…..celé roky jsem upozorňoval na velké nebezpečí EMP (elektromagnetického impulzu) s nedozírnými následky pro lidstvo. Konečně to přiznávají i v médiích….

05:54

To co se ve skutečnosti stalo, nemohu zveřejnit, ale stačí si přečíst níže uvedený článek…..

[wp_ad_camp_2]


Komise EMP upozorňuje na roky výpadku elektrické energie (Blackout) a masivní počet obětí

Takzvaná zpráva komise EMP uvedla, že tato hrozba je velmi reálná, ohrožuje „moderní civilizaci“ a vrátila by životní podmínky do 18. století.

Zpráva od německé vlády o EMP varuje, že by i ten nejmenší útok EMP na naše rozvodné sítě mohl způsobit roční nebo dokonce delší výpadek elektrické energie. Dlouhodobý BLACKOUT by souvisel s obrovským počtem obětí, které by zničilo celé obyvatelstvo.

Zpráva komise EMP uvádí, že tato hrozba je velmi reálná, ohrožuje „moderní civilizaci“ a navrátila by životní podmínky do doby 18. století. V důsledku chaosu by přišly o život miliony lidí, V souladu se zprávou s titulkem „Vyhodnocení hrozby elektromagnetického impulzu EMP“ publikované nedávno znovuobnovenou Komisí pro vyhodnocování hrozby, jakou útok EMP a jeho testování představuje pro Spojené Státy (Commission to Assess the Threat to the United States from Electromagnetic Pulse (EMP) Attack).

Spojené státy – a moderní civilizace obecně – se potýkají s aktuální a pokračující existenční hrozbou skrze přirozenou událost či člověkem způsobený elektromagnetický impulz EMP a s tím spojené útoky na vojenské či kritické národní infrastruktury. Celoplošný výpadek elektrické energie v síti a na síti závislé kritické infrastruktura – komunikace, doprava, hygiena, zásoby potravin a vody – by mohl trvat pravděpodobně rok nebo více. Mnoho systémů, které jsou určeny pro poskytování energie z obnovitelných zdrojů, soběstačných napájecích zdrojů, jako jsou generátory, nepřerušitelné zdroje a síťové komponenty pro obnovitelné zdroje energie, jsou také zranitelné EMP útokem, uvádí 27-ti stránková zpráva.

[wp_ad_camp_2]

Dlouhotrvající výpadek energie způsobený EMP může vysadit dodavatelské řetězce z provozu, obyvatelé USA budou vráceni do doby několika staletími, uvádí  tajná zpráva z července roku 2017.

V 18. století měla americká populace méně než 60 miliónů obyvatel a tito lidé byli vybaveni mnoha dovednostmi a znalostmi, které byly, bez dnešní infrastruktury, nezbytné pro přežití. Dlouhodobý výpadek elektrické energie by znamenal smrt velké části amerického obyvatelstva, jako následek sociálního rozpadu, nemocí a hladu, uvádí dále zpráva.

Tři zprávy o útoku EMP byly uvolněny a vydány Pentagonem a dalších sedm čeká na vydání. Mezi těmito odtajněnými dokumenty se nachází také zpráva od Petera Vincenta Prye, který pracoval v předchozí EMP komisi a je výkonným ředitelem pracovní skupiny pro národní a vnitřní bezpečnost, která zmiňuje počet lidských obětí při útoku EMP na rozvodné sítě. V současné době také pracuje jako poradce pro stávající komisi.

Řekl, že v případě života bez elektřiny budou následky pro většinu lidí katastrofální, neboť drtivá většina Američanů nemá prakticky žádné možnosti a schopnosti přežít.

Věří, že celý rok bude vypadat pravděpodobně takto:

Sociální rozvrat: Nastalé rabování bude pro ty, kteří nechtějí riskovat svůj život, vyžadovat zákaz vycházení od soumraku až do svítání. Lidé budou prchat ze svých nebezpečných domovů bez elektřiny.

[wp_ad_camp_2]

Komunikace: žádná TV, rádio ani telefonní služba.

Transport: Plynová čerpadla nebudou fungovat, selhání signalizačních zařízení a pouličního osvětlení budou bránit dopravě. Veškerá doprava se kvůli tmě bude muset zastavit, mnozí však nebudou mít ani fungující vozidlo. Prostředky hromadné dopravy, metro a letadla budou také mimo provoz.

Voda a potraviny: Nebude existovat tekoucí voda. Ledničky a sporáky nebudou fungovat. Vodu budou lidé získávat z roztátého sněhu, vodu a potraviny budou vařit na otevřeném ohni. Místní zásoby potravin budou vyčerpány. Všechny obchody budou uzavřeny kvůli výpadku elektrické energie.

Energie: Přísun ropy a plynu bude znemožněn.

Nouzová medicína: Nemocnice budou muset operovat ve tmě. Pacienti s dialýzou a dalšími opatřeními na podporu života budou ohroženi. Děti se budou rodit ve tmě za svitu baterky.

Smrt a zranění: Ztráty životů při explozích, otravy oxidem uhličitým a požáry v domě budou na vzestupu.

To všechno by mělo být bráno v potaz při přípravě na nejhorší.

[wp_ad_camp_2]

Celou zprávu Komise pro EMP si můžete v originálním znění přečíst na adrese: https://www.scribd.com/document/378714199/EMP-Report

 

 

Komentář raja:

Pro případ výpadku elektrické energie by bylo dobré si opatřit vhodnou literaturu s důležitými daty, která vám v dobách bez internetu přijde rozhodně vhod. Doporučuji tuto knihu:

Výsledek obrázku pro SAS příručka jak přežít

Výsledek obrázku pro SAS příručka pro přežití

 

 

 

Můžete si ji objednat například zde: https://www.knihcentrum.cz/sas-prirucka-jak-prezit

Rovněž vám doporučuji zásobovat se potravinami pro případ nouze. Člověk nikdy neví, co ho potká. A upřímně, i bez EMP je tento systém velice křehký a může nastat doba, kdy se nebudeme moci spoléhat na kouzelná tlačítka, narvané supermarkety a vodu z vodovodu.  Mnohé civilizace před námi padly a bylo by naivní myslet si, že té naší se to stát nemůže. Je rozumnější počítat i s nepěkným scénářem, než před ním zavírat oči. Já si nakoupila zásobu potravy na těchto stránkách: https://www.bio-country.cz/GASTRO-baleni/ a vám doporučuji udělat to samé. Když nic, tak to spotřebujete. 

[wp_ad_camp_2]

https://www.youtube.com/watch?v=D4rK_Sjv6Gc

[wp_ad_camp_2]

 

Překlad: tomáš marný, Zdroj: 1

 

 

 

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.