nemenovaný obľúbený Putinov šofér. Konšpiračné úvahy tvrdia, že autohavária bola súčasťou vražedného sprisahania

Zrážka Putinovho prezidentského auta, vodič neprežil
Zrážka Putinovho prezidentského auta, vodič neprežil
[wp_ad_camp_1]

 

Ruský prezident Vladimír Putin nebol práve vo vozidle, keď čierny Mercedes zničoho-nič prešiel z opačnej strany vozovky a priamo čelne narazil do jeho BMW, ktoré riadil obľúbený Putinov šofér. Ten bol na mieste mŕtvy, zatiaľ čo vodiča Mercedesu previezli do nemocnice v kritickom stave. Incident ihneď prešetrovala polícia, ktorá na istý čas uzavrela úsek Kutuzovovej triedy.

 

 

Ako uvádzajú niektoré médiá, napríklad Daily Mail, podľa nepodložených konšpiračných úvah bol incident súčasťou údajného vražedného sprisahania vykonávaného “cudzími tajnými agentmi”. Webová stránka Millennium Report píše, že môže ísť o nejaké “odoslanie správy” pre prezidenta. Stránka, ktorá sama seba opisuje ako “alternatívnu spravodajskú platformu”, spomína skupinu “Anglo-American Axis (AAA)”, ktorá “robí zúfalé kroky” v snahe vyvolať nejaký globálny konflikt či prevziať kontrolu nad prírodnými zdrojmi v Rusku, vrátane zlata, ropy a zemného plynu.

ZDROJ (1)

[wp_ad_camp_1]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.