;

…..tvorbě mediálních kampaní proti Sýrii či Rusku jsou veškeré motody dobré a povoleny. Povoleny? Člověku se dělá špatně při pomyšlení, čeho jsou některé lidské zrůdy schopny…..

00:54

Příprava chemického útoku v Sýrii: Raketový křižník USA vyplul na moře a z márnice v Idlibu zmizela těla 23 dětí

 

Jak oznámila agentura „Ruské jaro“, v syrské provincii Idlib se připravuje další provokace s chemickými zbraněmi.

Přinášíme podrobnější zprávu o tom, co se nám podařilo zjistit.

Zdá se, že setkání zplnomocněné zástupkyně USA Nikky Haley s hlavou „Syrské  občanské obrany“ (alias Bílé přilby) Raedem Salehem nevyšlo naprázdno. Dnes se v sociálních sítích „Tvitter“ a „Facebook“ objevily desítky oznámení o tom, že teroristé (nejpravděpodobněji ze skupiny „Tahrir aš-Šám“) společně s „Bílými přilbami“ a profesionální skupinou natáčení z televizního kanálu Al Džazíra, připravují další provokaci s použitím jedovatých látek proto, aby mohli znovu obvinit Bašára Asada ze zločinu proti lidskosti.

Krádež dětských těl z márnice a íránské zdroje

První zprávy s tímto námětem se objevily už 30. dubna v íránské informační agentuře „Farsnews“. V článku, publikovaném na internetu, se hovořilo o tom, že „Bílé přilby“ přivezly do města Ariha v provincii Idlib skupinu dětí, s cílem použít ji jako další „obřadní oběť“ v podvrženém videu s následky chemického útoku. 1. května se už objevily v sociálních sítích sdělení, že se zločinná akce bude odehrávat v městě Sarakíb, což je 18 km na severovýchod od Ariha.

Prakticky hned na to se objevila informace, že „Bílé přilby“ ukradly 23 mrtvých dětských těl z márnice města Idlib, aby neopakovaly předchozí chybičku, kdy na videu z Chan-Šejchunu jakoby mrtvá dívenka najednou otevírá oči. Zde
„Bílé přilby“ zákonitě předpokládají, že u mrtvých dětí by se takový průšvih stát neměl.

Snímky chemického útoku a raketový křižník USA

Konečně, docela nedávno podalo několik místních občanů města Sarakíb, kteří nepodporují teroristické skupiny tzv. „opozice“ zprávu, že do jedné části města nahnali bojovníci lidi, a „Bílé přilby“ přivezly do tohoto místa děti. Poté do místa dorazila natáčecí skupina s profesionální aparaturou, místo natáčení bylo obklíčeno teroristy.

Očití svědkové hlásili, že se z natáčecího místa vyvalil hustý černý dým, pravděpodobně z hořících pneumatik, a za několik minut nato se začaly do daného místa sjíždět auta první pomoci a požárnická auta, které teroristé bez překážek pouštěli.

Svědkové potvrzují, že se natáčelo z různých úhlů pohledu, včetně kamer na dronech. Podle všeho se jednalo o natáčecí skupinu televize Al Džazíra.

Podobné provokace se plánují ve městě Ariha, kde v pondělí rovněž zaznamenali pohyb „Bílých přileb“.

Jak dokládá zdroj ze syrské rozvědky, video je připraveno, ale teroristé jej plánují publikovat teprve v průběhu příštích 10-15 dnů. Jistě se čeká na vhodnou příležitost pro maximální ohlas ve světě.

Za pozornost také stojí, že v současnosti v Rudém moři probíhá vojenské námořní cvičení „Eagle Salute“, kterého se účastní raketový křižník USA „Truxtun“, připravený při první příležitosti vyplnit rozkaz vedení USA a „potrestat Asada za použití chemických zbraní“.

Zdroj (1)  (2)

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.