;

1. Prohlásil, že vakcíny budou DOBROVOLNÉ a nepovinné, armáda by měla ověřovat jejich čistotu a distribuovat je.

2. Zrušil financování Světové zdravotnické organizace (WHO) a chce vyčerpávající prošetření její činnosti.

3. Zrušil návrh zákona Demokratů s označením HR6666, známý jako Covid-19 TRACE Act (Testing, Reaching And Contacting Everyone), který byl základem diagnózy Billa Gatese a následovného zákona (stejného jako byl ten zrušený).

 

 

 

4. Zrušil projekt Billa Gatese známý jako ID 2020.

5. Otevřel reportážní platformu, aby ta samá veřejnost mohla odsoudit cenzuru aplikovanou na ni na Facebooku, Twitteru a YouTube. Výsledek měl velkou odezvu, neboť zakrátko byla saturována stížnostmi a tudíž Trump získal důkazy, které potřeboval, aby zakročil proti cenzuře.

6. Zastavil spuštění sítě 5G v zemi.

7. Vydal exekutivní nařízení obnovit komerční a pracovní aktivitu ve všech státech USA do té míry, že guvernéři, kteří odmítnou, budou trestně stíháni.

8. Provedl pokyn, aby se Bílý dům postaral o všechny elektrické sítě, které zahrnují: Internetové servery, přenosové sítě a elektronické systémy.

9. Deklaroval „Nezbytné služby“ pro místa uctívání. Někteří představení pokutují lidi za chození do kostela.

10. Aplaudoval Austrálii a 116ti zemím za trvání na striktním a důsledném vyšetření Číny za rozšíření údajného „COVID-19,“ navzdory mnohým výhrůžkám z Číny za odmítnutí kritických exportů.

POZNÁMKA: ID2020 je název projektu, který navrhuje digitální identifikaci prakticky každého člověka na planetě. Výraz „digitální identifikace“ znamená zavedení mikročipu do lidského těla, který obsahuje veškerou osobní informaci každého občana.

 

 

Málo bylo řečeno o tomto tématu v médiích, ale projekt ID2020 dosáhl velmi pokročilého stadia. Oficiální webová stránka naznačuje, že ID2020 je typem veřejně – soukromého partnerství, které zahrnuje OSN, WHO, vlády a jejich zakladatele, kteří jsou také jejich nejaktivnějšími sponzory.

Kdo jsou těmito zakládajícími členy a podporovateli? Zakládající členové zahrnují prominentní jména jako např. ´Microsoft´(od Billa Gatese), ´GAVI´ (globální aliance za vakcíny a imunizaci, která má zájem na propagaci a užívání vakcín na celém světě) a Rockefellerova rodina.

Ve správě ID2020 nalezneme reprezentanty již známých vměšujících se organizací v každém hnutí, které dává moc elitě vnutit Nový Světový Řád: JP Morgan, Banco Santander, USB Bank, Deutsche Bank, IBM, Rockefellerova nadace, Microsoft.. (byl jsem velmi překvapen, že jsem na tomto seznamu ještě nenašel Goldman Sachs, a to mě ohromilo.)

 

 

ID2020 JE SAMOZŘEJMĚ prezentováno pozitivním způsobem, aby jej všichni akceptovali: jako „výhoda pro občany“ (a ještě více než to: budou jej považovat za PRÁVO), „něco, co náš život postrádá, aby se zlepšil po všech stránkách (obzvláště těch nejzákladnějších)“.

Na první stránce projektu můžeme číst: „Identita je nezbytná pro politické, ekonomické a sociální příležitosti. Ale identifikační systémy jsou zastaralé a nejisté, chybí adekvátní ochrana soukromí a jsou nedostupné pro více než miliardu lidí“….

Pro tadesco přeložila Andrea | Zdroj: 111

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.