Hlavně se v tom neztratit …..

1. Monika MacDonagh Pajerová (dále jen „Monika MDP“) – bývalá studentská vůdkyně z roku 1989, nyní pedagožka pražského centra New York University, je nevlastní sestrou Jiřího Dientsbiera ml. (protizemanovské červené karty rozdávala Šárka Kadlecová, bývalá zaměstnankyně Amerického velvyslanectví – jaká náhoda!). New York University je něco, jako byl dříve VUML (Večerní univerzita marxizmu-leninizmu), jen teď je to Havlismus.

2. Monika MDP je vdaná za Ira, Petra MacDonagha.

3. Měla milenecký vztah s Lubomírem Zaorálkem (ex-ministr zahraničních věcí) a po rozvodu s ním žila. Proto byl Zaorálek proti Zemanovi?

4. Její dcera Emma Smetana byla moderátorkou na TV Nova, nyní na Bakalově DVTV (narodila se v Paříži, kde Monika MDP žila se svým prvním manželem Smetanou). Emma Smetana žije s muzikantem a hercem izraelského původu Jordanem Hajem.

 

[wp_ad_camp_2]

 

5. Sestrou Moniky MD Pajerové, je „Biomasa“ Kateřina Jacques (jméno má po francouzském exmanželovi Christian u Jacques). Kateřina Jacques je partnerkou Martina Bursíka, předsedy strany Zelených a místopředsedy ODS Topolánkovy vlády. Porodila mu dceru Noemi. Bursík dříve žil s Monikou – nevlastní sestrou Jiřího Dienstbiera ml. Jiří Dienstbierst st. byl 4x ženatý, jeho třetí manželkou byla Květa Dienstbierová, bývalá manželka Ivana Havla. Ivan Havel je bratrem exprezidenta Václava Havla. Jiří Dienstbier ml. (protizemanovská klika v ČSSD) se narodil ve Washingtonu a je americký státní občan (takže ve vládě byl Američan!).

Tak to je rodinná MAFIE (rodinný propletenec na nejvyšší úrovni): Klan organizující hysterické mediální a červeno-kartičkové kampaně proti Zemanovi.

Monika MacDonagh Pajerová a Venda Havel

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.