Chcem začať tým, že všetkým tým neuveriteľným zdravotníckym odborníkom poďakujem, tým lekárom, tým zdravotným sestrám, všetkým vo Walter Reed Medical Center. Ja verím, že urobili tú najlepšiu prácu na svete. Ako som sem prišiel, necítil som sa veľmi dobre. Teraz sa cítim omnoho lepšie. My pracujeme na tom, ma znovu postaviť na nohy. Musím byť znovu tu, pretože my musíme Ameriku znovu veľkolepou  urobiť. To sme veľmi dobre urobili, ale my máme pred sebou ešte kroky a my musíme túto prácu doviesť do konca.

A ja sa vrátim. Verím, vrátim sa skoro. A teším sa na to, kampaň tak ukončiť, ako bola začatá a ako my a novu dosiahnuť tie čísla. My sme boli na to takí hrdí. Ale to bolo niečo, čo sa stalo a stalo sa to miliónom ľudí na celom svete. A ja bojujem za nich, nie len v USA. Ja bojujem na celom svete pre nich. My zvíťazíme nad týmto Coronavírusom alebo ako by ste ho chceli volať a to so všetkou tvrdosťou. Stalo sa toľko vecí.

.

Keď sa na tie terapeutiká pozriete, ktoré práve beriem, prídu niektoré z nich na trh. Otvorene povedané ukazujú sa ako zázrak. Keď chcete vedieť pravdu, sú zázračné. Ľudia ma kritizujú za to, že to hovorím. Ale stali sa veci, ktoré vyzerajú ako by to bol zázrak, ktorý prišiel od boha.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Takže Vám chcem len to povedať, že sa začínam dobre cítiť. Vy neviete, v budúcich dňoch je to v konečnom dôsledku skúška. My budeme vidieť, čo sa v ďalších dňoch stane. Ja som predovšetkým vďačný za tú podporu, ktorú som videl buď pri pozeraní TV alebo pri čítaní. 

Najviac hodnotím to, čo povedal americký ľud, je to skôr nadstranícky konsens  amerického ľudu. Je pekné vidieť to a ja si to veľmi vážim a nikdy na to nezabudnem. To Vám sľubujem.

Chcem všetkým mestských a štátnych šéfov na celom svete za spolucítenie poďakovať. Preto, že oni vedia, čo prežívame.

Vy viete, čím ako líder musím prejsť. Ale nemal som žiadnu voľbu , pretože v Bielom dome jednoducho nechcem zostať. Dali mi túto alternatívu. Zostaňte v Bielom dome, sám sa zamknite. Nechoďte nikam.   Nechoďte ani len do oválnej pracovne.

Zostaňte jednoducho hore a užívajte si to. Nebudete vidieť ľudí, nebudete s nimi hovoriť a ukončite to /asi myslel chorobu/. A to ja nemôžem spraviť. Ja musím byť vonku. A to je Amerika. To sú tie spojené štáty. To je ten najveľkolepejší štát sveta.

Je to ten najmocnejší štát sveta. Ja nemôžem byť zamknutý v jednej miestnosti najvyššieho poschodia a byť si úplne istý a jednoducho povedať: hej, čokoľvek sa stane, stane sa. To ja nemôžem urobiť. My sa ako lídri musíme k problému postaviť. Človek sa musí problémom postaviť. Ešte nebol ani jeden veľký líder, ktorý by to urobil. A presne to je to.

Ja sa cítim dobre. Chcem všetkým poďakovať. Našej prvej dáme je veľmi dobre.  Melánia ma poprosila, niečo o rešpekte povedať, ktorý má pre náš štát, o tej láske, ktorú k našej krajine cíti. Obom nám je dobre.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Melánia sa má skutočne veľmi dobre. Ako ste pravdepodobne čítali, je o niečo mladšia ako ja, len trošičku. A tak poznávame tú chorobu. My poznávame tú situáciu v porovnaní staršieho k mladšiemu. A Melánia štatisticky z toho vychádza tak, ako to má byť. A to ma robí šťastným a robí to krajinu veľmi šťastnou.

Ale ja sa mám tiež dobre a myslím si, my v najbližších dňoch dosiahneme veľmi dobrý výsledok.

My to pravdepodobne s istotou budeme vedieť. Preto Vám tam vonku každému chceme poďakovať, každému na celom svete, hlavne spojeným štátoch.

Tá ukážka lásky bola neuveriteľná. Nikdy na to nezabudnem. Ja Vám mnohokrát ďakujem.

Ďakujem veľmi pekne.

Přeložila livia | Převzato z: facebook

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.