…..je úsměvné kolik mejlů a v nich nucených přesvědčování že to či ono je tak či jinak jsem dostal poslední dobou od některých čtenářů. Proto jsem se rozhodl jednu odpověď pro všechny dát jako článek. Jednalo se hlavně o náboženství a plochou zem…..

10:54

Komentář mi poslal Igor Zemánek

Drahý Tomáši, čtu vaše články pravidelně a čekal jsem dlouho na ten Fulfordův výstup. Oni hrají šachy, to máte pravdu, ale přehrávájí hlavně vás, vaši schopnost myslet a vše dostat do souvislosti. Důkazem je už jenom to, že věříte na 6 padlých andělů. Podívejte se do evangelií, kolik jich vyhnal samotný Kristus. Zkuste pochopit, že hra na hodného a zlého policajta se hraje od nepaměti. Vy jim sloužíte jenom k tomu, abyste uklidňoval a řídil dav přesně jak potřebují. Vytvořil jste pro ně to potřebné informační pole, které tak potřebují pro konečnou transformaci. Nesměji se vám a ani nikomu jinému, že podlehli tomuto klamu a že si vás vedou jak oslíka za mrkvičkou. Napsal jste správně, první občanské války a z toho velký, říkejme tomu III. světová válka a pak bude následovat slib míru a bezpečí (to je ta dlouho slibovaná transformace lidem, kteří věří, že je rozdíl mezi bílou a černou magii). Každý, kdo nechápe, jak Satan skutečně uvažuje na to skočí a bude hlasitě tleskat, až jej budou bolet ruce, že může se dobrovolně vzdát své svobodné vůle za kousek chleba a pomyslného bezpečí. Jak smutné, ale pravdivé. Osmý král, celosvětový socialismus, jak o něm hovoří 17. kapitola knihy Zjevení pod taktovkou Ruska to učiní. Ne člověku, ale Bohu Otci je potřeba se naučit důvěřovat. Poznat, kým skutečně je, mít s ním osobní vztah, pak to uvidíte vlastníma očima. I

 

[wp_ad_camp_2]

 

Drahý igore,
z Vašeho komentu by se dalo odvodit následující: Kdo si počká, ten se dočká, ale sranda stranou.
Naštěstí moudří vůdci hrají kvalitní šachy a přehrávají ty, skutečně ty, kteří neumějí myslet, ale nemějte obavu milý igore, rozhodně nikdo z týmu tadesca to není, a ani já. Kdyby si byl bystrý, mohl sis toho všimnout už dávno. Rozhodně myslet umíme a věci do souvislosti dávát umíme rozhodně lépe než kdokoliv jiný. Kdybyste četl díly o JEMENU a k tomu KARDINÁLA JUDASE, nejpozději tam Vám muselo dojít že tolik souvislostí, které jsou zde dokázány, najdete v málokterém článku který je na internetu k dispozici a o webech ani nemluvě. Vše dát dohromady je hodně tvrdý oříšek, na kterém by si mnoho odborníků vylámalo zuby.
Šest padlých andělů je skutečností. Nemusíte mít obavu, bibli jsem kdysi četl. Mnohé části jsou krvavější než jakékoliv horory zde ve filmech uvedené, slouží k manipulací lidí. A znovu opakuji: JAKÉKOLIV NÁBOŽENSTVÍ JE ZLOČINEM PROTI LIDEM A MANIPULACE LIDÍ Prosím igore, zastavte se a otočte se. Kdo vede veškeré války na planetě Zemi a kdo za tím stojí????? No přece VATIKÁN. Nevykládajte mně, že banda krvelačných a pedofilních supů, která obětuje děti jejich BOHU a papež se nechá fotografovat na stolici za kterou je kříž postavený vzhůru nohama, je ta správná komunita která na Zemi zastupuje BOHA. BŮH VATIKÁNU JE ĎÁBEL…. Račte rozumět. A dnešní obrat papeže k islámismu je jenom dalším potvrzením jejich cesty, dokonce se tím už ani netají. No tak dobrý den…..
Já osobně věřím v konstruktivní sílu vesmíru, dobro a lásku. A k tomu dodržuji zákony vesmíru a né nějaké nesmyslné vnucované příkazy podvodné a zmanipulované bible, která lidi přímo VYDÍRÁ A PŘIKAZUJE, ŽE KDYŽ NEBUDOU NĚCO DĚLAT TAK….. Prosím igore, uvědom si to konečně. Z Vašeho komentáře, který zveřejňuji jako článek, jasně plyne, že se spíš kloníte k fanatické víře v bibli a jejich bohu. (Mohu se ale pocitem vyplývajícím z vašeho komentu, mýlit). Prosím otevřete konečně oči. Je to pouze a jenom můj názor, nevím, jaký mají ostatní čtenáři, ale plyne to z toho.
Rozhodně jsem žádnému klamu nepodlehl, jak píšete. Neměj obavu a ani tadeco či mně jako oslíka za mrkvičku nevodí, dokonce ani za nos.

 

[wp_ad_camp_2]

Znovu zdůrazňuji že VATIKÁN ZASTUPUJE NA PLANETĚ ZEMI ĎÁBLA. Kdo to nevidí doposud, asi už nikdy neotevře oči a ani neuvidí. Nebo nechce vidět? Největší zlo, pálení čarodějnic, obětování dětí, jeptišky jako sexuální otrokyně, hromadné hroby malých dětí z dnešní doby pod kostely po celém světě a mnohé jiné, o matce TEREZE raději psát nebudu.  V minulosti jsem hovořil s nějakými jeptiškami i faráři v Německu, kteří mnohé přiznali co a koho zastupují a dokonce jsem kdysi o tom psal na osudu.
Na osudu jsem také psal, že není rozdíl mezi bílou a černou magií, že je to to stejné a hlavně rodinné konstelace, který také zavedl do života na planetě zemi bývalý farář, no kdo jiný, že ano:
Rodinné konstelace zavedl Bert Hellinger (*1925), který tuto metodu vyvinul v osmdesátých a devadesátých letech. Hellingerův fenomenologický přístup se částečně opírá o psychodrama, vyvinuté rakouským lékařem Jakobem Levy Moreno, rodinné rekonstrukce a sochání Virginie Satirové a hypnoterapii Miltona Ericksona.
Všechny konstelace vedou lidi do propasti, aniž by to věděli, ale nebudu se opakovat, psal jsem o tom mnohokráte.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Dnes nastal čas přepisování dějin. Lžou nám kde mohou a hlavně „kladivem mlátí vědomosti do hlav“ dětem ve školách, co je správné a co né. Osvobodili nás Američané a né Rusové, Bílá barva označující čistotu je ta špatná ale černá je ta správná barva. Výsměch. Možná pro lidi s amputovaným mozkem ano.
A největší debilovinu, která se nyní vyskytla na internetu a začíná ovládat masy lidí je výrok, země je plochá deska. Tak to snad už né. To je až příliš mnoho. Asi dotyční nikdy neseděli v letadle a neznají kompas, který by v této situaci nemohl nikdy fungovat. Ale jak píšete milý igore, lidé si dnes neumějí dávat nic do souvislostí a to je ten problém. MAJÍ UŽ TOTÁLNĚ VYMYTÉ MOZKY!!!!! Vím odkud byla převzata debilovina o ploché zemi. Chtějí dokázat, že je to skutečnost. Vinnou je asi kniha, vynikající kniha, kterou napsal myslící autor knihy a potápí tím celou farmacii:
Chemoterapie léčí rakovinu a země je plochá deska
Tak tímto chtějí dokázat, že chemoterapie léčí rakovinu a proto si musejí odůvodnit plochou zem.

Milý a drahý igore promiňte, nic ve zlém, vážím si toho, že čtete naše stránky, děkuji Vám za čas strávený na našem webu, který má lidem co říci a mnoha lidem, jak poznávám z mejlíků, pomohl. Zkuste o tom všem popřemýšlet a možná zkorigovat Vaše vědění. Možná se mýlíte právě vy. Děkuji za přečtení delšího elaborátu jako odpověď na Váš komentář…..

Na závěr bych jenom shrnul:

Já osobně podporuji a věřím v konstruktivní sílu vesmíru, v dobro a lásku. A k tomu dodržuji zákony vesmíru tak jak jsem psal.

Nic víc, nic míň…..

Napsal tm

 

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.