…..tvorbě mediálních kampaní proti Sýrii či Rusku jsou veškeré motody dobré a povoleny. Povoleny? Člověku se dělá špatně při pomyšlení, čeho jsou některé lidské zrůdy schopny…..

00:54

[wp_ad_camp_1]

Příprava chemického útoku v Sýrii: Raketový křižník USA vyplul na moře a z márnice v Idlibu zmizela těla 23 dětí

 

Jak oznámila agentura „Ruské jaro“, v syrské provincii Idlib se připravuje další provokace s chemickými zbraněmi.

Přinášíme podrobnější zprávu o tom, co se nám podařilo zjistit.

Zdá se, že setkání zplnomocněné zástupkyně USA Nikky Haley s hlavou „Syrské  občanské obrany“ (alias Bílé přilby) Raedem Salehem nevyšlo naprázdno. Dnes se v sociálních sítích „Tvitter“ a „Facebook“ objevily desítky oznámení o tom, že teroristé (nejpravděpodobněji ze skupiny „Tahrir aš-Šám“) společně s „Bílými přilbami“ a profesionální skupinou natáčení z televizního kanálu Al Džazíra, připravují další provokaci s použitím jedovatých látek proto, aby mohli znovu obvinit Bašára Asada ze zločinu proti lidskosti.

Krádež dětských těl z márnice a íránské zdroje

První zprávy s tímto námětem se objevily už 30. dubna v íránské informační agentuře „Farsnews“. V článku, publikovaném na internetu, se hovořilo o tom, že „Bílé přilby“ přivezly do města Ariha v provincii Idlib skupinu dětí, s cílem použít ji jako další „obřadní oběť“ v podvrženém videu s následky chemického útoku. 1. května se už objevily v sociálních sítích sdělení, že se zločinná akce bude odehrávat v městě Sarakíb, což je 18 km na severovýchod od Ariha.

Prakticky hned na to se objevila informace, že „Bílé přilby“ ukradly 23 mrtvých dětských těl z márnice města Idlib, aby neopakovaly předchozí chybičku, kdy na videu z Chan-Šejchunu jakoby mrtvá dívenka najednou otevírá oči. Zde
„Bílé přilby“ zákonitě předpokládají, že u mrtvých dětí by se takový průšvih stát neměl.

Snímky chemického útoku a raketový křižník USA

Konečně, docela nedávno podalo několik místních občanů města Sarakíb, kteří nepodporují teroristické skupiny tzv. „opozice“ zprávu, že do jedné části města nahnali bojovníci lidi, a „Bílé přilby“ přivezly do tohoto místa děti. Poté do místa dorazila natáčecí skupina s profesionální aparaturou, místo natáčení bylo obklíčeno teroristy.

Očití svědkové hlásili, že se z natáčecího místa vyvalil hustý černý dým, pravděpodobně z hořících pneumatik, a za několik minut nato se začaly do daného místa sjíždět auta první pomoci a požárnická auta, které teroristé bez překážek pouštěli.

Svědkové potvrzují, že se natáčelo z různých úhlů pohledu, včetně kamer na dronech. Podle všeho se jednalo o natáčecí skupinu televize Al Džazíra.

Podobné provokace se plánují ve městě Ariha, kde v pondělí rovněž zaznamenali pohyb „Bílých přileb“.

Jak dokládá zdroj ze syrské rozvědky, video je připraveno, ale teroristé jej plánují publikovat teprve v průběhu příštích 10-15 dnů. Jistě se čeká na vhodnou příležitost pro maximální ohlas ve světě.

Za pozornost také stojí, že v současnosti v Rudém moři probíhá vojenské námořní cvičení „Eagle Salute“, kterého se účastní raketový křižník USA „Truxtun“, připravený při první příležitosti vyplnit rozkaz vedení USA a „potrestat Asada za použití chemických zbraní“.

Zdroj (1)  (2)

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.