…..abychom Vám krátce vysvětlili na jednoduchém příkladu, co takový čtyř dimenzionální šach znamená a zahrnuje, je nutné si poslechnout dvou minutové video….

00:54

Je to jenom kratičký příklad 5 krokový s geniálními tahy a fantastickými výsledky. No tak se to snažte napodobit…..

POZOR, ve světě a mezi vládami hraje i 50 krokové tahy, které na začátku vypadají úplně jinak než na konci a nikdo neví co z toho vyplyne. Z tohoto příkladu je vidět, jací jsou finančníci a burziáni „babráci a hlupáci,“ kteří nic neznají. Dobře jim tak…..

 

Rusko v mžiku skoupilo akcie svých firem od západních majitelů. (dopad je okamžitý – cena PHM poletí nahoru informace dnes večer ve zprávách).

Tak tohle je „pěkný fór“ od Putina. Celý svět řešil všechno možné, ale on myslí úplně jinak. Kdyby člověk tak věděl o čem přemýšlí!!! Rusko znovu posílilo svou moc a ať teď někdo zkusí říct, že Putin je hlupák a že není génius!! Na základě prohlášení Putina, že bude bránit ruskojazyčné obyvatelstvo na Ukrajině, začaly klesat akcie na burze cenných papírů, stále se mluvilo o poklesu rublu, přičemž Národní banka Ruska proti tomu překvapivě nic nepodnikala. Putin vyčkával celý týden. Na tiskovce se pouze usmíval.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Když rubl klesl až pod jistou hranici, Putin dal příkaz prudce skoupit všechny akcie Ruských firem od amerických a západoevropských vlastníků na burze za levný peníz. Takže, než se finanční „žraloci západu“ vzpamatovali, že je „přelstili“ jako hlupáky , už bylo po zdě. Rusko nejenže vydělalo na tom více než 20 miliard USD, ale i vrátilo akcie zpět ruským společnostem.

Odteď zisky z ropy a plynu nepůjdou do zahraničí, ale zůstanou v Rusku, rubl sám od sebe začal stoupat, aniž ho zachraňovali z rezerv, uložených ve zlatě. Za pár minut Rusko za „babku“ skoupilo vlastní akcie od evropských a amerických vlastníků, takže finanční „žraloci“ přišli o miliardové zisky, které měli z ropy a plynu. Takovou geniální operaci burza cenných papírů ještě nezažila!! A u nás ticho jako v hrobě.

Zdroj: 1

 

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.