Vyhledávání

Archiv

Související zprávy

  • Nová simulace uvnitř Matrixu – Transhumanistický plán útěku archontů
    Nová simulace uvnitř Matrixu – Transhumanistický plán útěku archontů

    Nová simulace uvnitř Matrixu – Transhumanistický plán útěku archontů

  • Zázrak z Wörglu ­­- experiment, který vymýtil nezaměstnanost a vytvořil z města oázu prosperity
    Zázrak z Wörglu ­­- experiment, který vymýtil nezaměstnanost a vytvořil z města oázu prosperity

    Zázrak z Wörglu ­­- experiment, který vymýtil nezaměstnanost a vytvořil z města oázu prosperity

  • Solární záblesk a moment Fénixe
    Solární záblesk a moment Fénixe

    Solární záblesk a moment Fénixe

  • Vyjde kniha s názvem Očkovací mafie
    Vyjde kniha s názvem Očkovací mafie

    Vyjde kniha s názvem Očkovací mafie

Přejeme Vám klidné dny

Vážené čtenářky a vážení čtenáři,

celý tým tadesca Vám přeje klidný zbytek roku 2025.

Ať vás nový rok přivítá s nadějí a spoustou malých radostí, které dělají život krásným.

Pevně věříme, že rok 2026 bude rokem velkých konstruktivních změn.

Děkujeme, že jste s námi.

Přání se neobejde samozřejmě bez té „naší“ vánoční…..

Líbí se vám článek? Pošlete ho dál
29 Komentářů
nirah
nirah
3.1.2026 18:52

Milí přátelé,
dnes v noci jsem obdržela zprávu, kterou vám tímto předávám. Kdo se již nemůže dočkat, může požádat o předání světelného kódu/klíče, pro aktivaci planetární magnetické mřížky Země. Týká se 144 000 světelných bytostí. Mnozí z vás ho již mají, chodí postupně, když o to máte zájem. Ale nebojte se, všem přijde včas až nastane správná chvíle i bez požádání. Světelný kód má hodně společného se srdcem a proto uzel, který budete aktivovat se nachází na místě, ke kterému máte srdečný vztah. Nemusíte být přítomni na místě uzlu, aktivace může probíhat i na dálku. Uzly v oceánech a v mořích nám budou pomáhat aktivovat delfíni a velryby.
Kdo tento kód neobdrží v určenou dobu, má se za to, že je hvězdným semínkem a jeho chvíle přijde o trochu později a bude neméně významná.
Vzhledem k tomu, že již probíhá rozesílání světelných kódů, vyvozuji z toho, že událost je velmi blízko.
S láskou a nadějí
nirah

PetrJ
PetrJ
1.1.2026 10:59

Přátelé, slunce se chystá opět na vzestup a naše duše s ním. Alespoň v pozemském rámci. Svět se mění nezadržitelně a nevyhnutelně. Jsme lidské bytosti a tak víme, že to, co cítíme, to také žijeme. Nechť nám rozkvete to naše lidství v laskavé přátelství na cestě k důstojnému životu pro všechny lidské i ostatní bytosti. Buďme těmi, kteří svítí na cestu všem, kdo se teprve probouzejí nebo ještě tvrdě spí. Spektákl letos skončí a vše bude opět takové, jaká je skutečnost. Tak ji pomožme utvářet. S láskou, petr (přemek).

mikulas gera
mikulas gera
Odpověď pro  PetrJ
1.1.2026 11:35

Prajem nám všetkým aby sme aj tento rok mali nádej že sme na dobrej ceste …..

Tak naše telá i naše duše (úsmev) ….

alma
alma
Odpověď pro  PetrJ
1.1.2026 19:40

Petře divadlo bude letos kulminovat, mnohé odhalovat (i když jsme viděli, že se už „loni“ odhalila řada trestných činů vlády, ale jede se dál bez potrestání a do zapomnění) asi budou i nějaké otřesy na všech úrovních, ale mám obavy, že to ještě letos neskončí, mluví se o 2028 a tak bych to viděla stejně. Ještě se mnohé musí stát pro naplnění plánu a ještě mnoho oveček nechápe, která bije. Stačí si přečíst pár komentářů k jakýmkoli článkům na Novinkách a je to pořád 80:20 co do vhledu za oponu. I přesto se lidstvo probírá z tisícileté hypnozy nečekaně rychle….

nirah
nirah
Odpověď pro  alma
2.1.2026 12:32

Už jsem to asi pochopila, a to díky videím Ismaela Peréze, který datuje o tom, že naše realita bude rozdělena do tří. Na negativní, neutrální a pozitivní. Tudíž je logické, že v té negativní musí být určitá část populace, a to ta, která se neprobudí, má na triku zločiny nebo jinou kriminalitu a jsou nosiči negativních emocí. Takže od nich žádnou pozitivní změnu neočekávejme. Tito budou instalováni v technokratické společnosti ve 3D. Další část bude v neutrální 4D, a ti se již probírají, mám osobní zkušenost. Tato společnost bude žít v podobném světě jako byl Star Trek. A ta třetí pozitivní je v 5D a výše. Stojí za to si Peréze poslechnout, vyjasníte si spoustu současného dění. V podstatě teď zažíváme všechny tři reality současně. Všímejme si pouze té, ve které chceme sami žít.
nirah

alma
alma
Odpověď pro  nirah
2.1.2026 15:53

Ano Ano, Ismaela sem dávám a sleduji ho pár let, mám z něj „čistý“ pocit :-)