…..pročetl jsem mnoho médií, jak alternativních tak oficiálních, z celého světa. Našel jsem mnoho protichůdných INFORMACÍ, ale DATA se objevují jenom poskrovnu. I tímto rozdělili lidstvo na několik táborů. To se jim skvěle daří. Ale ty důsledky, díky nemyslícím lidem, budou mít účinek 100 metrové tsunami valící se na pobřeží….

08:54

Na straně druhé musím ale konstatovat, že se skutečně lidstvo tímto posledním pokusem o redukci obyvatel v Hotelu Země, začíná rychle probouzet. Aspoň k něčemu to bylo dobré. Zpětný chod systému a znovuuspořádání do zajetých kolejí je dnes už nemožné. Následky se velice brzy dostaví a ukáží.

Kdybych měl popsat veškeré články z novin a médií, která jsem pročetl, napsal bych knihu a nikoliv článek. Proto se zaměříme jen na důležitá data.

Nejdůležitější zjištění je, že karanténa 14 dní nestačí a lékaři chtějí karanténu lidí prodloužit na 24 dní. I když spíše navrhují celý měsíc. Ukázalo se ve studii, která byla v Číně zveřejněna v neděli 09.02.2020, že nejdelší inkubační doba pozorovaná u 1099 potvrzených infikovaných osob byla 24 dní. O této studii informovala také čínská média a sdělovací prostředky. Někteří lékaři si myslí, že inkubace může trvat i déle…..

Zde máte originální článek:

https://www.theepochtimes.com/doctors-and-patients-describe-the-characteristics-of-the-coronavirus_3233596.html

 

[wp_ad_camp_2]

 

Po celém světě byla zastavena letová spojení s Čínou. Letecké linky do Číny ani z Číny nejsou nikde přijímány. Z pochopitelných důvodů. Jenom někteří politici v sousedním Německu všechno berou (asi záměrně a na něčí příkaz) na lehkou váhu. Včetně lidí na letištích, kteří nedostali potřebné příkazy. Koho ale celá záležitost značně zarazila a zalarmovala, je Čínský průvodce žijící v Německu. Kritizuje vládu a naprostý diletantismus MADAMME ANGELY HITLER MERKELOVÉ, která nevydala patřičné příkazy a nebrání vstupu infikovaných lidí na kontinent. Proč asi? No, KARDINÁL JUDAS zcela precizně a jasně vypověděl, že musí být celý německý národ zničen. Možná Vám nyní vše dochází. A vzhledm k tomu, že neexistují hranice v EU a žádné kontroly na letištích v Německu, pro celou EU nechá „NĚMECKÁ KANCLÉŘKA“ vozit TROJSKÉ KONĚ hromadně, právě stát, který je cílovým terčem. Padni komu padni…..

Nebyl také zastaven letecký provoz mezi Afrikou a Čínou. Denně přiletí a odleti na 1500 lidí oběma směry. Číňané hledají v těchto zemích levné suroviny, a proto neustálý pohyb osob mezi těmito dvěma kontinenty.  Jaká bude nákaza lidí v Africe, se teprve v brzké době ukáže. Nemůžeme nyní dělat závěry, jestli virus funguje i na černé obyvatelstvo…..
Jak vysoce je coronavirus infekční, potvrdil případ na výletní lodi „Diamond Princess“. Jeden nakažený Číňan, který byl vysazen v Honkongu, a loď vyplula na moře s 3600 lidmi na palubě, způsobil nakažení mnoha lidí. Japonsko zablokovalo vylodění výletní loďi plavící se do  Japonska. Ukázalo se, že měli pravdu. Zatím jenom z 300 kontrolovaných lidí na coronavirus, kteří  byli testováni, se potvrdilo 136 případů infekce coronavirem. Je to nebezpečné číslo 300:136. Můžeme tedy konstatovat, že je to asi polovina…..

[wp_ad_camp_2]

 

 

Daších případů jsou celé řady, ale prosím pochopte, že to nejdůležitější bylo i v tomto článku krátce a stručně řečeno…..
Na celým Wuhanem a ve městě je hustý dým, o kterém nikdo neví z čeho vznikl a co má znamenat.

Wuhan: Thick cloud of fog descends across city in China

 

[wp_ad_camp_2]

 

Drone footage captures the eerie, deserted streets of Wuhan, China

Hodnota SO2 povolená má max hranici 80 µg/m³. V současné době byla raketově převýšena na nepovolenou hodnotu 1700 µg/m³.

Je to více než 21 násobek povolené hodnoty…..

Hustý dým s množstvím SO2 prý může být způsoben spálením mrtvol, které podlehly boj s coronavirem. Tato verze je odhadována místními obyvateli a lékaři…..
Napsal a přeložil tm

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.