Odborníci na celém světě začínají kritizovat vlády a její machinace s lidmi pod záminkou viru, o kterém my víme, že není smrtelný a neexistuje v podobě jakou je podáván.

***** **** ***** ****

Uznávaný odborník na virologii a epidemiologii infekčních nemocí profesor Dr. Martin Haditsch je již známý tím, že kriticky zpochybňuje vládní pohádky o koroně. Také on hodnotí očkovací kampaň jako velmi pochybnou: předpovědi účinků a vedlejších účinků nejsou v současné době proveditelné – očkovaní lidé podle něj „stojí na nášlapné mině“.

Profesor Martin Haditsch, odborník na hygienu a mikrobiologii, infektologii a tropickou medicínu, virologii a epidemiologii infekčních nemocí, již více než rok aktivně spolupracuje s vědci z celého světa, aby zjistil původ a důsledky viru Corona: Již v rámci reportáže ServusTV „Corona: Hledání pravdy“ se rázně otřásl v základech německé a rakouské politiky Corony (Report24).

V rozhovoru pro „Auf1“ 26. října Haditsch navázal: Dospěl k závěru, že virus je využíván především politicky, aby bylo možné jednat určitým způsobem. Politika se drží svého programu, takže proti ní nelze medicínsky argumentovat. Předpokládá, že původ viru je v laboratoři – jen není jasné, zda je to laboratoř ve Wuhanu, nebo zda byl virus Číňanům takříkajíc podstrčen. Podle Haditsche se nenacházíme ve vážné pandemii, ale ve stavu ilegality.

[wp_ad_camp_2]

Očkovaní lidé stojí na nášlapné mině

Ačkoli je Haditsch v zásadě pro očkování, je velmi kritický k oficiálním prohlášením o bezpečnosti vakcíny Covid: vzhledem k tomu, že vakcína je účinná pouze deset měsíců, nelze učinit žádné platné předpovědi o její účinnosti. Lidé jsou prakticky účastníky studie. Doba schvalování vakcín byla dosud vždy v průměru čtyři roky. „Proto nechápu, jak lze s plným přesvědčením říci, že je to bezpečné.“ Vakcíny by mohly vést například k vnitřní otravě a poškození imunitního systému. Očkovaní lidé tak podle Haditsche „stojí na nášlapné mině“.

Vzhledem k tomu, že očkování je založeno na nové a neprozkoumané technice, a proto se liší od klasického očkování, není ani vhodný termín „očkovat“: spíše by se lidé měli „očkovat“. U lidí s „HROTOVÝMI PROTEINY“ by se některé virové mutace zastavily, ale jiné by se podpořily. Haditsch upozorňuje, že tyto mutace by nakonec převládly a napadly by všechny lidi, ať už by byli „očkovaní“, nebo ne.

Profesor Dr. Martin Haditsch není ve svých varováních zdaleka osamocen, ale kritické hlasy, jako je ten jeho, stále nejsou dostatečně slyšet. Naopak, kampaň přeočkování je nyní v plném proudu – navzdory všem rizikům, která zvyšuje. V rozhovoru pro Auf1 renomovaný odborník vyjádřil naději, že tlak na mainstream poroste díky rostoucímu povědomí alternativních médií a jejich kritickému zpravodajství natolik, že bude přece jen umožněna otevřená diskuse o Coroně – tím by se nakonec mohl zhroutit politické pohádky. Vzhledem k masivnímu rozdělení společnosti a podněcování proti neočkovaným, které se stalo společensky přijatelným a je nekriticky přijímáno mnoha občany, se zdá, že tohoto cíle zatím nebylo dosaženo…

Pro tadesco přeložil carsten.

Zdroj: report24.news

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.