Většina lidí si to pravděpodobně neuvědomuje nebo nemají dost informací, ale John McCain byl popraven za zločiny deep state (pozn. př.: označení pro ty, co stojí tzv. za oponou).

Předtím, než byl popraven, zpíval jako ptáček výměnou za dohodu o ochraně jeho rodiny.

To je důvod, proč mu mainstreamová média vzdávají chválu. Asi součást dohody.

Do věznice na námořní základně Guantanamo (známá též pod zkratkou Gitmo) bylo posláno 1700 vojenských policistů. Gitmo se rozšiřuje a povolává i vojenské soudce ve výslužbě, aby pomohli vést soudní procesy.

[wp_ad_camp_2]

Roky budou trvat vojenské tribunály, aby odsoudily všechny zločince za protistátní činnost, zradu a špionáž proti americkému lidu. A to je pouze špička ledovce, držte si klobouky.

Stručně řečeno: pokud jste součástí Deep state jako ilumináti, kabala anebo jiní členové této bažiny, máte to spočítané. Máte dvě možnosti: spáchat sebevraždu nebo smrt na Guantanamu. Vyberte si teď nebo nikdy.

Překlad tereza. Zdroj: 1

Já si myslím, že McCain si vybral tu první možnost a spáchal sebevraždu střelbou do hlavy. Kdo by taky chtěl strávit zbytek života v „hotelu“ jménem Guantanamo, že? Někteří čeští politici (ti, kteří mají hlavu strčenou hluboko v bruselské anebo americké řiti) hned po oznámení úmrtí válečného zločince a člena Deep state McCaina vyjadřovali slova uznání a chvály, a dokonce ho označili jako vzor demokratického politika a hrdiny. No, musela jsem se těmto slovům smát.

Prezident Trump odmítl oficiální uznání McCaina a dal přednost krátkému tweetu. Udělal jenom dobře. Překlad tohoto tweetu: Můj nejhlubší soucit a úcta směřují rodině senátora Johna McCaina. Naše srdce a modlitby jsou s vámi.

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.