…..bylo by dobré, ba přímo vynikající se zamyslet nad slovy, které pronesl Miloš Zeman v dubnu minulého roku. Jak to, že se o tom nikde nepíše, není to v televizi a v novinách????? Prosím přepošlete co nejvíce lidem, aby bylo jasné, co na nás EU chystá, Zeman to viděl dopředu a všechny varuje.

21:45

Jeden z důvodů, proč ho chtěli z hradu odstranit. Je nutné začít i všechny Vaše děti vychovávat tím správným směrem, protože nové volby za 5 let by mohly pro všechny občany skončit špatně a vězte, že se na to připravují. Prezident Zeman má i data z tajných služeb a zároveň ví, co KARDINÁL JUDAS, neboli GP pro celou Evropu připravil. Připravené to bylo dávno. A protože Česká republika je velkou brzdou celé EU tak se snaží udělat vše proto, aby slovanskou rasu mohli jednoduše vymýtit. Měli dobře nasazenou svoji loutku v podobě DRAHOŠE, který se ani netajil tím, že bude novým prezidentem. Zde se ale spletl. Na poslední debatě v televizi poslal jasný vzkaz LÓŽÍM A ILLUMINÁTŮM, že prezident Zeman je prezident spodních 10.000.000 lidí. Tím ukázal a dal v jasné řeči najevo, ŽE PAN DRAHOŠ ZASTUPUJE JENOM URČITOU MALOU HORNÍ SKUPINU LIDÍ, která ho řídí a pro kterou bude výborným lokajem a  má zájem jenom o jejich pokyny. Všechno ostatní co vykládal byly zbytečné kidy pidy a stejně jim nikdo nevěřil…..

Byl si tak jistý svým vítězstvím, že mohl na pokyn tuto větu vypustit z úst. Muselo mu být jasné při vyslovení této věty ztratí polovinu voličů. Pak sice řekl, že je to jenom fráze. Ano je to fráze, je to fráze ILLUMINÁTŮ, kteří jsou tímto známi…..

Nyní si poslechněte co vlastně pan prezident Zeman řekl k tomuto tématu emigrace skoro před rokem…..

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.