Obavy, ktoré po sieti kolujú už mesiace, že by vakcíny proti Covid-19 mohli vylučovať spike-proteín a preniesť ho na neočkovaných ľudí a byť taktiež superrozširovačmi vírusu, dnes v tweetoch potvrdil vynálezca vakcíny mRNA, Luigi Warren. K tomu teraz celkom pasuje to, že nemecký zákon o ochrane pred infekciami umožňuje očkovanie, pri ktorom sa mikroorganizmy prenášajú z očkovaných na neočkovaných. Právo na fyzickú integritu je obmedzené. Zákon je v platnosti od augusta 2019 a naposledy bol novelizovaný koncom roka 2020.

[wp_ad_camp_2]

 

Luigi Warren je vynálezcom technológie mRNA použitej v súčasných génových vakcínach COVID-19, ako je napríklad Moderna. To, čo sa doteraz opisovalo ako „konšpiračná teória,“ teraz potvrdil vo viacerých tweetoch. Jeden z nich bol Twitterom vymazaný pre porušenie platných pravidiel. Zrejme nepochopili, kto je Luigi Warren. V tomto tweete, ktorý je k dispozícii ako snímka obrazovky alebo screenshot, napísal Warren 26. mája 2021, pravdepodobne ako reakciu na diskusiu o „vylučovaní očkovacej látky“ (vaccine shedding): „Myslím si, že týmto procesom očkovaní ľudia vylučujú ten spike-proteín, nie vírus. A je určite pravda, že ľudia očkovaní mRNA tento proteín vylučujú, avšak v takom malom množstve, že je takmer isté, že to u iných nevyvolá žiadne ochorenie, malátnosť atď.“ Keď Twitter príspevok vymazal, napísal Warren: práve som vyslovil námietku: ten tweet, pre ktorý ste ma zablokovali, je správny. Som vynálezcom tejto technológie, na základe ktorej bola vyvinutá Moderna – pozrite sa. Viem o čom hovorím.

https://twitter.com/luigi_warren/status/1397670844126531585?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1397670844126531585%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.wochenblick.at%2Fgeimpfte-werden-super-verbreiter-und-sondern-spike-protein-ab%2F

OČKOVANÍ BUDU SUPER-PRENÁŠAČMI

V ďalšom tweete z 26. mája 2021, ktorý stále existuje, ale je k dispozícii aj ako snímka obrazovky, sa píše: Mimochodom, dôveryhodnejším nápadom ako očkovaním spôsobené spike-vylučovanie, ktoré u neočkovaných vyvolá ochorenie je, že niektorí príjemcovia očkovacej látky z dôvodu nedostatku bielych krviniek, ADE (protilátky zvyšujúce infekciu, podporujú množenie a šírenie vírusu) alebo skutočnosť, že vakcíny exprimujú iba podmnožinu vírusových antigénov (genetická informácia génu resp. sekcie DNA), sa dočasne stanú super-rozširovačmi vírusu.

TELO SI VYTVÁRA VAKCÍNU SAMO

Spike-proteín je bielkovina, pomocou ktorej vírus vstúpi do ľudskej bunky. Génové vakcíny, ktoré tiež zahŕňajú typ mRNA, poskytujú základ vírusu tak, že ľudský organizmus po injekcii produkuje proteíny vírusu vrátane spike proteínov. Imunitný systém na to reaguje a vytvára imunitnú ochranu. Telo si vakcínu vyrába samo, zatiaľ čo sa bežnými živými alebo mŕtvymi vakcínami aplikujú usmrtené alebo oslabené vírusy a ich zložky.

ĽUDSKÝ „SOFTWARE JE HACKNUTÝ“

Luigi Warren je generálny riaditeľ spoločnosti „Cellular Reprogramming Inc.“ V Kalifornii. Je softvérový špecialista a študoval biológiu. Počas svojho pôsobenia na Harvarde vyvinul novú technológiu na preprogramovanie bežných buniek na kmeňové bunky. Odvtedy sa sústreďuje na ďalší vývoj komerčných aplikácií ako je preprogramovanie mRNA. Svoju mRNA technológiu zabezpečil v mnohých patentoch pre rôzne oblasti použitia.

Přeložila zuzka | Zdroj: wochenblick.at

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.