Dnes vám chci vysvětlit, proč jsem tak odhodlaný využít všech dostupných právních a ústavních možností, jak zastavit krádež prezidentských voleb. Jako prezidenta je jedna z mých povinností chránit integritu a posvátnost vašeho volebního práva. V letošním roce demokratičtí úředníci využili v klíčových státech virus jako záminku. Nelegálně porušili své vlastní zákony, aby umožnili podněcování a usnadňování podvodů v rozsahu, jaký v naší historii dosud nebyl. Pravdou je, že jsme volby na celé čáře vyhráli.

Vraťme se zpět do volební noci. Vyhráli jsme Floridu, Ohio, Iowu. Vyhráli jsme o 290 000 hlasů v Michiganu, o 112 000 hlasů ve Wisconsinu, o 356 000 hlasů v Georgii a téměř o 700 000 hlasů v Pensylvánii. Uprostřed noci řada obrovských a statisticky nepochopitelných skoků v hlasování převrátila výsledky hlasování. Stát za státem. Moje kampaň získala více hlasů než kterýkoliv prezident v historii. Hlasovalo pro mě téměř 75 milionů lidí. Získali jsme přibližně o 12 milionů více hlasů než v roce 2016. Také jsem získal největší podíl hlasů od ne-bílých voličů ze všech republikánů za posledních 60 let. Ve výsledku jsme si s afroamerickými a hispánskými voliči všude v zemi vedli dobře.

[wp_ad_camp_2]

 

Za posledních sedm týdnů jsme získali množství důkazů jak demokraté obludný podvod na americkém lidu spáchali. Nejprve jsme poukázali na úředníky v každém klíčovém státě, kde doslova ostře porušovali vlastní zákony svého státu, měnili volební postupy, odstranili záruky, nelegálně podpořili podvody pro Joe Bidena.

Většina Američanů by byla šokována, kdyby zjistila, že v žádném v klíčových států neproběhlo smysluplné ověření občanství, bydliště, totožnosti nebo ověření pravosti hlasovacích lístků! Potenciál pro nelegální činnost byl tudíž neomezený. Stovky a stovky svědků přišly pod trestem křivé přísahy svědčit. Mluvili o podvodech, které viděli na vlastní oči. Svědci přísahali, že viděli pracovníky voleb, kteří nelegálně na tisícovkách hlasovacích lístků přepisovali datum, mnohokrát počítali stejné hlasovací lístky znovu a vykládali krabice hlasovacích lístků – všechny nesoucí stejný nadpis – pro Joe Bidena. Další svědčili, že viděli tisíce nedotčených hlasovacích lístků, které neměly žádné záhyby, či že by nějaké hlasy pro Bidena vůbec obsahovaly.

Dokonce je k dispozici záznam z bezpečnostní kamery z Georgie, který obsahuje úředníky říkajíc hlídačům při hlasování, aby před vytažením kufrů s hlasovacími lístky zpod stolů a začátkem počítání opustili místnost. Důvod, proč byli nuceni opustit místnost bylo tvrzení, že došlo k zásadnímu přerušení funkčnosti vodovodu. K rozbití vodovodu nikdy nedošlo. Republikánští pozorovatelé hlasování byli z místností vykázáni v mnoha dalších případech.

V letošním roce bylo bezpochyby prokázáno, že rodina Joe Bidena obdržela od čínské komunistické strany miliony dolarů. Přesto mediální a BigTech společnosti spolupracují na cenzuře těchto informací. Naše země už dlouho nemá svobodný tisk. Je to tisk potlačující svobodu. Tisk, kde se nikdy svobodná vůle neprojeví. Průzkumy ukazují, že polovina hlasujících pro Joe Bidena o příběhu s penězi nikdy neslyšela. Není to poprvé, co média a Bidenova kampaň americkému lidu lhali.

Opakovaně trvali na tom, abychom do poloviny příštího roku vakcínu proti čínskému viru nevyráběli.

Nyní je pro americký lid čas pozvednout svůj hlas a požadovat okamžitou nápravu této nespravedlnosti. Naše volby musí být spravedlivé, musí být čestné, transparentní a stoprocentně bez podvodů. Tyto volby jsme vyhráli na celé čáře a občané Spojených států to vědí.

Přeložila adri | Zdroj: YouTube

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.