Vyhledávání

Archiv

Související zprávy

  • Nová simulace uvnitř Matrixu – Transhumanistický plán útěku archontů
    Nová simulace uvnitř Matrixu – Transhumanistický plán útěku archontů

    Nová simulace uvnitř Matrixu – Transhumanistický plán útěku archontů

  • Zázrak z Wörglu ­­- experiment, který vymýtil nezaměstnanost a vytvořil z města oázu prosperity
    Zázrak z Wörglu ­­- experiment, který vymýtil nezaměstnanost a vytvořil z města oázu prosperity

    Zázrak z Wörglu ­­- experiment, který vymýtil nezaměstnanost a vytvořil z města oázu prosperity

  • Solární záblesk a moment Fénixe
    Solární záblesk a moment Fénixe

    Solární záblesk a moment Fénixe

  • Vyjde kniha s názvem Očkovací mafie
    Vyjde kniha s názvem Očkovací mafie

    Vyjde kniha s názvem Očkovací mafie

Přejeme Vám klidné dny

Vážené čtenářky a vážení čtenáři,

celý tým tadesca Vám přeje klidný zbytek roku 2025.

Ať vás nový rok přivítá s nadějí a spoustou malých radostí, které dělají život krásným.

Pevně věříme, že rok 2026 bude rokem velkých konstruktivních změn.

Děkujeme, že jste s námi.

Přání se neobejde samozřejmě bez té „naší“ vánoční…..

Líbí se vám článek? Pošlete ho dál
29 Komentářů
NoDana
NoDana
24.12.2025 18:38

krásné a veselé… a hodně radosti, když už v tom jede i krteček https://www.reddit.com/r/czech/comments/1prditx/cancel_krte%C4%8Dka/

mel
mel
Odpověď pro  NoDana
25.12.2025 12:22

No já vám nevím, opravdu je na tom něco špatně? Všechno se dá zneužít! Nepamatuji si, že by tento díl byl odvysílán za komandýrů. Neviděly ho tekrát ani naše děti a i kdyby, byli jsme zvídavé generace a ne blbé, jako nyní!  Porod
https://www.youtube.com/watch?v=xz6E7eMlYho&t=192s
Za mně – Krteček byl, je a bude krásná postavička spolu s dalšími zvířátky, ať si myslí a mele kdo chce, co chce. Vždy se na jeho díly budu s radostí dívat, vždy bude patřit mezi hezké české pohádky. Líbí se vám snad ty ,,moderní“ zápaďacké na zpitomění našich nejmenších? 

Jenicek
Jenicek
24.12.2025 14:58

Taky popřeji krásné a spokojené svátky s výhledem na lepší zítřky.

milena
milena
24.12.2025 13:45

Děkujeme za dobré vlídné přàní milí přátelé, kteří nám dáváte naději a udržujete tak naší víru v to dobré, co nadchází.
Osobně i já přeji vše dobré všem skutečným lidem dobré vůle, kteří přinášejí světlo, soucit vlídnost a lásku nám všem. Mnoho pozdravení a srdečné přání všeho dobrého přeji milému panu tomášovi 💕
milena🌞

mike
24.12.2025 12:01

Ďakujeme carstene, a taktiež prajem Vám všetkým pokojné a konštruktívne dni strávené s Vašimi najbližšími, úsmev.

nirah
nirah
24.12.2025 11:14

Předně děkuji týmu tadesca, že jste se o nás opět celý rok s trpělivostí starali a tím Vám všem přeji zasloužený vánoční oddych a doufám, že se zase zde brzy sejdeme.
Rovněž přeji všem členům týmu i čtenářům, ať mají vždy otevřenou mysl a vykročí s dobrou náladou a nadějí do nového roku 2026, ve kterém nás čeká už mnoho konstruktivních změn.
S láskou a úctou
nirah

Tekumseh
Tekumseh
24.12.2025 09:31

Děkuji všem na Tadescu za skvělé zprávy a přeji všem hodně zdraví, štěstí, šťastné lásky, radosti a moudré pohody,
tekumseh

menhira
menhira
24.12.2025 07:51

I já se připojuji a přeji klidné vykročení do dnů příštích a lásku všem lidem dobré vůle. Díky za písničku z časů, kdy zima byla ještě zimou.

Samuel
Samuel
24.12.2025 02:57

Všechno špatné i dobré, destruktivní i konstruktivní, co jsme prožili, ať nám poslouží k vybudování Nového světa. Světa, kde naší realitu nebudou ovlivňovat a ovládat záporné entity, protože jejich přítomnost je odstraněna. Teď už je a bude všechno jen na nás. Ti, kdo vydrželi a setrvali až do konce, ti, kdo neztratili svoji víru a naději stojí v první linii mají největší tvořivou sílu k vybudování tohoto skvělého světa. Nic už nás opravdu nemůže zastavit. Rok 2026 neboli 1 bude bouřlivý a divoký. Ale my budeme stát v samém středu a pozorovat všechno v naprostém klidu, protože je to už jenom mizející odraz v zapomenutém zrcadle. Všechno bude jiné začátkem nového roku. Každá lež, sobeckost, zákeřnost, zlomyslnost atd. budou odhalené okamžitě, takže pro ně nebude už místo. Síla se bude promítat v laskavosti, solidaritě, mírumilovnosti a lásce. Kdo se připravil, bude oslavovat příchod světa neomezených možností. Kdo se nepřipravil, bude mít hodně práce s odstraňováním starých nefunkčních bloků. Těchto lidí je bohužel ještě zatím většina, ale to už nemůže zabránit velkému posunu, protože probuzených je dostatek. Takže všem připraveným zasloužený optimismus, radost, pohodu a hodně kreativity v novém roce a Novém věku, protože tohle opravdu není standardní přechod, ale je to přechod, na který jsme celou dobu čekali. Přichází rok, kdy slova nebudou stačit a další vývoj budou určovat pouze činy podpořené energií lásky. To, co jsme si ani pořádně doteď nedokázali představit, máme už na dosah. Takže všem dobrým lidem jen to nejlepší v novém roce 2026… Číst vice »

milena
milena
Odpověď pro  Samuel
24.12.2025 14:15

Moc hezké. Děkuji Samueli 🌞💕

mikulas gera
mikulas gera
24.12.2025 00:09

A nech máme všetci pokoj v duši …..

Úsmev ….