…..no proč asi? Možná je jim vyhrožováno, možná je zlikvidovali. Ale možná také byli unaveni z nulové odezvy od lidí nebo jejich nesmyslnými komentáři „že kdyby to bylo nebezpečné, tak by to přece vláda či jiné státní organizace nepovolily“….

14:54

Jinými slovy řečeno, mají nás zájem uvařit. Ať tomu věříte či nikoliv.  Jak jsem psal, nepovedla se WWIII, a proto tato další kolej po které jedou…..

Dostali jsme mejlíkem s prosbou o zveřejnění

Proč už roky mlčí kritici elektrosmogu?

Česká republika:V souvislosti s tématem budování 5G sítí, kterému se teď ve Zvědavci věnuji, jsem hledal nějaké relevantní články. A našel. Bohužel všechny staršího data.

http://www.elektrosmog.cz/index.html byla naposledy aktualizována před více jak 10 lety

VF elmag. pole – reálná hrozba pro zdraví? – článek z roku 2008

http://elektrosmog.blog.cz/ – poslední článek z října 2012

Na tzbinfo.cz jsem našel zatím nejčerstvější článek starý „pouze“ 4 roky Účinky elektromagnetického pole na lidský organismus.

Samozřejmě žádny z výše uvedených textů nezmiňuje 5G síť. Tehdy se o tom nikomu ani nezdálo.

Co se děje s lidmi, kteří se o vliv ionizujícího záření na lidský organismus, zabývali? Umřeli? Byli umlčení? Vzdali to? Divné…

 Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 8

[wp_ad_camp_2]

Veľmi dobrý náučný web k téme je tento: (pozorovateľ | 12.02.19 19:19) http://elektrosmog.voxo.eu/ vrátane nedávno napísanej kapitoly o téme 5G sietí http://elektrosmog.voxo.eu/vsetko-o-5g

Keď sa človek začne prebíjať štruktúrou jednotlivých podkapitol, zistí, že je tam textu, ktorý by vydal na stredne hrubú knihu…

Tematické bloky:

– Zdroje elektrosmogu (nízkofrekvnenčné zdroje, rádiofrekvenčné, ostatné, špinavá elektrina…)

– Expozičné limity – Vplyv na zdravie (metabolizmus melatoninu, termálne a netermálne účinky, vplyv na bunky a DNA, škodlivosť pulzovaných EMF polí, najrôznejšie smernice a výzvy k regulácii sily žiarenia…)

– Možnosti ochrany (hlavne tieniace materiály na ochranu vnútra bytu) atď…

Ale inak súhlasím, že téma je v širšom spoločenskom kontexte „tabu“.

A tu je jeden blog venovaný špeciálne téme terorizovania (pozorovateľ | 12.02.19 19:25)

civilistov pomocou ilegálnych mikrovlnných vysielačov: http://www.mikrovlna.wg.am/index/

Témy:

1. Zločiny s mikrovlnnými zbraňami

2. Zdravotné následky ožarovania

3. Vlny budúcnosti (vojenské využitie mikrovlnných zbraní)

4. Kde sa týra ožarovaním (zoznam lokalít z Nemecka s hlásenými prípadmi)

5. Motívy (z akého dôvodu sú niektorí ľudia systematicky terorizovaní)

14. Technológie sledovania ľudí (technológia diaľkového lokalizovania obete na základe „aurálnych odtlačkov“ a ďalších futuristicky znejúcich technológií)

Celkovo sa dá povedať, že o téme elektrosmogu sa mlčí, pretože je nepriamo spojená s technológiami vojenského využitia mikrovlnných vysielačov a vlády si neželajú, aby sa o tom viedla akákoľvek verejná odborná debata.

ad „Co se děje s lidmi, kteří se o vliv ionizujícího záření na lidský organismus, zabývali? Umř (pozorovateľ | 12.02.19 19:31)

Nuž, pokojne mohli byť úplne nenápadným spôsobom prirodzene „umlčaní“, takže to vyzeralo ako úplne bežná choroba, resp. zbláznenie sa…

Postupne sa prehrýzam textami popisujúcimi najrôznejšie techniky ovládania správania pomocou mikrovlnných vysielačov. A z nich mi vyplýva, že umlčať týmito zbraňami jednotlivca je až znepokojivo jednoduché. Stačí ho vystaviť silnejšiemu signálu (napríklad z „pokazenej“ BTS veže) a zasiahnutá osoba začne mať problém s rozmýšľaním, stratí vôľu k ďalšiemu boju, začne trpieť zlyhávaním pamäte, objavia sa bezdôvodné depresie a už to ide… Fakticky toho človeka ani nemusia fyzicky zlikvidovať, stačí ho psychicky a zdravotne zdeptať do tej podoby, že mu začne byť „všetko jedno“…

Mimochodom, takýmto spôsobom je zombifikovaná celá západná populácia.

Ešte jedna kuriozita… (pozorovateľ | 12.02.19 19:36)

[wp_ad_camp_2]

 

…ohľadom webu http://elektrosmog.voxo.eu/

Ešte pred cca 2 rokmi bol súčasťou ich stránky funkčný eshop, ktorý ponúkal veľmi široký sortiment materiálov k ochrane domov pred elektromagnetickými signálmi: tieniace tkaniny, jemné kovové mriežky, tienené káble, špeciálna tieniaca farba na steny, uzemňovacie príslušenstvo atď… Teraz sú všetky rubriky prázdne a jedna z mála vecí, ktorú ešte web prevádzkuje, je požičiavanie meracích prístrojov.

Ktovie, či na nich niekto nezatlačil…

Prisli na to (ppppp | 12.02.19 22:50)

(Osobní výpady bez diskuzní hodnoty. Zrušeno. Editor.)

Ešte ma napadlo… (pozorovateľ | 12.02.19 23:53)

Na provokatéra ppppp nebudem reagovať.

V súvislosti s témou som si uvedomil, že niekedy okolo roku 2004-2006 sa viedla ešte pomerne výrazná spoločenská debata o zdravotnej škodlivosti mobilov. Existovali články v časopisoch a rôzne občianske združenia, ktoré bojovali proti stavaniu mobilných vysielačov.

A potom to nejak úplne stíchlo, v období 2008-2016 si nespomínam, že by som sa stretol s čo i len jediným článkom, ktorý by písal o rizikovosti mobilného žiarenia a ohľadom škodlivosti wifi žiarenia som až do minulého roka nemal absolútne žiadne tušenie…

Zreajme „mainstream média“ dostali jednotný príkaz, že táto téma sa podľa možností nemá otvárať… Nebola by to prvá ani posledná „tabu téma“ na stránkach hlavnoprúdových médií.

[wp_ad_camp_2]

 

Zadam editora (ppppp | 13.02.19 10:27)

Aby odstranil i prispevek vyse, kde me nick „pozorovatel“ nazyva provokaterem. Pokud vy nejste diletanti, nejsem ani ja provokater. Merte laskave jednim metrem. Nekydejte zde na jinych anonymne spinu. Editor navic nerika pravdu (ppppp | 13.02.19 11:17)

Kdyz napsal „osobni vypady bez diskusni hodnoty“. Zjevne jsem tam napsal informaci, ktera dosud nikde neodznela, a sice ze kovove stineni z opacne strany zesiluje vliv pole. Zjevne pousti ale prispevky z odborneho hlediska zcela zvracene, jako posledne s tim “ dosahem“. Pristroj za 10€ nema zadny „dosah“, jak balamuti diskutujici.

Meri, indikuje silu pole. Dosah se pouzival jako parova vlastnost radiostanic. U zadneho prijimace se neudava dosah. Neprve si kupte, vyzkousejte a az pak do toho mluvte. Kdyz uz se vam nechce to studovat. Akorat co jinym branite, tajite, co se vam nehodi do kramu.

tm: potud mejlík

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.