…..právníci ve Francii, kteří pochopili, co se v sočasné době odehrává, skončení platnosti Versaillské mírové smlouvy po 100 letech, odhodili svoje roucha ministryni spravedlnosti pod nohy. Samozřejmě, že je vše v tisku popsáno jinak….

20:54

Moudří lidé, kteří nejedou jenom v kolejích MATRIXU a mají schopnost reálně myslet, si prostudovali veškeré dokumenty a zjistili v podstatě, co z ukončení platnosti Versaillské smlouvy vyplývá. Je jim víc než zřejmé, že od data konce platnosti smlouvy jednají sami za sebe a nechtějí brát zodpovědnost na svoji bytost. Uvědomí si to vůbec nějaký potentát ve službách státu zde v České republice?. Pochybuji. Rozjetý rychlík se těžce zastavuje. V případě že v rychlíku sedí slepý strojvedoucí, a vlak projel nyní na několik červených návěstí přikazující vlaku zastavit, je jasné jak vlak skončí.

[wp_ad_camp_2]

I když si političtí potentáti neustále plácají po zádech, jak jsou úžasní a co vše se jim poslední dobou daří, zapomínají na dosti důležitá návěstí, která jim byla ukázána. Né, svět se 10.01.2010 hodně změnil a mnozí nechtějí brát na zřetel možné následky a důsledky jejich jednání. Nestojí za nimi už žádný stát a nemají žádnou ochranu. Psali jsme o tom před několika dny.

Ve Francii vše v mediálních sračkometech otočili na „pravou míru“. Tak jak je to pro systém lepší. Údajně „položilli“ lépe řečeno hodili róby pod nohy ministrini spravedlnosti kvůli „důchodové reformě“  Na horní fotografii stojí ministrině zcela vpravo, dle popisu snímku. Nyní vidíte druhou stranu a domyslet si můžete cokoliv…..

Právě právníci jsou osoby, které se v danné tématice vyznají. Jen tak pro doplnění….

Moudrým stačí jenom naznačit…..

Napsal tm

Zdroj: https://www.epochtimes.de/politik/europa/rentenreform-in-frankreich-anwaelte-legen-vor-justizministerin-ihre-roben-nieder-a3124054.html

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.