…..v komentářích se rozšířila diskuze o přístroji, který má zajímavé účinky. Vzhledem k mnoha dohadům diskutujících a také k dotazům, na správnou adresu jsem oslovil přímo majitele produktu. Požádal jsem ho o článek a o možnost zakoupení pro naše čtenáře. Zde máte odpověď….

00:05

Proto žádám veškeré čtenáře, aby bez okliky dělali přímé dotazy na „stvořitele“ výrobku, který pomáhá lidem a požádali ho buď v diskuzi či v mejlíku o různé rady, doporučení na co se používá který výrobek. Na konci článku máte mejlové adresy a telefon. Děkujeme slávkovi za vynikající produkt…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

Sudičky byly štědré

Když v horském údolí Bílých Karpat, několik let po válce přišel na svět chlapec, jeho matka viděla tři sudičky, které ji řekly, že tomu děťátku věnovaly vzácné dary. Té ženě nebylo divné, že viděla pohádkové bytosti, protože byla něco jako vesnická vědma. Zvláštní jí připadalo, že u kolébky žádné dary nenašla.
.
Po letech z chlapce vyrostl muž, který uměl sestrojovat nezvykle vypadající přístroje, měl schopnost léčit druhé a také předpovídat budoucnost.
.
Když před téměř dvaceti lety sestavil přístroj ve tvaru svítícího disku a začal ho vyrábět a šířit, viděl v polospánku bytost vypadající jako vzpřímený ještěr s dvěma hlavami. A zachytil jeho myšlenku: „Jak tys nám mohl uniknout.“
.
Před mnoha lety ovládly tyto parazitické astrální bytosti Zemi. Postupně změnily život pozemšťanů výrazně k horšímu. Jejich potravou jsou destruktivní emoce lidí, proto je už po dlouhou dobu vyvolávají. Přístroj Alcyone (Alcyone je jméno centrálního slunce naší galaxie) má schopnost odpuzovat destruktivní bytosti svými vysokými vibracemi. Je schopen při dostatečném rozšíření vyhnat astrální dravce z naší planety. To je také hlavní důvod, proč sem byl poslán.

[wp_ad_camp_2]

 
Alcyon umí též eliminovat účinky geopatogenních zón (i velmi silných a zkřížených) a dalších, pro člověka nepříznivých energií. Příznivě ovlivňuje vše, co je v dosahu jeho působnosti, také vodu a potraviny.
.
Jeho šíření narazilo na řadu překážek. Např. na malou schopnost vynálezce pracovat s internetem, dělat přístroji reklamu a prodávat ho. Mnoho Alcyonů rozdal zdarma, nebo prodal za výrobní náklady. Přesto množství, které se dostalo mezi lidi výrazně narůstalo. V té době se jeden z prodejců rozhodl, že okopíruje tvar přístroje a začne ho sám šířit. Tyto málo účinné plagiáty nazval Somavedic. Poté se prodej Alcyonů téměř zastavil.
.
Přístroje jsou k dispozici v několika provedeních: Alcyon normal je určen pro byty a rodinné domy. Jeho cena je 7 000 Kč (v provedení bronz cena 9 000 Kč). Jeho dosah je 50 metrů všemi směry. Alcyon infra byl zkonstruován pro velké objekty, jako jsou školy, hotely, domovy důchodců atd. Jeho cena je 9 000 Kč (v provedení bronz 12 000 Kč). Má dosah až 200 metrů.
.
Životnost  Alcyonů je cca 20 let, spotřeba elektrické energie při neustálém zapojení asi 10 Kč za měsíc. Přístroj Merope do automobilů stojí 6 000 Kč, zdrojem energie je autobaterie, a osobní přístroj Maia, napájený tužkovými bateriemi, je za 6 000 Kč.
.b
Lze si je objednat na e-mailu: [email protected] , nebo na tel.č. 703 132 410, popř. 777 650 780
.
Více informací na www.Alcyone-Popelka.cz
Slávek Popelka

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.