Drtivá většina lékařů přestává věřit na pohádky COVID-19 a zde máte plodné výsledek porušení!

Při první pitvě mrtvého muže, který byl očkován proti Covidu, byly nalezeny Spike proteiny rozmístěné po celém těle.

Vědci z Německa provedli první pitvu mrtvoly na světě, která byla před smrtí „očkována“ proti koronaviru Wuhan (Covid-19). Zjistili, že každý orgán zemřelého byl v důsledku očkování infikován bílkovinami SPIKE. Studii naleznete zde.

Asi měsíc před smrtí dostal 86letý muž první dávku Fauciho vakcíny proti chřipce. Později se nakazil čínskými bakteriemi a musel být převezen do nedaleké nemocnice k ošetření.

Ale to už bylo pozdě. Tělo muže bylo zanešeno bílkovinami z vakcíny, které rozežíraly jeho životně důležité orgány a způsobily jeho smrt. Podle zpráv dostal muž vakcínu BNT162b2 modifikovanou nukleosidovou RNA, která byla formulována s lipidovými nanočásticemi v dávce 30 μg.

„V ten den ani po následující dva týdny se u něj neprojevily žádné klinické příznaky,“ píše se v článku o tomto případu zveřejněném v časopise International Journal of Infectious Diseases.

„18. den byl přijat do nemocnice kvůli zhoršujícímu se průjmu. Protože neměl žádné klinické příznaky COVID-19, nebyl izolován ve speciálním prostředí. Laboratorní vyšetření odhalila hypochromní anémii a zvýšenou hladinu kreatininu v séru. Test na antigen a polymerázová řetězová reakce (PCR) na SARS-CoV-2 byly negativní.

[wp_ad_camp_2]

 

25. den byl muž nakonec testován jako „pozitivní“ na čínské bakterie.

Trvalo až do 25. dne, než byl test na Fauciho chřipku konečně „pozitivní“. O pouhý den později zemřel v nemocnici na selhání ledvin a dýchacích cest způsobené vakcínou.

Vědci později zjistili, že celé tělo pacienta bylo pokryto vysokou náloží virové RNA, známou také jako vakcínou indukované bílkoviny hrotu. Toho muže očividně zabila vakcína.

„Závěrem lze říci, že výsledky naší pitevní studie u pacienta s mRNA vakcínou podporují názor, že imunogenitu lze navodit první dávkou vakcíny proti SARS-CoV-2, zatímco sterilní imunita ještě není dostatečně vyvinuta,“ uvádí se v závěru studie.

Bylo sice zjištěno, že smrtící injekce vyvolala v těle muže imunitní reakci, ale nezastavila šíření viru ani bílkovin SPIKE, které způsobily selhání jeho orgánů.

To vše samozřejmě ukazuje, že Fauciho vakcíny přinášejí více škody než užitku – pokud vůbec nějaký užitek přinášejí. Zdá se, že také urychlují šíření viru a souvisejících onemocnění.

Proto vyzýváme naše čtenáře, aby experimentální injekce léků od vlády jednoduše odmítli. Neexistuje žádný důvod, proč si tyto injekce aplikovat, pokud si nepřejete zemřít. V takovém případě existují linky pro sebevrahy, které vám mohou rozmluvit, abyste si vzali život pomocí Fauciho smrtících injekcí.

„Je smutné, že po několika měsících vyjde pravda najevo a očkovaní se stanou vyvrheli společnosti,“ napsal jeden z komentátorů na serveru Infowars. „Nezapomeňte, že celá tato aféra s falešnými vakcínami porušuje všechny články Norimberského kodexu, který USA přijaly před desítkami let.

„Neuvěřitelné na celé věci je, že ani vynálezci léku, ani výrobci nenesou odpovědnost za jakékoli nežádoucí následky spojené s jejich vakcínami Covid-19, protože byly vyvinuty na základě vyhlášení stavu nouze a jsou považovány za imunní vůči jakýmkoli nesrovnalostem, protože jejich záměrem bylo zachránit lidstvo,“ poznamenal další a naznačil, že tento formát vnucování smrtících léků bez odpovědnosti masám je součástí „nového normálu“.

Překlad carsten

Zdroj: https://uncutnews.ch/bei-der-ersten-autopsie-eines-toten-der-gegen-covid-geimpft-war-wurden-im-ganzen-koerper-verteilt-spike-proteine-gefunden/

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.