Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

 • Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách
  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

 • Zprávy ze dne 24.9.2023
  Zprávy ze dne 24.9.2023

  Zprávy ze dne 24.9.2023

Projev prezidenta Donalda Trumpa ze dne 5.6.2Q21

Jak dobře víme, naše země byla zničena před našima očima. Zesiluje kriminalita, Policie je roztříštěná a zaniká, věřili byste tomu? Že se tohle může stát naší Policii? Je to dobrá politika? Přemýšlejte o tom. Už dlouho jsou ambiciózní, jsou násilničtí, v mnoha případech nenávidí naši Zemi. Špatná zpráva je, že stále drží při sobě. Nemají lidi, kteří dělají věci tak jako my, to co se musí. Jediné co mají je, že drží při sobě. Ale jejich politika je opravdu špatná.

Podívejte se na naše hranice, jsou otevřené do celé šíře, nelegální imigrace vyletěla do nebeských výšin, kterou jsme nikdy předtím neviděli … a to vše jen za velmi krátkou, několika měsíční periodu. Obchod s drogami se prohlubuje, ceny pohonných hmot rostou a náš průmysl byl vypleněn pod tíhou daní. Bez respektu k naši zemi a k našim vůdcům.

Hovoříce o vůdcích, kolik se jich spolčuje s Čínou, Amerika je opotřebovaná, ponížená. Ameriku obešli kulturou politiky zleva. Ministři protlačují toxickou teorii o rasách, ilegální diskriminaci našich dětí ve školách. Řekněte mi, necháme si to líbit?

Joe BIDEN a sociální demokraté jsou tou nejvíce radikální levičáckou administrativou. Musíme něco udělat. Vlastně nemáme žádnou jinou možnost. Společně ochráníme naši svobodu. Pracujeme na „Make America Great Again“ a děláme to na úrovni, který ještě nikdo nezažil. Lidé ví, že stavíme „America first“ před Čínu a před ostatní země.

[wp_ad_camp_2]

 

Pracovali jsme na tom před pandemií dlouhou dobu. Stala se spousta věcí, vybudovali jsme ekonomiku s dvojnásobným obratem. A pak přišla z Číny ta strašná věc. (… a na téhle zaléžitosti musíme taky zapracovat). Z laboratoře … tak tahle hádanka byla jednoduchá: Wu-chan! Tak jako každá jiná země jsme byli zasaženi. Provedli jsme vynikající práci s vakcínami. Uzavřel jsem sázku. I když bylo proti distribuci vakcín ze spousty stran bráněno, podařilo se nám je dostat ven.

Dali jsme na tyto vakcíny milióny a miliardy a za zhruba rok, možná trochu déle, se dostali mezi lidi. Kdyby se tak nestalo, tato místnost by teď byla prázdná. Kdyby se zpozdily, byly by k dispozici zhruba v říjnu nebo i později, dostali bychom se do velkých nesnází. A na co jsem velmi pyšný je, že jsme vakcínu dokázali vyvinout. Tak tohle byla sázka století.

A teď se podívejte na Bidena. Zdá se, jako by dával Ameriku až na poslední místo. Celkem 46 000 pracovních míst prezidentem Bidenem ztraceno už prvního dne v úřadu. Sice tvrdil 8000, ale ne, bylo jich 46 000.

Měl jsem dobré vztahy s prezidentem Putinem. Nikdy nebylo nic, co by mělo tak tuhý kořínek, než Rusko. Ale Bidenova agenda selhala. Měl jsem tohle a taky jsme měli zajištěné hranice. Snad nejzajištěnější za celou dobu existence naší země. Podívejte se, co se děje na naší jižní hranici.

Nepřicházejí jen lidé z latinské Ameriky, přicházejí sem i lidé z Blízkého východu. Když jsem odcházel z úřadu, měli jsme pod kontrolou obchod s drogami, obchod s lidmi – což je opravdu velký a výnosný byznys, ponejvíce prodávané jsou ženy, počty prodaných se v době mého působení v úřadu rok za rokem snižovaly. Vybudovali jsme 500 mil Zdi a za zhruba několik měsíců už mohla být hotová. Nelegální imigrace pod Bidenem vzrostla skoro o 100%. Vyprazdňují věznice, posílají své vrahy, drogové dealery, obchodníky s lidmi a další jim podobné, stejně tak strašné, do USA.

„Spojené státy se o ně postarají.“ Pamatujte: tomu se říká „Amerika Last.“ Jen v dubnu těch nelegálních imigrantů bylo 175 000. A víte, kam byli posláni? Jistě, že víte, byli vpuštění do naší země. A zhruba 1000 denně se vypaří. Prostě si přijdou do naší země. Nikdo neví, co jsou zač, odkud jsou, mnoho z nich je velmi zlých. Přemýšlejte na tím, proč bojujeme o hranice mnoha jiných zemí a přitom nechráníme tu svou.

Inflace je nejvyšší za posledních 30 let a stále roste. Přitěžuje všem těžce pracujícím Američanům, hlavně těm se středními příjmy. Bidenovy šílené pro-čínské dohody jdou proti Americe. Za ty roky to bude Ameriku stát bilióny. (Připomeňte si Huntera Bidena. Jel do Číny a vrátil se s milióny v kufříku.) Demokraté zavádí obrovskou daňovou zátěž, tyto dohody jsou stranické. Sice tvrdí něco jiného, ale toto ublíží všem. Jdou proti všem. Ve své legislativě také chystají zásahy do rodinného života a života na předměstí. Vysmívají se Putinovi, devastují a ponižují naši zemi.

Všimli jste si někdy, jak jde Biden po schodech nahoru do letadla? Má opravdu co dělat, aby ty schody vůbec vyšel. A média nic nezmíní. Nikdo o tom nemluví.

[wp_ad_camp_2]

 

Za naší administrativy jsme neznámější teroristy srovnali do latě, zařídili jsme, aby naši spojenci platili férový podíl. NATO jsme platili 430 miliard dolarů a nikdo to neví. Generální tajemník NATO je pravděpodobně můj největší fanoušek.

Když se podíváte na grafy, vidíte jak křivky útraty NATO velmi rychle klesnou až na dřeň. A k tomu všemu jsme je vojensky chránili. A co Německo? Platili Putinovi miliardy dolarů na energiích, a přitom jsme to byli MY, kdo chránil Německo proti Rusku. Jak to prosím vás funguje? Zamysleme se. Platili Rusku miliardy na potrubí, a pak jsme my měli chránit je před Rusy. Co je to sakra za dohodu? Co to děláme? Navíc dokud se z toho nestal velký případ, nikdo ani nevěděl, že se něco staví. Mohu uvést spoustu dalších příkladů.

Jižní Korea. Chtěli novou dohodu na 5 let. Dohoda už byla skoro na místě, ale odmítl jsem ji obnovit. Léta letoucí nám nic nezaplatili. Řekl jsem: „Ale vy jste nám za ochranu dosud nic nezaplatili. Budeme postupovat měsíc po měsíci.“ Byli opravdu velmi naštvaní. Ale dohoda byla obnovena. Donutil jsem je platit stovky miliónů dolarů ročně.

Jsem velmi pyšný na to, že jsme spoustu vojáků z míst špatných a nekončících válek poslali domů. Ze Somálska, Afghánistánu apod. Bylo to těžké. Jsem rád, že se v tom pokračuje a spousta vojáku je posílána zpátky domů, tam kam patří. Navíc v Afghánistánu jsme už celých 21 let. Stačilo! Od ledna už jsme v Afganistanu nepřišli o jediného vojáka.

Irák? Před mnoha lety, ještě jako soukromá osoba, jsem řekl: „Nechoďte tam. Ale pokud přece jen půjdete, udržte ropu.“ Neudrželi jsme ropu a ostatní na té ropě vydělali spousty peněz. Vím kolik vydělali, vydělali opravdu mnoho. Vypadáme ne úplně chytře, jako země s ne úplně chytrými lidmi. Děláme věci, které by nikoho ani nenapadlo, že jsou možné.

Biden už v Kongresu předkládá legislativu, ve které vám chtějí vzít vaše zbraně. Už jsem vás před tím varoval. Řekl jsem to už před volbami. Demokrati Washingtonu také protlačují legislativu, kde se chystají utratit miliardy dolarů na veřejném vzdělávání – kdy studenti dostanou možnost akademického kreditu, když se účastní protestů. Věřili byste tomu? Dělají ze studentů levičáky. Rozdělují naše děti.

A nezastaví se až do listopadu 2024.

Není lepší příklad korupce médií, než jsou volby 2020. Stačí číst články a magazíny. Na titulce časopisu Time jsem hodně často. Dříve jsem byl tak v deseti časopisech, četl jsem každé slovo a přemýšlel, co obsah znamená. Ale Time? Nemůžou si pomoct.

Víte, když Demokrati řeknou, vzdorujte Policii, otevřete hranice (a dělejte spoustu dalších kulturu zničující věcí) … jejich politika je strašná. A opakuji to teď dost často. Nevěřte, že je to 50/50.

Vzdorovat Policii? Podívejte se, co to způsobilo. Kriminalita vzrostla o 500 až 600 procent. Ani neví co dělají, ale dělají to. Jak jsem se už zmínil, jsou ambiciózní a drží při sobě.

Nejsem ten, kdo se snaží podkopat americkou demokracii, ale ten, kdo se jí snaží zachránit. Prosím, zapamatujte si to.

Přeložila adri | Zdroj: YouTube

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
76 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře