;

…..abychom Vám krátce vysvětlili na jednoduchém příkladu, co takový čtyř dimenzionální šach znamená a zahrnuje, je nutné si poslechnout dvou minutové video….

00:54

Je to jenom kratičký příklad 5 krokový s geniálními tahy a fantastickými výsledky. No tak se to snažte napodobit…..

POZOR, ve světě a mezi vládami hraje i 50 krokové tahy, které na začátku vypadají úplně jinak než na konci a nikdo neví co z toho vyplyne. Z tohoto příkladu je vidět, jací jsou finančníci a burziáni „babráci a hlupáci,“ kteří nic neznají. Dobře jim tak…..

 

Rusko v mžiku skoupilo akcie svých firem od západních majitelů. (dopad je okamžitý – cena PHM poletí nahoru informace dnes večer ve zprávách).

Tak tohle je „pěkný fór“ od Putina. Celý svět řešil všechno možné, ale on myslí úplně jinak. Kdyby člověk tak věděl o čem přemýšlí!!! Rusko znovu posílilo svou moc a ať teď někdo zkusí říct, že Putin je hlupák a že není génius!! Na základě prohlášení Putina, že bude bránit ruskojazyčné obyvatelstvo na Ukrajině, začaly klesat akcie na burze cenných papírů, stále se mluvilo o poklesu rublu, přičemž Národní banka Ruska proti tomu překvapivě nic nepodnikala. Putin vyčkával celý týden. Na tiskovce se pouze usmíval.

 

 

Když rubl klesl až pod jistou hranici, Putin dal příkaz prudce skoupit všechny akcie Ruských firem od amerických a západoevropských vlastníků na burze za levný peníz. Takže, než se finanční „žraloci západu“ vzpamatovali, že je „přelstili“ jako hlupáky , už bylo po zdě. Rusko nejenže vydělalo na tom více než 20 miliard USD, ale i vrátilo akcie zpět ruským společnostem.

Odteď zisky z ropy a plynu nepůjdou do zahraničí, ale zůstanou v Rusku, rubl sám od sebe začal stoupat, aniž ho zachraňovali z rezerv, uložených ve zlatě. Za pár minut Rusko za „babku“ skoupilo vlastní akcie od evropských a amerických vlastníků, takže finanční „žraloci“ přišli o miliardové zisky, které měli z ropy a plynu. Takovou geniální operaci burza cenných papírů ještě nezažila!! A u nás ticho jako v hrobě.

Zdroj: 1

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.